Source
Шукаю модель Одеса | Привіт! 💕Шукаємо моделей БЕЗКОШТОВНО на манікюр для практики моєї учен...
1 130 Views/Reach
2025-07-27 17:46
Message №1874
Привіт! 💕Шукаємо моделей БЕЗКОШТОВНО на манікюр для практики моєї учениці — буде дуже вдячна за вашу допомогу! 🙌📅 Вільні дати: • 28.07 о 11:00 — покриття гель-лаком (форма: овал/квадрат) • 29.07 о 11:00 — укріплення гелем (форма: квадрат/овал) • 30.07 о 11:00 — укріплення гелем (форма: овал/квадрат) • 31.07 о 11:00 — укріплення гелем (форма: овал/квадрат) • 02.08 о 11:00 — нарощення ( форма квадрат)⏰ Тривалість: з 11:00 до приблизно 16–17:00📌 Умови запису: • Форма, довжина, колір чи дизайн — за вибором викладача, адже це навчальний процес. Але не хвилюйтеся — ви точно підете з гарними нігтиками! 💅 (Можете переглянути фото робіт — стиль залишається таким же). • Запис за передплатою 100 гривень, яка ПОВЕРТАЄТЬСЯ на процедурі! Для мене це гарантія , що ви точно прийдете❤️ • Надішліть, будь ласка, фото обох рук, щоб я могла оцінити довжину та стан нігтів.📍Адреса: Сегедська 18✨ Якщо ви відповідальна, відкрита до експериментів і хочете гарні нігтики — будемо дуже раді бачити вас у нас!Телеграм:@chikpiksi Інстаграм:@nailbrand_