Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Офіс Президента
Added 14 Jul 2024

Офіс Президента

@OP_UA
Number of subscribers: 80 858
Photos: 8,050
Videos: 2,940
Links: 8,680
Description:
Офіційний канал Офісу Президента України в Telegram. Детальніше про роботу Офісу на сайті: https://www.president.gov.ua

👥 Number of subscribers

80 858
Average/Day:: -18
Average/Week:: -59
Average/Month:: -580

👁️ Average views per message

16 452
Average/Day:: 22,800
Average/Week:: 16,971
ERR: 20.35%

📊 Messages per Day

3.6
Last day: 2
Week average: 5
Average per day: 3.6

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 13,500 26-01-11 18:11
«Сьогодні весь день – звіти від Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко, наших урядовців, Офісу по ситуації в регіонах. Відновлювальні роботи, електрика, опалення – головні теми. Є громади, де ситуація досі надзвичайно складна. На жаль, зокрема, в частині міст і сіл прикордонних областей. У Києві ще тривають ремонтні роботи після удару, що відбувся позавчора. Головне завдання – відновити енергозабезпечення всіх будинків. І також на Київщині працюють майже 200 ремонтних бригад, активно допомагають ДСНС України. Дякуємо вам. Бровари, Васильків, Фастів, Бориспіль – там найскладніше. Багато зроблено, але досі ще значна кількість родин без електрики. Загалом по країні розгорнуті Пункти Незламності в усіх регіонах, залучені сили Укрзалізниці, Нафтогазу, інших наших державних компаній. Дніпровщина, Запорізька область, Харківщина, Донеччина – всюди наші енергетики зараз, ремонтні бригади, всі комунальні служби, які дійсно працюють, які дійсно роблять неймовірні і справді героїчні речі. Жорстка зимова погода додає складнощів, саме тому так непросто. Саме такою погодою росіяни і намагаються скористатись. Я дякую кожному й кожній в Україні, хто ось так, ремонтами, ось так, відновленням, попри все на захисті життя».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1418-го дня війни.
👁 43,400 26-01-09 17:01
«Була сьогодні детальна доповідь військових: Головнокомандувач та начальник Генерального штабу – в тому числі по роботі з партнерами цими днями по гарантіях безпеки. Документи багато в чому фіналізовані. Але сутність цих документів, їхня сила в тому, щоб була впевненість, що гарантії мають спрацювати. І це може бути видно реально, тільки якщо і зараз захист буде працювати. Вчасне постачання ППО. Вчасне постачання обладнання для нашої стійкості, для нашої енергетики. Вчасне забезпечення фінансів для України – для нашої оборони та нашої стійкості. Багато деталей, і кожну з них треба пропрацювати так зараз, щоб на день завтрашній була впевненість. Хочу подякувати і всім нашим людям, які задіяні в ліквідації наслідків ударів. Це дійсно героїчна робота. За години люди роблять те, що в інших країнах, буває, займає дні та тижні. Важливо, що всюди є допомога, всюди є ремонти, максимум зусиль, щоб повернути електрику й опалення людям. Доручив урядовцям інформувати максимально, що і в які терміни буде зроблено. Дякую всім, хто допомагає. Дякую всім, хто підтримує наших людей. Дякую всім лідерам, які зараз не змовчали і які з нами, з Україною. Слава Україні!»Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1416-го дня війни.
👁 20,100 26-01-02 20:03
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Сьогодні ми почали суттєве перезавантаження – зміни внутрішні, щоб Україна була більш стійкою. Минулого року були й хороші результати державних інституцій, які треба зробити більшими. Були й проблеми, які не варто залишати в новому році. Тому – хвиля змін кадрових, і будуть іще рішення – в інституціях. ➡️ Перше: керівником Офісу Президента призначений Кирило Буданов. Досвіду й сили Кирила достатньо, щоб направити роботу Офісу на безпекові питання й переговорний процес – саме так, як потрібно. ➡️ Друге: ГУР МО очолить Олег Іващенко. Він сам служив у ГУР та очолював Службу зовнішньої розвідки України – фахова людина. Щодо СЗР – рішення незабаром. ➡️ Третє: новий очільник прикордонної служби України, і очікую кандидатури від міністра внутрішніх справ для призначення. Говорили про зміни і з Сергієм Дейнеком, і з Ігорем Клименком – будуть нові підходи в управлінні прикордонною службою. ➡️ Четверте: доручив готувати президентський законопроєкт для оновлення ДБР. Є речі, які варто змінити. Очікую законопроєкт у січні, щоб віддати на розгляд Верховної Ради України. Урядовці та Офіс разом мають підготувати пропозиції по ДБР.➡️ Пʼяте: заступник керівника Офісу Президента Павло Паліса, який і сам був командиром бойових підрозділів, найближчими днями буде комунікувати з нашими бойовими бригадами, щоб визначити, які рішення можуть посилити українські позиції. Будуть зміни й у сфері військової освіти: освіта має знати безпосередньо з фронту, чому навчила ця війна, і кожен, хто навчає українських воїнів, має сам навчитися, що таке війна. ➡️ Вирішив змінити й формат роботи Міністерства оборони України. Новим міністром оборони України я запропонував стати Михайлу Федорову. Михайло глибоко займається питаннями щодо «Лінії дронів», працює дуже результативно в цифровізації державних послуг та процесів. Разом з усіма нашими військовими, з військовим командуванням, разом із національними виробниками зброї та партнерами України треба реалізувати у сфері оборони такі зміни, які допоможуть. Усе тримається на стійкості українців, і в нашої стійкості має бути необхідна зброя, необхідна енергія, необхідні фінанси, необхідна політика, необхідна підтримка інституцій.➡️ Денис Шмигаль залишається в нашій команді, у команді України, і я вдячний йому за системну роботу на державу. Торік Міністерство оборони дало хороші результати, зокрема на грудень було виконано доручення по виробництву дронів-перехоплювачів – понад тисячу на добу виробництво. Ми працюємо, щоб збільшити кількість підготовлених екіпажів. І таких завдань було ще чимало. Михайло Федоров зможе все це реалізувати й додати технологічності. Денису Шмигалю я запропонував очолити інший напрямок у державній роботі – і не менше важливий для нашої стійкості.➡️ Завтра ми продовжимо зміни. Будуть ще рішення.➡️ І завтра буде зустріч на рівні радників із питань безпеки – Європа плюс Сполучені Штати Америки. Дякую всім, хто допомагає!  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 11,000 25-12-25 17:41
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Сьогодні теж активний наш день, день нашої дипломатії, були важливі розмови. Патріарх Варфоломій – я вдячний за привітання України та всіх українців із Різдвом. А також за чітку підтримку справжніх цінностей – цінностей миру та поваги до людського життя, до захисту життя.  ➡️ Сьогодні ж практично годину говорили з представниками Президента Сполучених Штатів Америки – ми говорили зі Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером. І це була справді хороша розмова, багато деталей, є хороші ідеї, ми їх обговорили. Є деякі наші нові ідеї, як наблизити реальний мир, і це стосується форматів, це стосується зустрічей, безумовно таймінгу. Сьогодні Рустем Умєров ще буде говорити з американською командою, важливо, якщо в нас вийде організувати те, про що говорили сьогодні. Вже готові деякі документи, я бачу, що вони готові майже повністю, деякі документи готові. Звісно, щодо сенситивних питань іще треба попрацювати. Але ми разом з американською командою розуміємо, як це все забезпечити. Найближчі тижні теж можуть бути інтенсивними. Дякую, Америко! І дякую всім, хто продовжує свій тиск на Росію заради того, щоб там зрозуміли на сто відсотків, що затягування війни буде мати жорсткі наслідки для них – для Росії.  ➡️ Говорив сьогодні з Прем’єр-міністром Норвегії також, вдячний Йонасу за незмінну підтримку. Поінформував, що в нас у розмові з Америкою станом на зараз, ми також з Йонасом обговорили можливі наступні спільні кроки. І буду говорити також з іншими європейськими лідерами, щоб усі ми були в одному темпі й з одною спільною метою. Справжня безпека, справжнє відновлення, справжній мир – це має бути.  ➡️ Була сьогодні доповідь Павла Паліси по питаннях, які додають нам можливостей на фронті. Я підписав укази про відзначення наших воїнів державними нагородами. І кожен, хто зараз захищає наші позиції, всі, хто зараз на бойових завданнях, на бойових постах, усі, хто дає Україні захист від російських штурмів, від російських ударів, – усі ви, наші воїни, робите наші дипломатичні позиції сильнішими. Дякую вам!  ➡️ Дякую всім, хто бореться заради України, як заради самого себе! Христос народився! Славімо Його!  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,100 25-12-23 19:05
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Коротко про цей день, який почався з удару по нашій країні. Черговий російський удар – підлий, як і все, що вони роблять. Енергетика була основною мішенню. Але, на жаль, є і втрати, і поранені. Увесь день працюють ремонтні бригади на енергетичних обʼєктах – максимум зусиль, щоб українці були зі світлом на Різдво. Звісно, росіяни стараються зламати й це свято, і цей святий день. Не дивують. Це така країна, такий сусід. Важливо, щоб світ це бачив і бачив, що це не можна так лишати. Україна щодня – і в свято, і в будні – потребує підтримки, потребує ракет для ППО, фінансування для виробництва зброї, потребує допомоги для нашої стійкості. І саме це забезпечуємо.  ➡️ Сьогодні я говорив з Урсулою фон дер Ляєн – дякую за підтримку в такий час і протягом усіх років цієї війни. Ми ще раз обговорили деталі пакета 90 мільярдів євро для України на два роки – історичне рішення для нашої стійкості, ми забезпечуємо Україні необхідне.  ➡️ Детальна була сьогодні доповідь нашої переговорної команди – Рустем Умєров та Андрій Гнатов повернулися після зустрічей в Сполучених Штатах з представниками Президента Трампа. Вони доповіли про робочі драфти угод, які вже є, про пункти угод, які нам вдалося зробити сильнішими. Ми продовжуємо бути з Америкою в постійному контакті, ми очікуємо подальшої роботи. Відчуваємо, що Америка хоче досягти фінальної угоди, і з нашого боку – повна співпраця. ➡️ Україна ніколи не була й не буде перешкодою для миру. Ми працюємо активно та робимо все, щоб документи були і щоб документи були реалістичними. Головне, щоб Росія не зривала цю дипломатію та на сто відсотків серйозно ставилася до закінчення війни. Якщо ні – повинен бути додатковий тиск на Росію, світ володіє всіма інструментами, щоб тиск спрацював, щоб мир був. Дякую всім, хто допомагає. ➡️ Говорив із Президентом Фінляндії Стуббом. Алекс як завжди допомагає, максимально, ми координуємось з усіма партнерами.  ➡️ Були сьогодні також детальні доповіді військових. Дякую всім нашим воїнам, кожному підрозділу за активну оборону. ➡️ Сьогодні була також доповідь Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко. Ситуація в енергетиці, відновлення нашої генерації та мереж, також трансформація енергетичних компаній. Багато всього робиться, є перші результати аудитів, продовжується оновлення наглядових рад і керівництва. Це все правильно. ➡️ Окремо обговорили перші результати нашої програми зимової підтримки, вже майже 18 мільйонів дали заявку на зимову підтримку – завтра можемо вийти на таку кількість. Важливо, щоб заявка була оформлена саме до Різдва – це останній день оформлення заявок на цьогорічну зимову підтримку. Кошти ж можна буде використати до червня, тобто кожен із цих майже 18 мільйонів українців встигне скористатися програмою. І ми бачимо, що такі форми підтримки дійсно працюють – пряма підтримка, і не тільки в нашій країні. Америка, Європа, інші частини світу так чи інакше формують свої програми прямої підтримки. На наступний рік передбачимо нові. ➡️ Дякую всім, хто дбає про українців, про нашу державу, про наш захист, про українські національні інтереси. Дякую всім, хто захищає Україну, як себе самого.  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 15,700 25-12-22 18:49
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Сьогодні вже повертається наша переговорна команда після зустрічей в Америці з представниками Президента Трампа, і зранку завтра я очікую повну доповідь щодо підготовлених документів. Багато пропрацювали, і передусім документи про гарантії безпеки, а також 20 пунктів основного документа – базової рамки, яку обговорювали українська та американська делегації. Рустем Умєров та Андрій Гнатов завтра будуть доповідати. Важливо, щоб американська сторона могла досягти й відповіді від Росії – реальної готовності цієї держави зосередитися на чомусь іншому, не на агресії. Звісно, після стількох років спочатку гібридної війни, тепер повномасштабної слабо віриться, що Путін зможе жити без убивств і вторгнень. Але зниження ціни на російську нафту, сильні санкції світу, продовження всіх інших форм тиску – це те, що переконає навіть таку вперту особу. Путін воює, поки має гроші, щоб купувати лояльність і свого оточення, і російського населення та водночас платити за вбивства на фронті. І за цей рік багато вже зроблено, щоб грошей у російської воєнної машини стало менше. ➡️ Я вдячний усім нашим воїнам за дипстрайки – зараз майже кожної доби є результат. Особливо це відчутно в дипстрайках проти російського нафтового експорту. Добре, що Євросоюз, Америка та інші партнери тиснуть на російський експорт газу й нафти. Танкери, які Росія використовує, щоб заробляти на війну та утримання путінських друзів, усе частіше отримують проблеми в ключових акваторіях. Будуть і нові санкції світу проти танкерів та всієї інфраструктури такого експорту: компаній, страховиків, капітанів і команд безумовно. ➡️ Готуємо й наші нові санкційні пакети проти різних осіб – не тільки російських, – які працюють на оборонну промисловість агресора. І наші санкційні пропозиції завжди враховуються партнерами. Це один із пріоритетів нашої зовнішньої політики – щоб українські санкції були синхронізовані з партнерами. ➡️ Сьогодні саме такі завдання оновив для українських дипломатів – привітав їх із професійним днем, і подякував кожному, хто реально працює на нашу зовнішню політику, на те, щоб Україна була результативною у зовнішніх справах, бо це зараз – одна з основ нашого захисту. Українська сила – це єдність зі світом, і зараз ми досягли найбільшого рівня цієї єдності. Ще ніколи у своїй історії Україна не мала такої підтримки партнерів, як у цей час. Досягти такого рівня було непросто, як непросто й місяць за місяцем утримувати увагу світу до України – попри все. Ми не дали забути про Україну, не дали іншим темам і проблемам перекрити увагу до України. Суспільства партнерів підтримують нас – нашу державу, наш захист, і це вагомо, це дає нам силу захисту. ➡️ Сьогодні також мав честь подякувати нашим українським енергетикам – усім нашим героям, які долають Росію буквально щодня своєю роботою. Відновлюють генерацію. Відновлюють постачання. Відновлюють нормальне життя для українців. І дійсно Україна може пишатися фаховістю наших працівників енергетики. Дякуємо вам. ➡️ Сьогодні ми говорили з Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком. Серед іншого я попросив Руслана разом із депутатським корпусом, також разом із урядовцями, з представниками громадянського суспільства підготувати пропозиції по визначенню нових і логічних підходів до святкових та особливих днів нашого календаря. Бувають погані календарні співпадіння – і війна внесла багато таких змін. Коли дні трагедій припадають на дні професійних свят. Або коли в один день із радянських часів і перших років незалежності – кілька зовсім різних професійних днів. Все це варто впорядкувати. Дякуємо всім, хто допомагатиме. Як справжнє Різдво було сприйняте легко – на 25 грудня, – так само інші дати мають бути справедливими та коректними. Дякую всім, хто працює на нашу державу та людей!Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,300 25-12-13 18:48
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Зараз готуємось до зустрічей з американською стороною та нашими європейськими друзями найближчими днями. Берлін – буде багато подій.  ➡️ Буде доповідь Умєрова та нашої переговорної команди по їхніх контактах, які вже відбулись. Генерал Гнатов і представники українського сектору оборони та безпеки працюватимуть щодо деталей гарантій безпеки для України, для українців. Одночасно триває розмова українських урядовців з Америкою та Європою щодо реального відновлення України, реального розвитку України після війни.  ➡️ Найголовніше – будуть зустрічі в мене з представниками Президента Трампа, також будуть зустрічі з нашими європейськими партнерами, з багатьма лідерами щодо фундаменту миру – політичної домовленості про закінчення війни.  ➡️ Зараз шанс значний. І це важливо для кожного нашого міста, для кожної нашої української громади. Ми працюємо для того, щоб мир для України був достойним і щоб була гарантія – гарантія передусім того, що Росія не повернеться в Україну з третім вторгненням. Дякую всім партнерам, які допомагають нам – допомагають Україні, і ми будемо цими днями в Берліні максимально активно, максимально конструктивно працювати з усіма, хто дійсно може зробити угоду нормальною.  ➡️ Будуть і подальші зустрічі та контакти. Але памʼятаємо: наші українські позиції в перемовинах сильні завдяки тому, що ми тримаємо позиції на фронті, у нашому оборонному виробництві, у нашій внутрішній стійкості. Україна сильна назовні тоді, коли в нас є сила всередині, і так це має бути надалі. Тому всі наші підрозділи, які зараз виконують бойові завдання, кожен український воїни, всі оборонні підприємства, Сили безпеки – всі мають старатись давати результат для України. І я дякую кожному, хто бʼється заради України, працює заради України саме так – для України як для самого себе. ➡️ Сьогодні весь день доповіді з регіонів, передусім з Одеси після російських ударів. Триває відновлення. Непросто, але задіяні всі необхідні сили. Доручив урядовцям максимально прискорити процеси ремонтів, постачання обладнання, яке необхідне. Сьогодні також був удар Росії по ще одному цивільному судну в Чорному морі – фактично це був удар по продовольчій безпеці. Власник судна – Туреччина, вантаж – продовольство. Бити по таких суднах, які не мають жодного стосунку до війни, – прямий виклик Росії всьому світу. Будемо з партнерами розбиратись, як реагувати на це. Реакція буде. ➡️ Також є нове санкційне рішення України – санкції проти російського флоту танкерів та інших суден, які працюють на війну, які заробляють Путіну гроші, щоб він міг вбивати людей і затягувати з дипломатією. Обовʼязково санкції будуть поширені і в інших юрисдикціях – ми маємо про це домовленості з нашими партнерами. ➡️ Важливий крок був забезпечений ГУР: з Білорусі повернули пʼятьох українців. Це наші цивільні громадяни. Разом з ними також в Україні зараз білоруські політичні вʼязні, які були звільнені завдяки домовленостям з Америкою. Зокрема, серед них Марія Колесникова, Віктор Бабарико й інші. Говорив сьогодні з Марією – радий, що люди нарешті на свободі. ➡️ Також кілька разів спілкувався з генералом Будановим по ходу операції, і тепер важливо, щоб були результати на російському напрямку – щоб поновились обміни наших людей, наших полонених. Українські військові та цивільні мають повертатись додому з російського полону. За всіма лініями, з усіма партнерами робота має бути значно активізована. Хочу подякувати всім, хто нам допомагає!  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,230 25-12-10 18:54
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Сьогодні був дуже насичений день, і наступні дні теж будуть серйозні. Говорили з американською командою по економічному напрямку – по напрямку відбудови. Я хочу подякувати секретарю Бессенту, Джареду Кушнеру, Ларрі Фінку з BlackRock за повну конструктивність. Важливий спільний принцип – щоб відбудова була якісною, а економічне зростання після цієї війни відчутним, має бути реальна безпека в основі. Коли є безпека, все інше є також. ➡️ Двадцять пунктів для закінчення війни – це фундаментальний документ, активно працюємо, ключові кроки – і це мають бути працездатні кроки. Із цього документа ми розвиваємо ще два документи, щонайменше два документи, і перший із них – безпековий, про гарантії безпеки для України зі Сполученими Штатами Америки, а також економічний – про відбудову та спільні інвестиції.  ➡️ Сьогодні ми працювали саме над економічним документом, і разом зі мною з української сторони були українські урядовці – Премʼєр-міністр Юлія Свириденко, віцепремʼєр Качка, міністри Сибіга та Соболев, перший заступник МЗС Кислиця. Також в усіх дискусіях представлені наші захисники, сьогодні був з нами в економічній розмові генерал Гнатов.  ➡️ Принципи економічного документа цілком зрозумілі, з американською стороною в нас усе чітко в цьому, хочу подякувати за сьогоднішню зустріч у відеоформаті. Буде план економічних заходів. Європа теж з нами буде у відбудові, обов’язково. Найближчим часом плануємо роботу й щодо двох інших документів. Рустем Умєров продовжить спілкування. ➡️ На завтра ми готуємо зустріч Коаліції охочих – більше 30 держав, які разом з Україною працюють для безпеки на землі, у небі та на морі. Будемо наступного тижня координуватися з Європою та у двосторонніх форматах. Україна працює швидко, кожен візит, кожні наші перемовини завжди мають практичний результат для нашої оборони, для нашої стійкості. ➡️ Сьогодні є посилення нашої бойової авіації – дякую. Деталі поки непублічні, але постійно додаємо сил у небі. Сьогодні ж є додатковий санкційний крок у Європі – буде більше санкцій проти російських танкерів, проти всієї інфраструктури транспортування російської нафти, і це правильно. Україна в грудні представить і свій пакет санкцій проти танкерного флоту, який працює на війну, і ми будемо поширювати цей тиск у спільних форматах із партнерами. Будуть нові кроки й проти російських пропагандистів. ➡️ Сьогодні ж була доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України, у тому числі про економічну ситуацію у ворога й усе більшу залежність росіян від Китаю. В російській історії ще ніхто не здавав суверенітет так сильно на користь Китаю чи будь-якої іншої сильнішої нації. І це феноменально, як багато Путін платить, щоб тільки не закінчувати цю війну. Але світ усе одно має достатню силу, щоб закінчити цю війну – щоб примусити Росію це зробити. Мир потрібен. Я хочу подякувати кожному, хто допомагає.➡️ Сьогодні говорив із представниками Верховної Ради України. Ми говорили предметно. Я не допускатиму жодних спекуляцій проти України, якщо партнери – у тому числі ключовий наш партнер у Вашингтоні – говорять так багато й так конкретно про вибори в Україні, про вибори в умовах правового режиму воєнного стану, то ми маємо дати українські законні відповіді на кожне питання й на кожен сумнів. Це непросто, але тиск щодо цього нам точно не потрібен. Очікую, що народні депутати України запропонують своє бачення. Безпекові виклики залежать від партнерів, від Америки передусім, політичні та юридичні виклики мають отримати відповіді від України. І це буде.  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 8,850 25-12-07 21:53
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Вже зараз починаємо новий дипломатичний тиждень, будуть консультації з європейськими лідерами. Передусім безпекові питання, підтримка для нашої стійкості, пакети підтримки для нашого захисту. Передусім ППО, довгострокове фінансування для України. Звісно, будемо говорити і про спільний погляд, спільні позиції в перемовинах. ➡️ Представники України цими днями провели предметні розмови з представниками Президента Сполучених Штатів Америки, і зараз Секретар Ради національної безпеки і оборони Рустем Умєров та Андрій Гнатов, начальник Генштабу, на шляху в Європу. Я очікую від них детальну інформацію про все, все, що було сказано американським представникам у Москві, про нюанси, які готові модифікувати американці в переговорах з нами, з «рускімі».➡️ Вчора ми говорили зі Стівеном Віткоффом та Джаредом Кушнером – я дякую за готовність працювати разом 24 на 7. Американські представники знають базові українські позиції, це була розмова конструктивна, хоч і непроста. Продовжуємо працювати. Деякі речі можна обговорити тільки особисто: Умєров і Гнатов доповідатимуть мені, також я буду говорити з лідерами Європи – у нас заплановані зустрічі в Лондоні, а також у Брюсселі. ➡️ Сьогодні говорив з главою уряду Італії Джорджею Мелоні – дуже предметно, і я розраховую, що Італія буде з Україною й надалі на шляху до миру: ми з Джорджею сьогодні встигли обговорити багато перспектив, багато різних варіантів. Постійно на зв'язку також із Британією, Францією, Німеччиною, Єврокомісією, Генсеком НАТО, іншими нашими партнерами. Дякую всім за підтримку.  ➡️ Україна заслуговує на достойний мир, і залежить – чи буде мир – саме від Росії, від спільного нашого тиску на Росію, від правильних переговорних позицій Сполучених Штатів Америки, Європи, усіх інших наших партнерів. Росія повинна відповідати за те, що робить: і за щоденні удари, за постійний терор проти наших людей, і загалом за цю війну.➡️ Не забуваємо про внутрішні справи, про внутрішню нашу трансформацію, щоб позиції України були сильними. У п'ятницю на Ставці я затвердив надзвичайно важливе рішення для бойових бригад на фронті: про розподіл особового складу, про людей, які поповнюють бригади, та про розширення підготовки новобранців безпосередньо у самих бригадах. Я дуже розраховую, що за наступний тиждень будуть усі кроки зроблені, які потрібні, щоб цей порядок розподілу людей запрацював реально, запрацював максимально швидко. Будуть й інші рішення, які посилюють нашу армію.➡️ Також сьогодні хочу особливо подякувати всім українським громадам, які не забувають, що головне – це захист проти окупанта й допомога нашій державі в усіх, абсолютно в усіх процесах. Сьогодні в Україні – День місцевого самоврядування. Дякую кожній активній громаді. Дякую всім мерам міст, очільникам громад, які справді зі своїми громадами, справді зі своїми людьми, справді з Україною. Сотні наших громад пліч-о-пліч, і це додає сили всій нашій державі, всім нашим позиціям на фронті та в дипломатії. Дякую вам! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,700 25-11-28 15:31
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Тільки зараз, за кілька днів, я провів уже майже 20 розмов із нашими партнерами, всі вони як один кажуть: ми в захваті від того, як в умовах наявного тиску тримається Україна. Як Україна бореться в пошуках миру для своїх людей, а насправді – для всіх у Європі, щонайменше у Європі. Сьогодні я вже говорив із Президентом Фінляндії. Алекс поінформував, що звучало від Росії формально й неформально, та про умови, які Росія висуває. Зараз же ми готуємося до зустрічі з американською стороною – про кроки, які потрібні, щоб мир дійсно був. І щоб це був достойний мир. І коли вся увага зосереджена на дипломатії, на захисті у війні, потрібна внутрішня сила. Внутрішня сила – це основа нашої зовнішньої єдності й наших відносин зі світом.➡️ І щоб внутрішня сила була, не має бути причин відволікатися на щось інше, крім захисту України. Я хочу, щоб ні в кого не було жодних питань до України. Тому сьогодні – наступні внутрішні рішення. ➡️ Перше – відбудеться перезавантаження Офісу Президента України. Керівник Офісу Андрій Єрмак написав заяву про відставку. Я вдячний Андрію за те, що українська позиція в переговорному треку завжди була ним представлена саме так, як і має бути. Завжди це була патріотична позиція. Але я хочу, щоб не було чуток і спекуляцій. Що стосується нового керівника Офісу, завтра я проведу консультації з тими, хто може очолити цю інституцію. ➡️ Скоро будуть перемовини, будуть наші представники – це буде начальник Генштабу, представники МЗС, секретар РНБО та наша розвідка. І коли в нас у всіх є такий зовнішній виклик – війна, ми маємо всередині бути міцними. Саме на захисті України будуть зосереджені сто відсотків нашої сили. Кожен має зараз діяти саме так, в інтересах нашої держави, і захищати нашу державу. Це незмінний принцип. Вже найближчим часом відбудуться зустрічі з американською стороною. ➡️ Друге – Кабінет Міністрів України. Я розраховую, що Прем’єр-міністр Юлія Свириденко разом із народними депутатами в діалозі та єдності забезпечить Україні три речі. Найголовніше – ухвалити бюджет 26-го року, тобто спроможність нашої держави захищатися, забезпечувати оборону, забезпечувати всі соціальні виплати та необхідну стійкість. Це те, що потрібно людям. Я очікую також кандидатур на міністрів енергетики та юстиції. Чинних міністрів треба оцінити так, щоб зробити абсолютно чіткі висновки, чи відповідають чинні посадовці викликам і цієї зими, і цієї війни. ➡️ Третє – я говорив зі Службою безпеки України, щоб вони провели свій аналіз ситуації в правоохоронній системі та в регіонах. Незабаром будуть доповіді, будуть мої висновки й будуть рішення. Забагато негативу з регіонів. Ми домовилися, що Служба безпеки надасть інформацію мені швидко. ➡️ І, звісно, армія. Наші воїни – герої. Наші воїни знищують ворога, і саме це – основа нашої здатності будувати дипломатію. Є проблеми, які давно варто вирішити. Главком, Генштаб і Павло Паліса вже цим займаються, і наступного тижня готую відповідну Ставку. Перш за все, щоб був дійсно справедливий, раціональний розподіл особового складу між бригадами. Принципи, як це зробити, вже є, і в кожній бойовій бригаді про це кажуть. Рішення буде. ➡️ Дякую всім, хто з Україною! Дякую кожному, хто й зараз, і завжди захищає Україну. Дякую всім, хто забезпечує, щоб тиск був на Росію, на причину цієї війни, а не на нашу державу та людей, не на українців. Українці мають виграти. Це найважливіше. Росія дуже хоче, щоб Україна робила помилки. З нашого боку помилок не буде. Наша робота триває. Наша боротьба триває. Не маємо права не дотиснути, не маємо права відступити чи розсваритися. Втратимо єдність – ризикуємо втратити все: себе, Україну, своє майбутнє. Маємо зібратися. Мусимо триматись. Іншого вибору в нас немає. Іншої України в нас не буде. Захищаємо Україну. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦