Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Осип Леміш
Added 14 Jul 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Number of subscribers: 342
Photos: 457
Videos: 123
Links: 427
Description:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Source

Осип Леміш | Що робити?Стан на фронті патовий. Нас примушують до заморозки війни на...

Telegram community logo - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
195 Views/Reach 2025-12-19 15:08 Message №1258
🇷🇺 Що робити?Стан на фронті патовий. Нас примушують до заморозки війни на умовах Московії. Ця заморозка ще навіть не настала, але вже багато хто каже наперед, що вона буде недовгою і скоро ворог почне третє вторгнення в Україну. За таких умов може тішити хіба ймовірність або швидкого економічного виснаження Московії - до такої міри, щоб вона не змогла продовжувати війну, або її розпад. Можливість саме останнього тішить українці уже напевно понад 20 років, задовго до початку війни. До того ж, є нещодавній історичний приклад - розпад СРСР у 1991. А Московія, мовляв, значно слабша, ніж колишній Союз. Легко проводити аналогію СРСР з теперішньою Московією, та будь-яка аналогія кульгає тим, що є суттєві відмінності.Міжнародні санкції не здатні примусити Московію ані капітулювати, ані розпастися. Також марно сподіватись на те, що ціни на нафту або газ можуть сильно вплинути на політику і ведення війни. Московія може або піти на мир на прийнятних для України умовах, або розпастися тільки у випадку слабкої, некомпетентної або прозахідної влади. А що в них зараз? Мої знання про внутрішню ситуацію "на болотах" говорять про те, що Путін і наближені до нього, хто мають вплив, налаштовані рішуче на боротьбу за захоплення України. Вони від своїх намірів легко не відступляться. Це погано для нас, українців.Що нам робити? Як нам взаємодіяти з таким ворогом? Є два прийнятні варіанти:1. Просто бити щосили по енергетичній та іншій інфраструктурі, об'єктам впк ворога. Ці удари мають бути відчутними для ворога - щонайменше так, щоби це істотно скоротило його можливості ведення війни.2. Вдатись до хитрощів. Піти на умови, які нам висувають, але після зупинки бойових дій... кинути інших підписантів - США та Московію. Війни завжди ведуться шляхом обману. Дипломатія - також шлях обману. Тільки зробити це потрібно витончено.Будь-який інший варіант буде згубним для української нації та України.