Source
ОСББ Місто квітів (канал новин) | ПІДВАЛ 1 ПІД’ЇЗДУ вже доступний для використання ВАЖЛИВО! Будь ласка, ...
1 750 Views/Reach
2026-03-17 15:02
Message №3004
ПІДВАЛ 1 ПІД’ЇЗДУ вже доступний для використання ВАЖЛИВО! Будь ласка, переставляючи ваші речі, піднімайте їх аби не нашкодити покриттю підлоги.Станом на зараз ми зробили:- Санвузол- Резервне освітлення - Резервні розетки, які за необхідності заживлюються від генератора- Приямок для відкачування рідини у разі затоплення- Поштукатурили стіни, де це було необхідно- Пофарбували стіни- Вирівняли підлогу- Погрунтували та пофарбували підлогу.Наразі перед нами стоїть питання якими меблями облаштовувати цей підвал, щоб це було зручно для всіх мешканців, які ним користуються.Дозволити зберігати габаритні м'які меблі ми не можемо з кількох причин:- підвал час від часу затоплює, зокрема нечистотами. М'які меблі вбирають запах і вологу і довго не висихають.- мешканці, які приходять без речей часто не знають якими меблями можна користуватися, якими ні. Часто ці меблі бронюють місце для людей, які не приходять під час тривоги, в той час як іншим відвідувачам не вистачає місця.- санітарний стан. З досвіду інших будинків, у м'яких меблях можуть заводитися клопи та воші, які потім дуже непросто вивести.- користувачі габаритних меблів час від часу їх тягають, пошкоджуючи фарбу. Вже маємо такі пошкодження, на жаль.Будь ласка, прохання до мешканців, які користуються підвалом, долучитися до обговорення подальших кроків щодо його облаштування у чаті будинку.