Source
ОСББ Місто квітів (канал новин) | ПОЗАЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИПовідомляємо про намір провести загальні збо...
1 910 Views/Reach
2026-04-03 09:20
Message №3018
ПОЗАЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИПовідомляємо про намір провести загальні збори у найближчі дні у зв’язку з необхідністю прийняття важливого рішення.Йдеться про експериментальний проєкт, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2026 р. № 353, метою якого є забезпечення електричною енергією систем життєзабезпечення багатоквартирних будинків під час аварійних та планових відключень електричної енергії.🔌 Що це означає для нашого будинку:📍 можливість безкоштовно отримати обладнання з переліку: - генератор - інвертор - акумулятори📍усі супутні витрати покриває держава: - проєктування - закупівля обладнання і витратних матеріалів - монтаж і підключенняЦе чудова можливість отримати потужний генератор, який посилить нашу енергетичну безпеку та зможе заживити критичну інфраструктуру будинку та зарядити наші акумулятори за тривалої відсутності електроенергії та сонячної генерації взимку. І все це без залучення коштів співвласників. Тож зараз вкрай важливо активізуватися і проголосувати за це рішення максимально швидко, оскільки терміни вкрай обмежені.Інакше ця можливість пройде повз наш будинок.⏳ Дуже важливо до 18 квітня проголосувати дане рішення, щоб встигнути підрахувати голоси, належним чином оформити протокол та передати його до уповноваженого органу місцевої влади.Тому діємо максимально швидко:✔️У найближчі дні буде оголошено дату зборів ✔️ Проведемо коротку зустріч на спортивному майданчику ✔️ Після цього розпочнемо збір голосівОфіційне повідомлення про скликання загальних зборів з порядком денним буде опубліковано всіма доступними способами: інформаційний канал, чати під'їздів і будинку у телеграмі, додаток Дах, розсилка електронною поштою, дошки оголошень у під'їздах.🙏 Просимо:• бути на зв’язку• активно долучитися до голосування• повідомити сусідів і допомогти їх залучитиСподіваємося підготувати наш будинок до наступної зими ще краще, але все залежить тільки від нас з вами.Дякуємо за вашу відповідальність!