Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online
Added 14 Jul 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Number of subscribers: 1 509
Photos: 1,780
Videos: 1,030
Links: 2,490
Description:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Number of subscribers

1 509
Average/Day:: -1
Average/Week:: -5
Average/Month:: -18

👁️ Average views per message

462
Average/Day:: 486
Average/Week:: 438
ERR: 30.62%

📊 Messages per Day

2
Last day: 6
Week average: 1.9
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 489 25-06-03 08:31
В чому суть київського псевдоконкурсу на управління будинками.Протягом десятків років «в будинок» мали би заходити послуги, за які ми з вами платимо.Їх 12 обовʼязкових.Частина послуг поточні та «слідів» не лишають - прибирання підʼїздів, полив, прибирання снігу, прибирання прибудинкових, дератизація (щури), дезінсекція (комахи) тощо.Тобто їх можна виконувати відсотків на 20-30, але якщо ви своєчасно їх не заактували - довести щось потім неможливо.Просто щомісяця крадеться 2/3 наших грошей без жодного сліду.Частина послуг «сліди» лишає, їх результати можна «помацати».Ремонти поточні, ліфти, обслуговування внутрішніх мереж і особливо обслуговування димовентканалів.Якщо там нічого не робити і просто виводити гроші без всіляких робіт - це можна побачити та заактувати або зробити фотофіксацію.Всі ці послуги останні роки в Києві надавали 10 комунальних монстрів під назвою «керуюча компанія».Цих монстрів утворила КМДА в 2014 році замість сотні комунальних ЖЕКів в результаті «реформи» Петра Пантелеєєва.Кадровий комунальник Шевченківського району дуже добре розумів що він робить - концентрація та повний контроль за виведенням фінансових потоків керуючих компаній, які складаються з наших платежів.В цю гіпер монополію від додав ще свою диспетчерську (приватна юрособа, 100 млн грн на рік), ГЕРЦ (платіжна система), ГІОЦ (обчислювальний центр), якісь прокладки типу «Заубера», через які так само щорічно виводяться шалені кошти.Ті ж самі димовентканали, які ніхто ніколи не обслуговував в комунальному житловому фонді роками, дозволяли виводити «наліво» 60-70 млн гривень щорічно - просто не надаючи цієї послуги!Хто ж це побачить?!Зрозуміло що з цього потоку можна легко замовляти будь-яку «чорнуху» у всіляких «антикоупціонерів» обмеженого горизонту бачення.)Та нескінченно фоткатися на дахах київських будинків, імітуючи реальну копітку роботу.Головна основа цієї глобальної шахрайської схеми - відсутність акту виконання робіт по кожній послузі!Послуга нічим не «замикається» - а ось борги по ній формуються реальні і вишибати їх комунальники будуть дедалі все жосткіше! Навіть і не майте в цьому сумніву!Але кульмінація цієї епопеї відбулася саме цього року з проведенням так званого «конкурсу».Уявіть собі якби в результаті прозорого конкурсу в кожний будинок зайшов би новий управитель!Перше що він зробив би - це провів би аудит, акт дефектаціі, обстеження та викатив би це все своєму попереднику - керуючій компанії.Там грошей звісно нема бо «все вже вкрадено до нас».Тоді новий управитель просто був би зобовʼязаний поінформувати про це мешканців, бо на приведення будинку до тями треба гроші, а це підвищення ціни послуги!Далі - обурення людей, скандали, заяви в поліцію, карні справи, суди, скандали, покази всіх учасників схеми аж до самого кабінета Петра Олександровича, а можливо й на два поверхи вище.Уявляєте собі масштаби скандалу??Уявляєте собі електоральні та юридичні наслідки?!Цей сценарій був неприйнятним з самого початку для команди КМДА - саме тому «конкурс» не передбачав жодного іншого переможця крім тих же самих «керуючих компаній»!Які завжди до останнього моменту були підпорядковані фактично особисто Пантелеєву!Спробуйте зрозуміти тупіковість та незворотність цього замкнутого кола банального комунального рабства!Просто якийсь «вічний двигун»!Якщо ви нічого не будете робити - воно так і буде до повної руйнації вашого старого будинку. Забудовників, які хочуть там побудувати щось нове та коштовне - велика черга друзів та соратників КМДА.А ось куди дінетеся ви?! Чи ваші нащадки, які рано чи пізно отримають цю біду у спадщину?!Замисліться поки не пізно. Якщо все зрозуміло та погоджуєтеся в принципі - зробіть репост!План дій зʼявиться - було би з ким його реалізовувати?)Почніть з простого - обслідування стану вашого будинку, вимоги актів дефектиціі та технічного огляду та заяви в Національну поліцію на вашого управителя!
👁 433 25-05-24 07:09
Борги киян за «центральне опалення»/ГВС більше 7 млрд грн.Це при тому що з точки зору закону тариф «занижений» і тримається лише на мораторію, встановленому Радою.Борги Київтеплоенерго за газ перед Нафтогазом рекордні по країні і в тому числі стали причиною гострого фінансового дефіциту Нафтогазу, який шукає гроші на закупівлю газу на зиму.Аварійність мереж стає вже «національною гордістю» столиці.В цій ситуації замість того щоби розбиратися з хронічною проблематикою в КТЕ та їх нарахуваннями киян КМДА приймає «стратегічне» рішення - фактично без конкурсу та без обґрунтування підняти вдвічі тариф на утримання будинків.Причому це підняття торкнеться в першу чергу незаможних киян в старих хрущівках та «панельках».Вся «конкуренція» в цьому секторі в Києві між різними субпідрядниками монопольних Керуючих Компаній зводиться до одного питання - куди, кому й скільки занести за право перемогти на тендері?! КМДА, Департамент, РДА чи КК?!Цю ситуацію звісно знають перевіряючі органи і свою «нішу» також вперто тримають.Звісно після «роздачі» грошей на якісну послугу не лишається.Тому при таких «правилах гри» та при такій «конкуренції» будь-які підвищення тарифів до жодного покращення послуги привести не зможуть.Ця модель вже багато-багато років тому відпрацьовувалася в Шевченківському районі на рівні районного УЖКГ, звідки в КМДА 10 років тому прийшли потужні «комунальні реформатори» районного масштабу.Ось так і живемо!(
👁 455 25-05-14 09:57
Законопроект 13155: проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо нарахування плати за житлово-комунальні послуги та облік збитків у зв'язку з пошкодженням або знищенням об'єктів нерухомості. «Це дійсно дуже важливий і резонансний законопроект. І я підтримую колегу, який переді мною виступав. І безумовно ключове питання: а чому ж він з'явився тільки зараз? Бо він би мав з'явитися точно років два, два з половиною тому. І повірте мені як колишньому урядовцю, такі законопроекти має ініціювати уряд, особливо враховуючи ту кількість міністерств і кількість і зарплатню апарату міністерств, ми вправі і народ України очікувати від них своєчасної і оперативної і дуже професійної реакції на події, які відбуваються.Тепер стосовно законопроекту. Ну, дійсно, і я як один із співавторів, я дякую колегам, які підняли цю тему й ініціювали на докору уряду цей законопроект. Фракція "Батьківщини" буде його підтримувати в першому читанні. Але як колишній міністр з питань житлово-комунального господарства і як людина, яка трошки розуміється в цьому, я хочу вас переконати, не такий він простий, як здається на перший погляд. Бо кожна житлово-комунальна послуга має свою природу, свою структуру собівартості, свої правила надання, свої обрахування, частина послуг індивідуальна, частина комунальна. Коли ми втручаємося в роботу ОСББ або ЖБК, то треба зрозуміти, що в них немає інших джерел, ніж внески інших членів ОСББ, співвласників, розумієте?І тому ми домовилися на комітеті, що ми дуже ретельно будемо доопрацьовувати на друге читання разом з фахівцями, разом з ОСББ та ЖБК, разом з профільним міністерством, Асоціацією міст України та іншими компаніями.»
👁 445 25-05-10 09:50
Мій виступ на засіданні Комітету з енергетики та ЖКП стосовно псевдоконкурсу та маніпуляцій з тарифом в Києві.«Користуючись нагодою звертаю увагу і Вашу колеги, і профільного міністерства. Ми зараз дуже чітко розуміємо яка проблематика є з контролем за дотриманням тих Законів, які ми приймаємо. У тому числі і в нашому Комітеті.І от є такий закончик про ЖКП, про житлово-комунальні послуги. Частина цього Закону у нас, частина у пані Шуляк в комітеті там де управління.В результаті я беруся стверджувати, що сьогодні ніхто в країні: ні Верховна Рада, ні профільне міністерство, не контролює, як виконується цей Закон.Останній ганебний псевдоконкурс в Києві, столиці України, який показав, що у результаті 11 років реформ, у нас 10 комунальних компаній стали переможцями у цьому так званому конкурсі.Я до Вас, пане Андрію, як ліберал до ліберала звертаюся: ми ж розуміємо, що це щось не те. Коли реформували-реформували, демонополізували-демонополізували, а у результаті виграли 10 компаній монополістів.З КМДА наярюють по телефону, звонять з профільного департаменту керуючим компаніям: які підрядники мають перемогти, які тарифи порахувати "зі стелі" і т.д.Я звертався до профільного міністерства два місяці тому, пропонував обговорити цю проблему. Міністерство робить вигляд, що нічого не відбувається та все нормально. Так не буде, пані Наталю. Це ненормально абсолютно. Ви як міністерство зобов'язані, у вас є для цього ресусрс, моніторити виконання Закону про ЖКП. І тому я просто ще раз закликаю! Повертаємося до дуже ретельного аналізу, що у нас відбувається з Законом про ЖКП, наскільки там дійсно досягнута мета цього Закону, конкуренція, демонополізація, економічна-обгрунтованість і так далі.Ситуація патова в столиці України, я вас в цьому запевняю. Невипадково голова воєнної адміністрації скасував розпорядження свого попередника про проведення цього конкурсу. А кияни зараз розривають, і мене в тому числі, що їм за платіжки приходять.Я особисто підтримую і прошу політично підтримати цей законопроєкт, але з ось тими зауваженнями по доопрацюванню, які безумовно, нам треба буде визначити. За рахунок яких джерел мають бути покриті ось ці недоотримані кошти з боку постачальників послуг.Дякую, вибачте що так довго, але трошки накипіло.»
👁 428 25-05-05 15:10
Отже, зʼявляються перші висновки причин нещодавнього блекауту в Іспанії та сусідніх країнах. Очікувано сліди ведуть до «зеленої енергетики».Вірніше - до її неконтрольованого та незабезпеченого відповідними мережевими механізмами впровадження.Який основний висновок для нас?!Доволі простий!Про енергетику в першу чергу мають дискутувати енергетики, а не блогери, іевестбанкіри, шкільні вчителі та широкі верстви громадськості.Останнім часом обговорюючи розвиток атомної енергетики в країні ми тільки й чули «розумні думки» невігласів, які прочитавши дві-три презентації на англійській мові вважали себе готовими нести в суспільство всіляку аматорську маячну.В тому числі використовуючи парламентську трибуну на жаль.(Прочитайте цей текст, будь ласка.Його можуть зрозуміти практично всі!«Минулого понеділка, 28 квітня 2025 року, ми пережили подію, яка, хоч і була несподіванкою, проте була передбачуваною: повне відключення електроенергії в нашій країні. І коли на певних форумах (багато тут, у LinkedIn) вони вихваляються цифрами впровадження відновлюваної енергії в той чи інший день, дехто з нас завжди коментував: «Фу, вони кажуть це так, ніби це добре, і так було б, якби Іспанія була технічно до цього готова».Підсумовуючи причини, і я вважаю, що висококваліфікований технік вже написав чимало на підтвердження цього, полягає в тому, що інжекція енергії в мережу не може базуватися на системах, які не мають синхронної інерції, таких як інвертори на відновлюваних електростанціях, і ця інерція або забезпечується за рахунок генерації турбін (теплових, комбінованих, гідроелектричних або тих, що нещодавно були «помиловані» як забруднюючі, ядерні), або ви повинні забезпечити цю мережу системами, які виробляють цю синхронність (центри зберігання або синхронні компенсатори STATCOM).У компанії Faraday, на прохання міжнародного клієнта, який найняв нас на початку року для управління підстанціями РЗЕ разом зі STATCOM в Іспанії, з яких встановлено лише 4 (доказ нестабільності мережі, про яку я згадував), ми підготували звіт, що додається до цієї статті. Три з цих підстанцій оснащені обладнанням корейської компанії Hyosung і розташовані у Віторії (Країна Басків), Лусме (Галісія) та Моралехі (Мадрид), а четверта, обладнана GE, знаходиться в Табернасі (Андалусія).Звіт надано англійською мовою, оскільки клієнтом, який його запитує, є вищезгадана компанія Hyosung Heavy Industries.ВітанняХесус ОліварКеруючий директор Faraday Int»
👁 476 25-04-27 11:19
Незважаючи на певні «нюанси» стаття констатує очевидну річ - нові тарифи є як мінімум дуже і дуже сумнівними!Головний «нюанс» полягає в тому, що автор все життя обслуговував КМДА і тому отримав завдання показати, що «вакханалія» йде з КМВА.Насправді геніальна ідея «конкурсу» без конкурса народилася безумовно в КМДА у профільного заступника та в профільному департаменті ЖКГ.А реалізовано це було через недосвідченого в цих справах голову КМВА Попова та районні адміністрації РДА. Новий очільник КМВА Ткаченко абсолютно логічно спробував загальмувати цей «конкурс», але на жаль було вже запізно.Однак як я розумію він ініціював зміну керівників РДА.Тепер саме через нових керівників РДА цей «конкурс» слід «відкрутити» взад або ж значно скорегувати - з урахуванням всіх норм закону та обґрунтованого та прозорого нового тарифу.Я би сказав що у КМВА та нових очільників РДА навіть й немає іншого шансу!Якщо буде бажання - ми поможемо це зробити коректно та фахово.Якщо бажання не буде - тоді киянам буде важкувато боротися одночасно з КМДА, КМВА та КМР.Ось такий управлінський хаос сьогодні існує в Києві - а платять за це кияни звісно.«Закон про столицю» однозначно застарілий та потребує змін.Але «вікно можливостей» для цього втрачено в 2019 році - цього не було зроблено в силу недосвідченості . Так само як і багато іншого, за що ми всі зараз розраховуємося.(https://zn.ua/ukr/local-government/chomu-novi-tarifi-je-nezakonnimi-abo-pravova-vakkhanalija-v-kmva.html?
👁 591 25-04-24 07:33
Краще сформулювати важко!«Ви більше ніколи не будете правити в Європі» - Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський звернувся до Росії.Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський виступив із щорічним звітом у Сеймі та висловився з приводу зовнішньої політики Москви:«Ви більше ніколи тут не будете правити. Ні в Києві, ні у Вільнюсі, ні в Ризі, ні в Таллінні, ні в Кишиневі. Вам що мало землі? Одинадцять часових поясів і все одно вам мало?», - заявив він.Сікорський порадив російській владі зайнятися внутрішньою політикою і управляти тими територіями, які знаходяться в межах кордонів РФ.«Замість того, щоб фантазувати про те, як знову завоювати Варшаву, подбайте про те, чи зможете ви утримати Хайшенвай (так у Китаї називають Владивосток)», — додав глава МЗС Польщі.За його словами, головним завданням у сфері безпеки для Польщі є врегулювання війни в Україні.«Це має бути “мир через силу”, бо тільки такий мир Росія поважатиме. Угода з Кремлем триватиме лише до того часу, поки російська еліта буде боятися наслідків його порушення», — резюмував Сікорський.
👁 638 25-04-23 09:45
Стосовно резонансного обшуку у громадянки Панатіотіді.Під час управління Нафтогазом угрупуванням Коболєва пані Панатіотіді обіймала посади Засупника міністра економіки ( ключовий орган в управлінні Нафтогазом) а до того Державного уповноваженого Антимонопольного комітету України (ключовий орган в антимонопольному регулюванні газового ринку).Вся наявна інформація свідчить про очевидне «кришування» в той час з боку цих державних інституцій усієї злочинної діяльності угрупування Коболєва з метою обкрадання українського народу та економіки країни, зловживання своїм очевидним монопольним становищем та маніпуляцій з фінансами державного монополіста.Очевидним є також банальний «конфлікт інтересів» у цієї пари.На посаді заступниці Мінекономіки пані Панатіотіді відповідала за управління державним майном, а НАК Нафтогаз входив у сферу управління Мінекономіки.Саме тому - вони не мають права говорити про мораль та переслідування в принципі.Так само як і їх «соратники», які в свій час на своїх посадах допомагали Коболєву та його угрупуванню грабувати країну. Чекаємо на офіційну інформацію.Ключовим в цій ситуації є повне дотримання закону в ході слідчих дій та професіональна робота слідчих.Бо тут теж на жаль є очевидні побоювання.
👁 600 25-04-16 11:02
Це мій нещодавній пост — в ньому я обґрунтовано вимагаю звільнення всіх київських голів РДА за зухвале порушення закону. 👉 Як бачите - реакція влади була дуже оперативною. Дякую за цей перший крок. Тепер після призначення нових керівників має бути крок другий. Після ганебного «конкурсу» без конкурсу має бути проведений другий справедливий конкурс - КОНКУРС НА ПОНИЖЕННЯ!📣 Кожний новий голова РДА оголошує новий «конкурс» - на посаду керівника Керуючої Компанії. Умови «конкурсу» - найнижча ціна при гарантії адекватної якості! Гарантую вам що вишукується черга! Але брати на роботу треба тільки того кандидата, хто висуне зустрічну вимогу - гарантування мінімізацію тиску з боку профільного заступника КМДА та профільного департаменту стосовно «своїх» ручних підрядників з їх спільними відкатними схемами, які кардинально впливають потім на тариф.‼️ Одночасно має бути проведений ретельний аудит по кожній послузі та по адміністративних витратах цих КК, щоби максимально викинути всі зайві витрати та оборудки.Гарантую вам що буде знайдено швидкий компроміс на рівні тарифу в районі 8- 10 грн за метр квадратний залежно від будинку та його реальної прибудинкової, який буде повністю покривати собівартість і не вимагати якоїсь дотації з міського бюджету, про яку зараз істерять пригодовані «активісти» та «радники».А потім вже займемося «ефективністю» використання наших з вами міських грошей на досить сумнівні проекти та створенням ефективної системи контролю за якістю послуг комунальних керуючих компаній та їх відповідальності.Киянам з їх купою проблем є чим займатися, а не витрачати свій час та нерви на боротьбу із своїми ж комунальними монополістами!🙏 Прохання зробити репост - це має стати реальною комунальною реформою в Києві і нам потрібні розумні прихильники!)
👁 462 25-04-12 10:16
В 2017-2018 році я як Голова Спілки власників житла України судився з КМДА стосовно тодішніх тарифів на утримання будинків.Представники КМДА всіляко затягували цей процесс, не надавало інформації, вели себе як завжди зухвало та цинічно - монополія на владу завжди зносила дах всім київським князькам.Десятки судових засідань протягом двох років. Ми затребували матеріали по біля 8500 київських БКБ - в першу чергу технічні паспорти та документи на прибудинкову теріторію.Суди першої та другої інстанції змогли технічно перевірити біля 200 справ і зробили однозначний висновок - встановлені на той момент тарифи не законні, оскільки не існує базових матеріалів для їх розрахунку та обґрунтування.На жаль суд третьої інстанції повернув справу в першу інстанцію, аргументуючи тим що треба перевірити кожний з 8500 будинків.)Звісно не обійшлося без втручання КМДА - роздача квартир суддям завжди була вагомим аргументом.На той момент ми досягли домовленості з КМДА (Пантелєєв) у вигляді меморандуму про те, що вони усунуть виявлені масові порушення.Перевіркою виконання цього «меморандуму» я зараз і збираюся зайнятися в контексті скандального київського «конкурсу» на управителів.Одному це робити важко.Ви всі можете включитися - кожний по своєму будинку і поцікавитися на підставі яких документів керуючими компаніями були зроблені конкурсні розрахунки по вашому будинку та прибудинковій теріторії.Гарантую вам що ви всі будете вкрай неприємно здивовані, коли зрозумієте що ці цифри вчергове взяті із стелі.В 2019 році за нашим зверненням Держспоживслужба зробили вибіркову перевірку діяльності керуючих компаній.Масові порушення, подвійні нарахування, неіснуючі послуги - це очевидний результат цієї перевірки.Для того щоби допомогти киянам захистити свої інтереси в стосунках з очевидними та зухвалими київськими монополіями звертаюсь до Віце-премʼєра Олексія Кулеби, Голови АМКУ Павла Кириленко, Голови Держпродспожив Сергія Ткачука з пропозицією негайно організувати комплексну перевірку всіх умов та базових документів цього «конкурсу».Текст одного з приписів в коментарях. Прочитайте його уважно - для розуміння на чому дурять киян!Стадіон так стадіон!