👁 199
26-02-22 20:12
🗣️ Тарас Степаненко поділився думками про характер Михайла Мудрика:— Багато хто казав, що з Мудриком неможливо було йому нав'язати.
- Ти ж знаєш, як Мишко почав грати у «Шахтарі»?
- Розкажи.
- Тренером був Де Дзербі. І Мишко йому дуже подобався. Він завжди кричав: "Якщо я не зроблю з тебе футболіста, то я не тренер".Якось ми грали в гостях із «Реалом», і приходимо на тренування. Ми приходимо на тренування — у Де Дзербі воно завжди було вранці перед грою. Мишко у складі, грає як лівий вінгер. Де Дзербі підійшов до мене і каже: "Можеш йому допомогти на полі?" Я говорю: «Без проблем».Перший дотик Миші - м'яч в аут.І він одразу на мене дивиться, бо я граю як ліва шістка, а він лівий вінгер. Я йому: «Міша, давай, підтримую». Наприкінці гри йому аплодував "Бернабеу".То був такий дебют. Після цього про нього вже почали говорити і він почав грати. Для нього просто потрібний свій підхід. Він така інтровертна особистість, живе у собі та зі своїми інтересами. Просто потрібно до кожної людини знайти підхід.