Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙Медвежатко✙|🍉
Added 07 Dec 2021

✙Медвежатко✙|🍉

@Medvezhatko1488
Number of subscribers: 11 580
Photos: 4,830
Videos: 596
Links: 558
Description:
Мілтарний соціал-соціалізм, наці-іудаїзм, меми, ракування, треш, угар та політична содомія Меми, погрози, пропозиції: @milf88 (адмін неактивний, воює) Спільна банка на витрати підрозділів, де воюють адміни: https://send.monobank.ua/jar/5CPkURLELi

👥 Number of subscribers

11 580
Average/Day:: -2
Average/Week:: +9
Average/Month:: -43

👁️ Average views per message

6 602
Average/Day:: 2,900
Average/Week:: 7,156
ERR: 57.01%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 1
Week average: 0.7
Average per day: 0.8

Name change history

✙Медвежатко✙|🍉 2024-04-24
Медвежатко | 🍉 2022-08-19

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,490 25-10-14 15:30
14 жовтня — три роки легендарній Третій штурмовій!З перших днів повномасштабного вторгнення ми формували дух і перероджувались у боях: за Київ, на Запоріжжі, під час звільнення Херсону, під Бахмутом, у Авдіївці та на Харківщині. Перетворили хаос війни — у професійну систему, а біль — у помсту. Довели, що здатні на більше, ніж здавалося можливим. І Третя штурмова виросла в Третій армійський корпус.«Вітаю рідну Третю штурмову бригаду із третьою річницею заснування. Створена з добровольців, вона стала найбільшою в ЗСУ, пройшла унікальний бойовий шлях і культивує лідерство, креативність, ініціативу. Або борешся, або зникаєш. Ми боремося — бо є заради чого: “щоб ти, Український народе, був господарем на своїй землі”», — командирТретього армійського корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький.Стеж за найбільшою бригадою: Telegram, Instagram, Facebook, TikTok. Пам’ятаємо своїх полеглих. І продовжуємо битися заради живих. З днем УПА і Третьої штурмової!3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримай Третю штурмову🇺🇦
👁 26,900 25-09-24 09:59
На жаль, сьогодні до нас дійшла погана звістка. Отримали підтвердження, що учасник нашого затишного чату, наш товариш та просто хороша людина Андрій Чубарай, відомий під ніком Andrew C таки загинув під Суджею торік у серпні.Андрій був скромним, навіть потайним, оберігав свою конфіденційність, тож ми небагато знали про його особистість, хоч і багато спілкувалися. Тому коли він зник, ми по-різному намагалися дізнатися його подальшу долю: зверталися до менеджерів якогось ноунейм банку, перелопатили усі некрологи Тернопільщини, думали навіть прийти в автошколу, де він вчився. Давали клич до бійців 80ки. Але, на жаль, через крихти інформації, яку ми мали, не вдалося нічого знайти.Андрій був добрим, надійним, відповідальним, дуже любив тварин, рок, лор Сталкера і пожежні машини.Сьогодні з посту його мами ми дізналися також, що він захоплювався моделюванням і писав свою книгу.Він завжди допомагав родинам загиблих. Тепер ми просимо зробити те ж саме для ньогоКарти матері:4149609014056685 5457082251064338 (обидві Приват).Також прошу вірян згадати Андрія у молитві.Чубарай Андрій Сергійович (10.10.1998 - 22.08.2024)Presente!
👁 8,400 25-09-21 15:39
Наш покійний побратим, котрий загинув, обороняючи позиції на Запоріжжі ще весною 2022, був у стосунках із дівчиною, котра була далекою родичкою цієї особи. Тож про Юлію Сенюк та її стосунки із сім'єю ми чули неодноразово.Достатнім буде сказати, що від неї відмовилися батьки, повністю порвавши із нею зв'язок. Для родини її не існує - як її не має існувати і для будь-якої людини, котра має бодай трохи поваги до себе.Очевидно, що демарші різносортних покручів із українським паспортом невідворотні. Вони будуть вперто працювати на те, аби перетворити цю країну у відстійник всіх можливих дегенеративних практик. Та все ж подібні новини вселяють надію, адже тут залишається менше подібного сміття під личиною людини.Я ж зі свого боку маю лише одне прохання до кожного із бійців підрозділів СОУ: якщо ви потрапите на реабілітацію за кордон і на фотографіях з вами намагатиметься піаритися це опудало - не варто ставати із ним поруч. Це виглядає огидно. Майте повагу до себе, своєї служби і свого народу, який ви захищали. І не забувайте, що вашу пролиту кров намагатимуться використовувати ті, хто давно продав душу і у кого немає жодного сентименту ні до України, ні до людей, які тут проживають. Їм потрібні ці люди для продажу. Як товар, ресурс на полицях світового борделю. Тож нехай котиться під три чорти. Мерзенність подібних людей не має меж.https://t.me/privatnamemarnya/89581?single
👁 4,570 25-08-04 12:39
⚡️Андрій Білецький: Третій армійський корпус стримав наступ росіян на останньому рубежі ДонбасуСтворений навесні Третій армійський корпус проводить масштабну оборонну операцію на Боровському й Лиманському напрямках. Попри значну чисельну перевагу ворога, підрозділи дають ефективну відсіч.«Наш плацдарм — це останній рубіж оборони Північного Донбасу і Харківщини. Корпус тримає близько 150 км — це приблизно 12% або 1/8 від усієї протяжності фронту. Можна сміливо стверджувати, що Третій корпус вже впливає на перебіг цієї війни», — командир корпусу, полковник Андрій Білецький.У цих боях корпус уже діє як єдиний бойовий механізм і продовжує масштабуватися, залучаючи нові підрозділи. Ми створюємо структуру, здатну ефективно вести війну і визначати її нові правила. Відкриваємо тисячі бойових і небойових посад: ППО, дрони, РЕБ, медицина, зв’язок, ремонт, логістика та інші критично важливі напрямки. Знайди своє місце зараз!Відтепер це офіційний канал Третього армійського корпусу та його підрозділів — приєднуйся!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 7,190 25-07-24 14:28
Діло було в двадцять другом роцімені було тоді шістнадцять років.Виходю,бля нахуй,з АПДивлю на город, блядь-рускіх куча,повно-повно блядьЯ ж,блядь,взуваю,нахуй,свої кирзові чоботи,шнурки-пиздилиньк,завязав на три банти,блядь!Біжу,нахуй.Стріляють бляядь!Снігу по коліна,кукуруза,блядь,в мене така зелена ахуєнна була,а вони її вирвали нахуй з коріннями,блядь,підараси йобані!Та то хуйня!Я ж,блядь,одбивався-одбивався,та й думаю,ну його нахуй!Сьєбався за коньом,беру коня,блядь,сідаю на нього.В мене ножик маленький є,сів на коня та й їду.Махав тим ножом,махав…Не повезло!Єбанув-коньові голову відрубав!Зліз нахуй з того коня.Бачу-пізда!Повзе один нахуй,на мене прямо!Я йому тіки каску на очі пиздилиньк!Ховфана як дав…ну пизда карочє…очі повистрелювали,каску погнуло,руки-ноги повідривало…Шо робити?!Тут ше толпа вилазе,нахуй…Я тіки гля,блядь,пулімьот з кармана достав,два патрона,блядь,з рюкзака-пиздик,і та-та-та-та-та як начав,минут двадцять строчив тамо,блядь…..Володимир Зеленський в інтерв'ю Українській Правді про особисту участь в подіях лютого 2022 року.
👁 4,700 25-06-24 13:47
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ДОНАЛЬДА ТРАМПА З ПРИВОДУ КОНФЛІКТУ МІЖ 3 ОШБР І АЗОВОМVERY IMPORTANT MESSAGEЯ тільки-но дізнався, що між легендарним "Азовом" та абсолютно феноменальною 3-ю штурмовою почалася, як кажуть, дуже-дуже драматична історія. Люди плачуть. Коментатори в істериці. Навіть Байден просив мене втрутитись - він, до речі, слабкий, дуже слабкий, всі це знають. НЕ БІЙТЕСЯ, тому що я можу зробити THE PERFECT DEAL між ними! 💪🇺🇸🇺🇦Я ЗНАЙДУ спільну мову між левами та вовками. Я ОСОБИСТО беруся укласти THE MOST BEAUTIFUL PEACE DEAL між цими чудовими, сильними, дуже агресивними, але в глибині душі чутливими хлопцями. Ми зробимо найкращу угоду в історії військових угод. Всі скажуть: "Вау! Це було неймовірно!"Я запропоную:- одному батальйону назватися "Азов Генерація 2.0";- іншому - "Третій Азовський";- ми проведемо спільний стрім, де кожен скаже, що "все було вирвано з контексту";- і, звісно, ми будемо виготовляти футболки "Trump ended the Brigade Beef - 2025", які продаватимемо за криптовалюту;- також ми представимо спільний шеврон з моїм обличчям, золотом, дуже красиво. Люди це ЛЮБЛЯТЬ.Мир буде. Бургери будуть. FPV-дрони будуть. Премія заходитиме на картки вчасно.І ще - я дам їм по одному золотому Трампо-джевеліну. Тільки не розказуйте Байдену - він образиться.Це буде історично. І так, я запрошу обидва підрозділи на мій гольф-клуб у Мар-а-Лаго. Ми вип’ємо борщу, зробимо фото. Perfect harmony.LET’S MAKE UKRAINIAN INFANTRY GREAT AGAIN!Трамп - за єдність. Трамп - за перемогу.А хто проти - той або демократичний гомосексуаліст, або просто дуже-дуже сумна людина.
👁 3,700 25-05-24 14:19
Кожна перемога починається з ідеїНа полі бою перемагає не лише зброя. Перемагає дух, заряджений сенсом, укорінений в ідеї. Її носіями завжди були моральні лідери, здатні вести за собою, тримати стрій у найважчі моменти, зберігати спадкоємність боротьби.Масштабуючи найкращі практики, у складі Корпусу ми запустили освітній проєкт — Хорунжу школу. Її викладачі — відомі військові, провідні фахівці й науковці. Серед дисциплін — історія, психологія, риторика й лідерство. Випускники школи — хорунжі. Ті, хто пояснює та передає глибинні сенси нашої боротьби, зберігає тяглість традицій, цементує єдність бойового братства.В історії є безліч прикладів, коли чисельно менші та гірше озброєні армії перемагали завдяки бойовому духу та єдності навколо спільної ідеї. Так було під Крутами і під Києвом у лютому 2022-го.“Ми не знали, вистоїть наша держава чи ні. Ми не цікавились, який статус отримаємо, коли беремо автомат і вирушаємо на Мощун. Ми були тими аргонавтами, які вирушили у свій похід. Наш Родос знаходиться тут, у Мощуні, і ми обов’язково дійдемо до нашого Чорного моря”, — командир корпусу Андрій Білецький.Саме у Мощуні — в одній з найгарячіших ділянок оборони Києва на чолі з Андрієм Білецьким перші хорунжі заклали капсулу часу з посланням до майбутніх поколінь. А також — фундамент Меморіалу битви за Київ. Звідси випускники школи вирушили у підрозділи. Запалювати ідеєю й будувати фундамент сильної української армії.3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримай Третю штурмову🇺🇦
👁 3,200 25-05-05 09:56
11 років «Азову»: історія легенди5 травня, 2014 рік. Після арештів та вʼязниць, відомого бою на Римарській, звільнення Харкова й перших пострілів війни група українських партизанів стає офіційним бойовим підрозділом. Унікальні кадри тих історичних днів — сьогодні у відео. «Чорні чоловічки» під командуванням Андрія Білецького отримали інсайдерську інформацію: дезорієнтовані турбулентністю в країні українські ВВ покинули свою базу у Бердянську. Для «Чорного корпусу» — це шанс заволодіти зброєю військової частини, яку вже розтягують росіяни й сепаратисти. І єдиний легальний спосіб її отримати — трансформуватися з партизанського загону в міліцейський. Для націоналістів, ультрасів, хуліганів, які ще вчора билися з міліцією, такий розвиток подій став несподіваним й іронічним. Але вже у перші дні існування як підрозділу МВС «чоловічки» прийняли кілька боїв і взяли в полон цілого міністра оборони так званої «днр». Так народжувався легендарний «Азов».За місяць новостворений добровольчий підрозділ звільняє Маріуполь — згоду на авантюрну операцію Білецький вибиває у скептично налаштованого командування. З техніки — обшитий бронею «КАМАЗ», з важкого — ЗУ-шка та «Утьос». Серед бійців — 16–18-річні добровольці. Далі — звільнення Марʼїнки, Іловайськ, Широкине вересня 2014-го, Павлопіль-Широкинська операція лютого 2015-го та інші бої, просякнуті духом зухвалості. Фронт оманливо стихнув. І цей час «Азов» використав для нарощення професіоналізму. Створено Військову школу ім. Коновальця, сержантські курси, систему рекрутингу та підготовки бійців. Зібраний з сотні націоналістів загін став одним з найпрофесійніших та найбоєздатніших. Батальйоном, полком, бригадою. Та «Азов» ніколи не був просто військовим підрозділом. Це — феномен, велика родина.Під час вторгнення 2022-го підрозділ взяв лідерство у бою за Маріуполь, створивши легендарний гарнізон на «Азовсталі». Його ветерани відбивали наступ на Київщині, Харківщині, Запоріжжі, Херсонщині, Сумщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині та організовували операції з порятунку побратимів в оточеному Приазов'ї. За своїх гинули й потрапляли в полон.Пам’ятаємо всіх полеглих на цьому шляху. І заради них продовжуємо битися за свою країну. З річницею — кожного, хто був і залишається частиною азовської родини!3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army| TikTok | Підтримай Третю штурмову🇺🇦
👁 7,600 25-04-26 15:01
Бачив багато коментарів в інтернеті стосовно лекції 19-го квітня в Могилянці. Ось, наприклад, Катерина Дудка - випускниця Могилянки, ненависниця Авангарду та чомусь особисто мене, що написала дуже багато коментарів про захід, що пройшов під стінами Могилянки і навіть про книгу "Автаркія".Її чоловік, письменник та перекладач Остап Євразієць, відносно нещодавно вступив в ЗСУ. Але як ви думаєте, чи був він хоч одного разу в якості піхоти в посадці? Ні, він прилаштований чи то в "культурний десант", чи деінде - в любому випадку, його "служба" дозволяє йому робити все що заманеться на його так званому "культурному" поприщі.Він ніколи не загине в бою, не буде пораненим, не буде сидіти по норах у посадках чи у підвалах розвалених хат, бігати під артобстрілами, тягнути тіло вбитого товариша декілька кілометрів на евак. Не буде навіть лагодити техніку чи сидіти з пультом в бліндажі. Чоловік Катерини Дудки проліз, прилаштувався, не будучи при цьому військовим спеціалістом і тд. І при якихось питаннях до нього, буде всім розповідати, що "робить свою справу", мабуть. І що він "військовослужбовець ЗСУ", який не пропускає жодного книжкового фестивалю чи презентації книжок. Наприклад, аби прочитати лекцію - я приїхав у Київ вранці в суботу і вночі того ж дня рушив одразу назад в свій батальон. А багато моїх друзів, що були справжніми правими інтелектуалами, взагалі ніколи вже не відвідають жодної книжкової ярмарки чи лекції. Усі ненависні лівим авангардисти одразу після початку повномасштабки пішли в штурмову піхоту. Це були люди, що утворили орден, були ним виховані та намагалися жити згідно його орієнтирам: честь, мужність, віра в божествену природу людини та в вищу, провідну місію Української Нації на теренах залишків Європейської Цивілізації.Наш орден, як і загалом український правий рух, на війні, в обличчі окремих людей явив Україні важливий тип: інтелектуал, що веде збройну боротьбу за націю. Таким був Деймос, що його тексти, зокрема про індоєвропейських богів війни, викликають ненависть в тих лівих в інтернеті. Таким був Микола Крук, ідеолог правого руху України, який упорядкував всю базу чинного та організованого націоналізму та доніс ці ідеали новим поколінням українських націоналістів.На завершення цього тексту – строфа з перекладу вірша поета, східняка, друга авангардистів, Кирила "Ельфа", про Авангард - перекладу, що здійснив Микола "Крук" Кравченко:Сліпучо темним світанкомПоза директив і картНа зло людожерам та комітетам Ми зростимо Avantgarde!
👁 13,400 25-03-14 15:19
⚡️ОФІЦІЙНО! ВІДТЕПЕР — КОРПУС СМЕРТІ КРІГ!Дві тисячі років ми здобували унікальний досвід у запеклих битвах, проводили успішні контрнаступи, ставали найефективнішими у застосуванні піхоти на передовій. Ми впроваджували саперні лопатки, змінювали підхід до утилізації особового складу й створили кращий в Імперіумі рекрутинг. Запустили власні школи гренадерів й вогнеметників. Створювали масштабні наступи та суїцидальні контратаки. Настав час розширити горизонти. У День Сангвінія, заснований добровольцями в 949 М40 Полк Смерті Кріг стає Третім Корпусом Кріг під командуванням маршала Каріса Веннера.«Наші плани — змінити принципи цієї війни. А значить змінити й сам хід війни на користь Імперіуму. В житті—війна. В смерті—спокій. В житті—сором. В смерті—спокута», — Каріс Веннер.Кити, на яких збираємось будувати корпус — бойова підготовка, масовість особового складу, артилерія. Як обіцяли, масштабуємо всесвіт Імператора, щоб рвати єретиків з новою силою.Всі інші важливі деталі — скоро, стежте за новинами на каналі!