Source
Олексій Бойко 🇺🇦 | У перший тиждень нового навчального року відвідав школи у громадах. За...
670 Views/Reach
2025-09-03 14:54
Message №1871
🏫📚У перший тиждень нового навчального року відвідав школи у громадах. Завжди віддаю перевагу живому спілкуванню і вдячний буковинським педагогам за щиру розмову та їхні думки щодо організації освітнього процесу у краї. Разом із депутатом обласної ради Олександром Шкурідіним зустрілися з колективами Червонодібровської філії опорного закладу освіти «Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради» та Горбівецької гімназії Тереблеченської сільської ради. Привітав педагогів та школярів із початком нового навчального року та подякував їм за важливі соціальні ініціативи, які працюють на потреби наших воїнів і постражадлих від війни. Із авторкою Мариною Шварцман розповіли учням громад про проєкт «Люди перемоги. Конан» та передали книги школам. У час війни дуже важливо, аби українські діти знали й цікавилися історіями сучасних героїв – захисників і захисниць, які щодня виборюють нашу свободу та майбутнє. Це видання – виключно благодійна ініціатива, новий тираж створений за кошти меценатів спеціально для розповсюдження в освітніх закладах громад краю. Були щасливі особисто передати дітям перші примірники з цього накладу та раді теплому спілкуванню із школярами. Освітній напрямок і надалі залишатиметься одним із пріоритетних у роботі. Працюємо далі, аби озвучені сьогодні бажання учнів і вчителів якомога швидше здійснилися. 🫶Дякую людям, які поруч, і готові підтримувати дітей у їхніх задумах і починаннях.