👁 7,690
26-04-13 03:52
Проводи. Перехрестивсь. (гробики, чи як там воно в кого називається)За шо я люблю місто? Бо там ніхто нікого не знає. І всім по суті своїй на тебе похер.За що я не люблю село... Опять хреста на пузі б'є. Бо там блять всі один одного знають.Провідна неділя.Суть. Провідати на цвинтарі рідних і близьких. Принести їм щось. Згадати пам'ять.Факт. Добавляєте назву свого населеного пункту, і кажете через тере - фешен увік 20/26!Вийде Гнилички-фешен увік 20/26.Це ж піздец. Антураж. Я побачу всіх. Мене побачать всі. Побачу Гальку-курву з парельного. Треба їй показать як я похудала. Вдіну плаття з сракою на вулиці, і ці. Як їх блять. Бакфорди.Вдіну всі украшенія. Ба? Де та ложка сірєбряна?! Дай на шию повішу. Бо штири хрестика і 5 цепочок під 15 колец на десіть пальців, то не комільфо і пахне малом.Розкрас по бойому. Брови во. Вії єгегей. Манікюри/підікюри.Галина.З репутацією. Дерли всі як кури щібонкну. Жеве в селі. Вийшла замуж. Має двайко дідків. Три корови. Два пацятка. Хату. Коло хати. Жиє успешной жизню не то шо ця профурсетка городска. Яка всі 16цить год в селі була Жанкой. Але не встигла доїхать до того города, і резко стала. ЖАнетт. З наголосом на букву А.Цвинтар.Десь на гробках. Хтось з блиських зазрів Жанет. І сразу здав як стіклотару, Галині.-Поправ косметику. Жанка чеше.І всьо. Всім насрати на тих родичів усобших. Всім насрати на того батюшку. Всім вже срати на тих циганів які з мішком збриють паски з цукорками. Причому збирають так тіхнічно. Шо поки ви розгинаєте спину, після того як поклали то на могилку. Його вже блять нема.Чути тіки розтягнуте-Драсті...-Христос воскрес! -Воістіну воскрес!І так три рази.Встреча взлядов. Натягнуті улибки. І пішов замес.З слів -ну шо ти? Поніслась тірада. Про успешний успех успешного успеха. Причому мірило успеха в кожного своє. 20 минут потарабанили. І поросходились. Ода в одної за спиною сплюнули через плече. Хтось когось назвала курвою. Хтось другу прастітуткою. Вишли з кладбіща. При виході. Всі присутні обісрали всіх хто пішов, як кури драбину. І всьо...Фініш. Цілий рік спокій. Отрада од того що хтось постарів. Хтось розкоровів. В когось машина гірша ніж в другого. В когось діти курать. І вобше. На фоні всіх ми не впали в грязь ліцом.Послі провід. На підготовку до слєдуйчих в українців уходе цілий рік. Шоб за рік добавить нових виїбосів. І придставить їх наГнилички -фешен увік 20/26