Source
Шукаю модель Одеса | Привіт! 💕Шукаємо моделей БЕЗКОШТОВНО на манікюр для практики моєї учен...
946 Views/Reach
2025-09-04 08:53
Message №1971
Привіт! 💕Шукаємо моделей БЕЗКОШТОВНО на манікюр для практики моєї учениці — будемо дуже вдячні за вашу допомогу! 🙌*на фото роботи минулих учениць📅 Вільні дати: • 07.09 покриття гель лак ( квадрат/овал ) • 09.09 укріплення гелем ( квадрат) • 10.09 укріплення гелем ( овал) • 11.09 укріплення гелем ( квадрат ) • 12.09 укріплення гелем ( овал) • 14.09 укріплення гелем ( квадрат/овал) • 18.09 укріплення гелем ( квадрат) • 19.09 укріплення гелем ( овал) ⏰ Тривалість: з 11:00 до приблизно 17:00-17:30📌 Умови запису: • Форма, довжина, колір чи дизайн — за вибором викладача, адже це навчальний процес. Але не хвилюйтеся — ви точно підете з гарними нігтиками! 💅 (Можете переглянути фото робіт — стиль залишається таким же). ❗️Запис за передплатою 100 гривень, яка ПОВЕРТАЄТЬСЯ на процедурі! Для мене це гарантія , що ви точно прийдете❤️ • Надішліть, будь ласка, фото обох рук, щоб я могла оцінити довжину та стан нігтів.📍Адреса: Сегедська 18✨ Якщо ви відповідальна, відкрита до експериментів і хочете гарні нігтики — будемо дуже раді бачити вас у нас!Телеграм:@chikpiksi Інстаграм:@nailbrand_