Source
НАДС | 30 травня у НАДС відбувся Модуль 3 «Надання послуг та цифровізація» в ...
998 Views/Reach
2025-05-30 14:29
Message №5135
🙌30 травня у НАДС відбувся Модуль 3 «Надання послуг та цифровізація» в межах навчального курсу «Принципи державного управління: що вони включають та як їх впроваджувати?».Третій модуль був присвячений таким темам як надання адміністративних послуг, цифрова трансформація сервісів, орієнтація на потреби користувачів, а також впровадження принципів ефективного управління на практиці.👥Зі вступним словом до учасників навчання звернулися Голова НАДС Наталія Алюшина та Регіональний менеджер Програми SIGMA Мартінш Крієвінш. Наталія Алюшина подякувала міжнародним партнерам за багаторічну системну підтримку реформи держуправління:💬«Програма SIGMA є надійним партнером України у впровадженні системних змін. Ми високо цінуємо ваш внесок у розвиток нашої державної служби», — наголосила Голова НАДС.Програму Модуля 3 було побудовано на трьох ключових Принципах SIGMA, що стосуються надання адміністративних послуг:• Принцип 19: користувачі — в центрі формування послуг;• Принцип 20: оптимізоване та високоякісне державне управління;• Принципи 21 і 22: легкий доступ до послуг, урахування потреб громадян і використання цифрових рішень на основі даних.Кожен із Принципів представив Нік Тійз, Старший радник з питань політики, Керівник експертної групи SIGMA з надання послуг та цифровізації. Учасники мали змогу не лише прослухати презентації, а й долучитися до живої дискусії про актуальні виклики та можливості для впровадження реформ в Україні.Детальніше на вебсайті НАДС.