Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ОГо!
Added 06 Jan 2025

ОГо!

@OGoMono
Number of subscribers: 678 431
Photos: 785
Videos: 189
Links: 491
Description:
Блог Олега Гороховського, monobank™
Source

ОГо! | В мене в моно лежить валюта і я постійно шкодую, що вона ніяк не зароб...

Telegram community logo - ОГо! ОГо! @OGoMono
430 000 Views/Reach 2026-02-09 08:10 Message №2453
В мене в моно лежить валюта і я постійно шкодую, що вона ніяк не заробляєЗдається, ми це вирішили! Тепер долари та євро будуть приносити прибуток, і при цьому їх можна буде вивести у будь-який моментЯкщо покладете від 1100 $ чи € у валютну Банку, то зможете увімкнути інвестування — і отримуватимете 3,7% та 2,8% річних залежно від валютиПід капотом, ми купимо на баланс цієї Банки держоблігації. А вивести назад можна будь-яку суму хоч наступної секунди після поповнення. Авжеж, так швидко ви нічого не заробите, але й нічого не втратитеТепер увага!Запускаємося у тестовому форматі. Щойно наберемо 5000 увімкнених інвестувань — наступних бажаючих почнемо записувати у чергу. Зараз у нас не вистачає валютних ОВДП на те щоб задовольнити більший попит. Але, якщо буде багато охочих, купимо більше і продовжимо. Тепер від вас залежить чи житиме цей продукт чи ні, але мені він дуже подобається. Щось подібне ми побачили у Wise і зробили це для вас. P.S. Не забудьте оновити застосунок, щоб усе запрацювало