Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Обухів first!
Added 14 Jul 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Number of subscribers: 6 899
Photos: 8,130
Videos: 337
Links: 4,990
Source

Обухів first! | Пишуть, що ОБУХІВ ПЛАНУЄ ВИТРАТИТИ ПОНАД 1,7 МЛН ГРН НА ГАЗЕТУ.Вірю. І...

Telegram community logo - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
2 940 Views/Reach 2026-02-02 10:03 Message №10665
Пишуть, що ОБУХІВ ПЛАНУЄ ВИТРАТИТИ ПОНАД 1,7 МЛН ГРН НА ГАЗЕТУ.Вірю. І ось шо я маю з цього приводу сказати.1. Безумовно, у мене немає доказів. Але сама ситуація нагадує корупційну. Раніше Обуховом ходили чутки про те де, хто, як, скільки екземплярів друкує реально, а скільки - декларує. Різниця - в кишеню. 2. 150 000 на місяць за висвітлення роботи мерії? За 150 000 при правильному підході про Обухів будуть знати собаки на Марсі. По суті це питання ККД (коефіцієнта корисної дії) і розбазарювання коштів громади.3. Ну і головне. Мерія не розуміє, що час минув. І якщо за Левченка газета ще могла так-сяк підібрати голоси пенсіонерів на виборах, зараз це неможливо. Хоча би тому, що зараз новини споживають з тачфонів, а фейсбук-телеграм є у людей 70 +. ***В неї можна вкласти 2, 5, 10 млн. Але, нездатність працювати з медіа-полем і будувати компліментарну комунікацію з громадою гроші не вилікують. І проблема не у тому, шо у мерії немає кому і як це робити. Проблема у тому, що в умовах управлінської некомпетентності самої мерії це неможливо.І астрономічна сума на листок, котрий ніхто і нігде не побачить - її черговий приклад.