Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Омелян Тарнавський
Added 14 Jul 2024

Омелян Тарнавський

@Omelian_Tarnavskyi
Number of subscribers: 7 370
Photos: 2,600
Videos: 2,900
Links: 644
Description:
Політолог, кандидат політичних наук

👥 Number of subscribers

7 370
Average/Day:: -4
Average/Week:: -19
Average/Month:: -181

👁️ Average views per message

3 099
Average/Day:: 2,230
Average/Week:: 3,274
ERR: 42.05%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 1.4
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,800 26-06-20 21:25
Якби мав, то також повернув би Польщі свій орден «Білого орла».Своїм рішенням позбавити Президента України Володимира Зеленського ордена «Білого орла» через присвоєння ним українському бойовому підрозділу найменування Героїв УПА польський президент свідомо підживлює антиукраїнські настрої серед поляків і йде на погіршення відносин.І не просто між політичними режимами, а між державами і народами. Дивакувата поведінка польського керівництва насправді. Примітивна і недалекоглядна. Тому що вже давно можна було побачити і усвідомити, що саме за наше право панувати на своїй землі ми і боремося. А не заради того, щоб хтось десь навʼязував нам свої умови і вимоги щодо нашого життя на нашій території.Якщо наслідувати приклад претензій Навроцького, то можна взятися і за польські назви будь-чого. До речі, у нас безліч вулиць в різних містах і селах України, названих на честь УПА. Претензій від президента Польщі стосовно цього не було. Як і щодо памʼятників Бандері — мовляв, знесіть їх. Тому очевидно, що теперішня ситуація — наче ніч у спину. Як виходити з неї — мають думати насамперед у Польщі. Це їх помилка, яку важко буде виправити. Бо не варто втручатися у внутрішні справи України.
👁 3,720 26-06-04 19:35
Зеленський запропонував путіну зустрітися в нейтральній країні і закінчити війну:Лінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія.Україна готова припинити вогонь повністю – для часу, коли триватимуть перемовини.Також Україна готова до обміну військовополоненими за принципом «всіх на всіх», і це може стати хорошим прологом до закінчення війни.Якщо ви особисто у своїх думках не прийдете до ідеї, що цю війну час завершувати, Україна продовжить боротися за своє існування. У нас будуть ті, хто нас підтримає.Але й вам доведеться значно більше боротися за ваше існування – не Росії, а ваше особисте. І це не погроза від мене чи України. Це факти російської історії, які ви добре знаєте: коли Росія втомлюється, відбуваються зміни.Ми можемо працювати на таку втому. Увесь текст тут.Звернення цікаве. Але точно не спрямоване на позитивну реакцію мандавошки, бо текст пронизаний його приниженням.Якщо скаже «гаразд, давай», то очевидно проявить слабкість. Тому цього не буде. Лист радше для всіх інших, крім путіна. У ньому лаконічно систематизовано нікчемність росії, яка за 12 років війни не лише не досягнула своїх цілей, а й істотно погіршила своє становище у багатьох вимірах.
👁 3,300 26-05-19 21:30
гнида прибув до Китаю через кілька днів після візиту туди Трампа.Це не несподіванка, бо про таку черговість поїздок було відомо ще перед поїздкою американського президента.У день приїзду путя закинув в інфопростір своє відеозвернення до китайців, в якому висловив сподівання, що вони й надалі будуть дружити. Вочевидь почав переживати, що щось може змінитися.Ці переживання не підтвердяться в межах цього візиту. Але москалі розуміють або ж мають розуміти, що кидок від китайців може відбутися раптово, у будь-який момент. Тож краще для них самих не чекати цього, а вчасно зробити висновки і завершити війну.Китаю ж наразі це невигідно. Не через те, що він проти України, а через те, що в ході цієї війни росія перманентно ослаблюється і стає більш залежною від Китаю, а також тому, що вона завдає клопотів США, змушуючи їх витрачати різні ресурси на створені нею проблеми. А Китай тим часом у дамках в усіх аспектах. До Сі Цзиньпіна їздять і європейці, і американці, і росіяни як до умовного посередника, додаючи йому ще більшої ваги в геополітичному вимірі. Але китайцям невигідна і перемога рф. Їм добре, щоб рф була виснажена і місцева хунта приходила до них на поклон з проханнями. Тобто, маємо зацікавленість Китаю у продовженні війни, де виснажуються як його «союзники», так і опоненти. Тому, коли московська мандавошка спитає Сі чи змінилося щось після візиту Трампа, той скаже: продовжуємо в тому ж дусі. Чекати, що Китай закличе росію зупинитися — не варіант. Його можна переконати піти на такий крок або вигіднішою глобальною пропозицією, або змусити страждати від наслідків російської війни проти України, щоб збитки для нього були більшими за переваги.
👁 2,870 26-05-12 20:57
Щодо інтервʼю Мендель — колишньої прессекретарки Зеленського.Абсолютно переконаний, що їй або заплатили, або вмотивували карʼєрними перспективами, або одне і друге. Тобто, продалася.Замовник і спонсор, на мій погляд, — російська агентура. Не напряму у відносинах з Мендель, а через посередництво Карлсона, який відомий своєю симпатією до росії і кремлівського режиму та упередженістю до України. Озвучене нею навіть не потрібно нарізати на шматки, щоб використати в пропаганді проти України, можна давати цілком.Виривати окремі її тези і аналізувати немає сенсу, оскільки у них переплетені маніпуляції, брехня і правда. Тож важко розібратися, що є чим. Це — класика пропагандистської роботи: аби брехня поруч з правдою теж сприймалася як правда. Для української аудиторії вона перестаралася настільки, що наче вже несповна розуму. Але для іноземної «вона ж колишня прессекретарка Зеленського, отже — майже права рука, тож говорить правду». У цьому й задум ініціаторів і небажаний для нас ефект за підсумками інтервʼю. Глобально все виглядає як інформаційна атака на нашого Президента, щоб дискредитувати його, послабити авторитет і домогтися на цьому етапі поступок у переговорах. Розумію, що не всі з нас — його виборці, але він чинний Президент України, тож зовнішній тиск на нього — це тиск на Україну.Уточнюю «на цьому етапі», бо, вірогідно, це не останній такий «козир», який можуть використати проти нього. А кінцевою метою може бути усунення його з посади.
👁 3,910 26-04-01 20:12
Сьогодні під масованою атакою були майже всі західні області України. Здебільшого московити цілилися по обʼєктах електропостачання: вже відтепер готуються до наступної зими, прагнучи завдати ще більшої шкоди нашій енергосистемі і загалом інфраструктурі життєзабезпечення. Це про те, на жаль, що потвори не планують зупинятися.Івано-Франківщина — під ударом були об’єкти критичної інфраструктури, без світла близько 11 тисяч абонентів Коломийського району.Тернопільщина — дрони влучили в аграрне підприємство в Заліщицькій громаді, виникла пожежа.Закарпаття — атаки по інфраструктурі в Хустському та Ужгородському районах, одна людина постраждала.Волинь — влучання у промисловий об’єкт в Луцьку та загоряння від падіння уламків на ще одному.Львівщина — є влучання, без постраждалих.Буковина — влучання 2-х БпЛА в обʼєкт електропостачання. Без світла 17 населених пунктів.Хмельниччина — виникла пожежа на території підприємства в обласному центрі, без жертв. У Кам’янець-Подільському районі 2 постраждалих.Удари були й по інших регіонах:Полтавщина — внаслідок падіння ворожого БпЛА у Полтавській громаді пошкоджено кілька приватних будинків. Шестеро людей зазнали поранень, серед них — троє дітей віком 10, 13 та 17 років.Сумщина — пожежа на цивільному підприємстві в Конотопському районі, троє поранених.Черкащина —четверо людей загинули на через те, що з цікавості наблизилися до місця падіння БпЛА (не варто нехтувати своєю безпекою — подалі від вікон і дверей під час атаки, не кажучи вже про оглядини місця падіння!)
👁 2,720 26-03-06 06:16
МЗС України: Угорська влада взяла у заручники сімох громадян України, співробітників «Ощадбанку», які виконували рейс на двох інкасаторських автомобілях між Австрією та Україною та перевозили кошти й цінності в межах регулярних перевезень між державними банками. Йдеться про $40 млн, €35 млн євро, 9 кг золота.За інформацією Ощадбанку, дані GPS сигналу показують, що автомобілі Ощадбанку можуть знаходитися у центрі Будапешту. Джерела «Європейської правди» конкретизують: автомобілі перебувають на закритій території Антитерористичного центру Угорщини. Водночас місцезнаходження людей невідоме, офіційні причини таких дій теж.Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга назвав це державним тероризмом і рекетом:«Ми вже надіслали офіційну ноту з вимогою негайно звільнити наших громадян і звернемося до ЄС із закликом дати чітку правову оцінку незаконним діям Угорщини».Аж цікаво як це пояснюватиме кончіта Орбан. І чи не підказали часом такий терористичний маневр російські спецслужби міністру закордонних справ Угорщини Сіярто, який днями перебував на аудієнції в путіна…
👁 2,860 26-02-28 11:37
«Епічна лють»: США розпочали масштабну військову операцію проти союзника росії — Ірану.Трамп: Вони відкинули кожну можливість відмовитися від своїх ядерних амбіцій, і ми більше не можемо цього терпіти. Натомість вони спробували відновити свою ядерну програму і продовжити розробку ракет великої дальності, які тепер можуть загрожувати нашим дуже хорошим друзям і союзникам у Європі, нашим військам, дислокованим за кордоном, і незабаром могли б досягти американської території. Ми збираємося знищити їхні ракети і зрівняти їхню ракетну промисловість із землею. Вона буде повністю знищена. Ми збираємося знищити їхній військово-морський флот. Ми збираємося переконатися, що терористичні маріонетки в регіоні більше не зможуть дестабілізувати регіон або світ і атакувати наші сили. «Хорошим другом і союзником у Європі» є, зокрема, і Україна. Тому від нас — ціковита підтримка ліквідації іранського терористичного режиму, який допомагає іншому терористичному режиму в москві вбивати українців і руйнувати нашу державу. Ця рішучість США може позитивно вплинути на наступний раунд тристоронніх переговорів, який відбудеться наступного тижня (як свідчення того, що США налаштовані серйозно).Іран у відповідь на спільну атаку США іІранська армія завдала ударів по американських базах у Бахрейні, Кувейті, Катарі та ОАЕ. Обіцяє надалі нищівну реакцію.Тим часом в рф офіційно відреагували на ситуацію довкола свого союзника: назвали «США агресором, який вчинив неспровокований напад» та закликали «повернутись в правове русло». Пішли ви нах*р, московські мандавошки.
👁 3,540 26-02-18 11:45
Офіційні коментарі щодо переговорів у Женеві.▪️Зеленський:✔️Є прогрес у військовому напрямку: військові трьох сторін розуміють, як моніторити припинення вогню і припинення війни, якщо буде політична воля. Моніторинг буде точно за участю американської сторони.✔️У політичному напрямку такого прогресу немає, зокрема щодо територій і ЗАЕС. Але домовилися продовжувати діалог.▪️Умєров:✔️Ми зосереджені на відпрацюванні ключових положень, необхідних для фіналізації процесу. Це складна робота, яка потребує погодження часу і всіх сторін. Прогрес є, але деталі на цьому етапі не можуть розкрити.✔️Наступний етап — досягти достатньої узгодженості, щоб винести напрацьовані рішення на розгляд президентів.Детальна доповідь Зеленському буде по поверненню, оскільки є інформація, яку не можна розповідати по телефону.▪️мєдінський (голова російської переговорної групи):«Переговори були складними, але діловими. Найближчим часом відбудеться наступна зустріч. Це все, що ми хотіли сказати».Більшість деталей, логічно, залишають нерозкритими, оскільки триває дипломатичний процес. Пізніше ще побачимо як коментують американці
👁 2,690 26-02-04 21:02
Про якісь підсумки зараз говорити нелогічно, але те, що відомо:Переговорні групи відчутно підсилили військовий блок — і в складі делегацій, і в дискусії. Відповідно цьому було присвячено багато часу.Умєров акцентував, що «російська сторона була представлена на високому військовому рівні». Це — про предметність розмови, а не політичний популізм. Його оцінка першого дня: «Робота була змістовною та продуктивною, з орієнтацією на конкретні кроки і практичні рішення».Завтра переговори продовжаться.У вечірньому відеозверненні Зеленський повідомив, що очікується обмін військовополоненими. Щодо цього в медіа фігурувало число 157:157. Ймовірно, відбудеться завтра як один з публічних результатів переговорів. Непублічних буде вочевидь більше, але на їх прояснення потрібен час. Держсекретар США Рубіо з цього приводу сказав, що «прогрес, ймовірно, не буде відомий, навіть попри витоки інформації, доки ми не досягнемо справжнього прориву». Водночас підтвердив, що «такий формат переговорів у такому складі відбувається вперше за довгий час».Як на мене, зараз триває справжня дипломатія, публічність деталей якої може зашкодити. Стриманий оптимізм є. Однак, як вже зазначав раніше, зима — не той сезон, коли цей оптимізм може реалізуватися.
👁 3,750 25-12-28 22:59
Зважаючи на публічні заяви і загальний настрій, зустріч Зеленського і Трампа пройшла дуже добре і результативно — як я і передбачав кілька днів тому.І це насправді вже позитивний результат. Тому що для нас найважливіше мати порозуміння з нашими партнерами, а не рф.Зеленський заявив, що 20-пунктий план узгоджено на 90%, гарантії безпеки від США — 100%, спільні гарантії від США та Європи — майже повністю, військовий вимір — 100%, план відновлення України — на етапі завершення.Трамп заявив, що зараз він і Зеленський стали ближчими ніж коли-небудь раніше.Він підсумував, що загалом фіналізовано близько 95% документів.За його словами, залишається невирішеним питання території. Україна і США наближаються до узгодження щодо створення так званої вільної економічної зони на Донбасі. «Це складене питання, але воно вирішиться».Найбільшу частину гарантій безпеки для України візьме на себе Європа, але США допомагатимуть на 100%.Переговори триватимуть і завтра, а найближчими тижнями має відбутися зустріч в США разом із європейськими лідерами. Трамп готовий приїхати в Україну і виступити перед парламентом, якщо це потрібно на шляху врегулювання.І Зеленський, і Трамп погодились, що за кілька тижнів може вдатися узгодити всі чутливі питання. ________Загалом, хороший результат української дипломатичної команди в роботі з американською і, як наслідок, конструктивна зустріч Трампа і Зеленського. Далі мʼяч знову на боці росії. Це теж важливо: щоб за Україною не було жодних затримок, через які можна було б нас звинувачувати у гальмуванні процесу врегулювання війни.