Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Морозов
Added 30 Jun 2021

Морозов

@OOMorozov
Number of subscribers: 5 887
Photos: 31
Links: 19
Description:
Скаже то про шо другі мовчать!

👥 Number of subscribers

5 887
Average/Day:: -2
Average/Week:: -7
Average/Month:: -43

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

Морозов 2026-02-01
MorozoV 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,690 26-04-13 03:52
Проводи. Перехрестивсь. (гробики, чи як там воно в кого називається)За шо я люблю місто? Бо там ніхто нікого не знає. І всім по суті своїй на тебе похер.За що я не люблю село... Опять хреста на пузі б'є. Бо там блять всі один одного знають.Провідна неділя.Суть. Провідати на цвинтарі рідних і близьких. Принести їм щось. Згадати пам'ять.Факт. Добавляєте назву свого населеного пункту, і кажете через тере - фешен увік 20/26!Вийде Гнилички-фешен увік 20/26.Це ж піздец. Антураж. Я побачу всіх. Мене побачать всі. Побачу Гальку-курву з парельного. Треба їй показать як я похудала. Вдіну плаття з сракою на вулиці, і ці. Як їх блять. Бакфорди.Вдіну всі украшенія. Ба? Де та ложка сірєбряна?! Дай на шию повішу. Бо штири хрестика і 5 цепочок під 15 колец на десіть пальців, то не комільфо і пахне малом.Розкрас по бойому. Брови во. Вії єгегей. Манікюри/підікюри.Галина.З репутацією. Дерли всі як кури щібонкну. Жеве в селі. Вийшла замуж. Має двайко дідків. Три корови. Два пацятка. Хату. Коло хати. Жиє успешной жизню не то шо ця профурсетка городска. Яка всі 16цить год в селі була Жанкой. Але не встигла доїхать до того города, і резко стала. ЖАнетт. З наголосом на букву А.Цвинтар.Десь на гробках. Хтось з блиських зазрів Жанет. І сразу здав як стіклотару, Галині.-Поправ косметику. Жанка чеше.І всьо. Всім насрати на тих родичів усобших. Всім насрати на того батюшку. Всім вже срати на тих циганів які з мішком збриють паски з цукорками. Причому збирають так тіхнічно. Шо поки ви розгинаєте спину, після того як поклали то на могилку. Його вже блять нема.Чути тіки розтягнуте-Драсті...-Христос воскрес! -Воістіну воскрес!І так три рази.Встреча взлядов. Натягнуті улибки. І пішов замес.З слів -ну шо ти? Поніслась тірада. Про успешний успех успешного успеха. Причому мірило успеха в кожного своє. 20 минут потарабанили. І поросходились. Ода в одної за спиною сплюнули через плече. Хтось когось назвала курвою. Хтось другу прастітуткою. Вишли з кладбіща. При виході. Всі присутні обісрали всіх хто пішов, як кури драбину. І всьо...Фініш. Цілий рік спокій. Отрада од того що хтось постарів. Хтось розкоровів. В когось машина гірша ніж в другого. В когось діти курать. І вобше. На фоні всіх ми не впали в грязь ліцом.Послі провід. На підготовку до слєдуйчих в українців уходе цілий рік. Шоб за рік добавить нових виїбосів. І придставить їх наГнилички -фешен увік 20/26
👁 11,500 26-02-02 06:26
Пройде ще якийсь час і оце "Чо не в копі?" "Чо чистий?" "Чо пострижаний?" "Ногті чисті?" "З якого напрямку пишеш?" "Чо в інтернеті?" переросте в одне словосполучення "Чо ти ше не здох, до цьої пори?!" Якщо чесно то оці закидухи вже так і читаються. Бо певним групам людей, які за стільки років війни так і не дійшли до сил оборони України не втямки. В головах таких людей один сценарій і він максимально простий. ТЦК, навчальний центр, одному дали автомат другому набої, війна, помер. Да пропаганда ворога має мільйони своїх прибічників в Україні, в той час поки інші мільйони захищають прибічників ворожих наративів. Я не несу відповідальність за наповнення черепомозгової коробки населення, але короткий інструктаж проведу.1) Якщо Ви не готові сказати в очі те що пишете з закритих профілів, то ви абсолютно безвідповідальна істота, бо ви не можете взяти відповідальність за свої слова.2) Якщо Ви за 12 років жодного дня не були у війську, то заваліть їбало.3) Перед тим як давати комусь свої оцінки, то візьміть берці того кого обсираєте, і пройдіть в них хоча б 10% загального шляху.Доповідь закінчив.
👁 16,400 22-09-10 15:02
Вона. Бооооо... Вже лутше б хуй прислав, вже б тебе давно заблочила, тай всьо. -Нєт женщіна, єтот творожок не спортілса. Я сама сегодня утром єла. Короста глуха. Тю.Пише-І як ти любиш?.. Він. Всьо три крапки! Значить точно дасть! Вже постанує на мене на свому тренінгу. О то я її буду пекти! -Льогко, плавно, акуратно, довго... (три точки на яких в нього вже ерекція)Вона. Боооооо... Льогко? Довго? Плавно? Мать його за ногу. 46 років мужику. Побачив цицьку два рази кончив. Довгоносий збочень.-Я тоже люблю коли акуратно і довго...Він. Насилу! Алілуя! Слава яйцям. Нашов сайт як правільно фоткать хуй. І побіг в кущі. Пів часа матюків. Виходить. Довольний! Питається собою! Такі фото вишли, шо Амжеліна Бжолі б амереків прилетіла, аби увидіть того вужика. -Хочеш щось пришлю?..Вона. Проверка на вшивость.- 3345 7898 3212 0984 монобанк. і смайлікі.Він.- Круто. В мене ощад банк.Вона. Так Леся. Ану но сядь на мою касу. Я піду покурю. Виходить. Підкурює. Ставить кучу ржащіх смайлів.- Присилай, те що хотів... Я з нетерпінням палко жду...Він. В неї вже точно рука в трусах от мене! Бля буду! Шле їй пісюна.Вона. Відкрила. Увілічила. Увілічила ше раз. Піднесла тіліфон ближче до очей. Поняла шо навіть Ботоксом цю ситуацію не спасти... Докурила. В дверях крикнула -Леська, я всьо! Сіла на касу. І поняла. Шо лутше хай сразу хуй присилають, чим ото ше з ними романи в тірнетах розкручуй. Поставила йому на фотку сірдечко. І заблокірувала.Він. Побачив на фоткі сірдечко. Рішив отправить їй фотку з другого ракурса. Вона не отправилась. І він всьо поняв! Він поняв шо фоткав він на селфі камеру в зеркальном отображенії...От такі от нинько в людей романи. А ви кажете ото про голову прінцеси, і руку дракона!