Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙Медвежатко✙|🍉
Added 07 Dec 2021

✙Медвежатко✙|🍉

@Medvezhatko1488
Number of subscribers: 11 580
Photos: 4,830
Videos: 596
Links: 558
Description:
Мілтарний соціал-соціалізм, наці-іудаїзм, меми, ракування, треш, угар та політична содомія Меми, погрози, пропозиції: @milf88 (адмін неактивний, воює) Спільна банка на витрати підрозділів, де воюють адміни: https://send.monobank.ua/jar/5CPkURLELi

👥 Number of subscribers

11 580
Average/Day:: -2
Average/Week:: +9
Average/Month:: -43

👁️ Average views per message

6 602
Average/Day:: 2,900
Average/Week:: 7,156
ERR: 57.01%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 1
Week average: 0.7
Average per day: 0.8

Name change history

✙Медвежатко✙|🍉 2024-04-24
Медвежатко | 🍉 2022-08-19

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,820 26-06-05 21:31
Знову ця ситуація з розвідкою гноєм. Знаєте, яка у нас найрозповсюдженіша причина витоку даних? Вирішили повийобуватися. Повийобуватися перед колегами, бабами та читачами в соцмережах. Прямо в цей момент десятки, якщо не сотні, наших співвітчизників ведуть листування навіть не з майором ФСБ, а просто з якимось лохом котрий підписаний "Настюша :*" й просить скинути йому фотки Дельти або Віража. Й він їх отримає. Це епідемія, котра буде з нами до кінця. Ці люди невиправимі. Вони роблять це навіть не заради сексу, а просто щоб відчути увагу від того, кого вони вважають за жінку. Й вони дуже рідко несуть відповідальність, тому що часто незамінні в нашій некомплектній горе-армії. Середньостатистичний миколослужбовець не розуміє цінність інформації, до котрої має доступ. Ви добре це бачите у відповідях "розвідки гноєм". Клоун намагався пирснути в очі тим фактом, що він в армії, що воює тільки проти типів в тапках, дізнався, що таке "РЕР". Про те, що у противника майже весь зв'язок в цифрі й отримання або пройоб ключа це те, що впливає на бойові дії, цей горе-блогер не в курсі. В результаті ми маємо скомпрометоване джерело оперативного значення, з котрого можна було дізнатися про ураження тилових районів. Недавно в інтернет була викладена робоча карта ГрВ Днепр. Ви розумієте, наскільки це важливе джерело? Скомпрометовано, бо хтось вирішив виєбнутися. Тепер наші збройні сили не будуть мати таку піздату розвідінформацію. Нехай дохнуть в полі без розвідданих. Якщо ви бачите щось цікаве в Інтернеті, знайте – десь знайшовся дебіл, що це виклав, щоб повийобуватися. Ця причина лежала в основі майже всіх витоків даних, що я спостерігав.
👁 3,900 26-05-11 10:05
З моїм психічним здоров'ям буде все добре. Застрелиться секція S1 в повному складі. Вже зараз адміністрування цієї хуєти викликає психічні розлади. Тепер младореформатори вигадають ще тридцять три класифікатора, щоб правильно точно ні в кого не вийшло, а якщо в кого щось вийшло, то приїде перевірка й заставила повертати. В вижений від інстаграму мозок керманичів комерсостанського айтібабве шоубизоконго не може вміститися концепція, що люди дезертують/виконують бойові завдання підвищеного ризику не тому що їм за це платять мало/багато. Це не йобана контора, ми не оаертаймимо. Йде йобана всенародна війна. Й в цій війні більша частина людей, що можуть отримати ці бабки (це, насправді, доволі мало в абсолютних цифрах) не будуть мотивуватися тим, що якщо вони сьогодні, блядь, проведуть прд, їм за це заплатять +10к. Люди блядь не рахують цю хуйню. Вони просто хочуть, щоб коли вони виконали бойове завдання й повернулися, вони не відчули що їм сцить держава на п'ятак. Або ще не виконали, а тільки готуються до виконання. Поки що це відчуття не зникає, й з кожною такою новиною в чомусь стає тільки гірше. Бо всі ці тридцять три шари дебільних категорій додаткової винагороди робиться від комерсівського жлобства – щоб щось комусь випадково не переплатити. https://t.me/Tsaplienko/92645
👁 5,190 26-04-25 10:18
«Бабуся, сідай!» — Трійка евакуювала цивільних із сірої зони за допомогою наземного робота!Літню жінку, яка рухалася прострілюваною дорогою, на Лиманщині виявили пілоти 60-ї ОМБр. Без надії вижити вона йшла крізь вирви від снарядів і тіла односельців — допоки за нею не прибув робот.За справу взялися бійці роти безпілотних наземних систем “Cerberus”. Щоб не налякати жінку, наземний роботизований комплекс накрили ковдрою із посланням: «Бабуся, сідай!».Ще трьох цивільних, які виходили пішки, дрони супроводжували до точки евакуації. Діставшись бронеавтомобіля, бійці 1-го мехбату вивезли людей із зони бойових дій і передали Патронатній службі «Янголи Трійки».Кадри технологічної операції, що тривала чотири години — показуємо у відео.Евакуйованій жінці 77 років. 53 із них вона прожила у власному будинку, який зруйнували окупанти. Третій армійський корпус закликає: евакуюйтеся завчасно, щоб зберегти найцінніше — життя.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 20,900 26-04-12 13:02
Вдалось мені трохи вдень поспати, і приснилась геніальна ідея: казик в дельті. Береться стрім по якому має працювати арта, черговий вішає на нього плашку "тоталізатор", відмічає червоним ціль. І прямо в дельті з'являється панель з кнопками де можна вибрати бажаний результат: був/не був розрив, чи зробила гармата постріл взагалі, або яка в них на цей раз відмовка(зала висить, фпв летить, і тд). Якщо постріл все ж був, то куда: пряме попадання, в квадрат, в радіусі 100м/100-150м/150-200м і тд. Можна вказати точні координати промаху, наприклад північ 100, захід 200; і тд. І можна буде як в рулетці вибрати багато варіантів і розбити ставочку по ним. А ще перед кожним пострілом будуть рандомно випадати декілька значень з найбільшим коефіцієнтом, наприклад приліт від цілі пд50, сх150—кеф х50.Брати участь можуть всі в кого є доступ до цього стріма. Всі зароблені(програні оперативниками) гроші відправляються назад в бюджет і витрачаються на обслуговування і розвиток екосистеми дельта, виграші ж нараховуються учасникам разом з наступною виплатою ГЗ, програші—відповідно вираховуються з наступної ГЗ.І найголовніше: це все буде абсолютно точно чесно і прозоро, без будь якої можливості договорняка. Тому що як і куда арта стріляє, якщо стріляє, точно сказати не може абсолютно ніхто, включаючи артилеристівЯ знаю що нас читає багато впливових людей, у яких є доступ до міністра оборони, чи його найближчого кола спілкування. Покажіть їм будь ласка цей пост, допоможіть розвинути ідею🙏
👁 4,020 26-03-21 14:25
Окупанти пішли в наступ на семи напрямках: Третій корпус зірвав найбільшу спробу механізованого наступу рф!19 березня противник здійснив наймасштабнішу спробу прориву на Лимансько-Борівському напрямку. Росіяни залучили сили 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій рф, але ворог почав нести втрати, не доїхавши до ЛБЗ.Противник пішов в атаку одночасно на 7 напрямках у смузі корпусу і задіяв понад півтисячі піхотинців, 28 одиниць бронетехніки, більше 100 одиниць мототехніки, багі й квадроциклів. За чотири години підготовлені підрозділи Трійки перетворили стрімкий прорив росіян на масштабний провал.Втрати противника в техніці: 84 одиниці мототехніки, 11 БМП і БТР та 3 танки. Уражено ТОС «Сонцепьок» і 5 гармат. Знищено 160+ ворожих БпЛА.«Півтора місяці ми спостерігали ознаки підготовки наступу. Росіяни нарощували удари КАБами по наших переправах через Оскіл, намагаючись відрізати логістику. Почали наводити власні понтонні переправи й розміновувати маршрути — це прямо вказувало на підготовку до широкомасштабного механізованого наступу.Ми готувалися: на різних напрямках були відпрацьовані оборонні дії, кожна бригада мала власний план відбиття атаки. Корпус координував ці дії — і в результаті на всіх напрямках удари було зірвано», — бригадний генерал Андрій Білецький.За добу бригади й полки корпусу знищили 405 військовослужбовців ворога: 288 — безповоротні, решта — санітарні втрати. Армії рф не вдалося захопити ні населених пунктів, ні позицій. Знищення залишків живої сили, якій вдалося вижити у кілзоні Трійки, триває.Як росія послала дві армії знищити Трійку і не вистояла проти Третьої штурмової,60-ї,63-ї,66-ї, 120-ї ОБрТрО, 125-ї ОВМБр,ПБС корпусу «KRAKEN¹⁶⁵⁴»,Lasar's group, К-2, полку «Фенікс», а також підрозділів БпС зі складу СБУ та ССО — у першому відео!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 7,040 26-03-08 14:45
Знову не купив своїм бабам букет на восьме? Забув? Забив? Витратив всі гроші на слоти чи маркітанток з Краматорська(де сам отримав букет)?Не переживай! Медвежатко—в першу чергу ПРАВИЙ ідеологічний канал, а значить ми нагадаємо тобі як правильно пояснити своїй дурі чому саме ти(а значить і вона) не святкуєш восьме березня!Перш за все, цікавий збіг: 8 березня також відмічається Пурім, жидівське свято геноциду невинних персів. Ви ж не жиди щоб таке святкувати, правда? По-друге, сама ідея святкувати 8 березня з'явилась в головах комуністок, євреєк та феміністок Клари Цеткін, Рози Люксембург та Александри Калантай. Вони домагались емансипації жінки, відміни загальноприйнятих статевих ролей і пов'язаних з ними стереотипів, та досягнення повної сексуальної свободи. Те що їхня ідеологія всесвітньо поширилась і перемогла більш традиційні точки зору, призвело до катастрофічних наслідків для людської раси. Святкувати дане свято—святкувати занепад та деградацію традиційних цінностей. Не гоже солдату арійського воїнства так робити.Ну от, тепер ви зможете впевненіше почувати себе в суперечці з розлюченою/заплаканою бабою. Пам'ятайте, що ваша дівчина—всього навсього жертва жидівської пропаганди, яка переконала її ніби вона має право на якийсь свій день. Проводьте роз'яснювальну бесіду спокійно, бажано без фізичних зауважень, і зможете переконати свою ж*нку у власній правоті.Підписуйтесь на наш канал щоб далі вивчати базу правої ідеології і розвиватись! Подписаться 😈 Обсудить
👁 4,210 26-02-24 04:55
Найбільш позорний день для української держави. Збройні Сили під командуванням Залужного виявились відірваними від реальності. Війська на ключовому напрямку – Південному – виявилися абсолютно не боєготові в час Ч. Це пов'язано з психічними та інтелектуальними обмеженнями Залужного, котрий вважав, що війна буде тривати навколо Донбасу, а на Півдні відбуваються відволікаючі дії. В спішці, сапери на напрямку підривали себе разом з мостами, поки Залужний сидів в стриптиз клубі, а угруповання в Маріуполі опинилося в котлі. Біль, агонія оточення та окупації – все це на руках цих деятєлєй з числа кадрових дегенералів.Міністерство Оборони під керівництвом некомпетентного дебіла Резнікова, котрого придуркуватий мегаломан як завжди поставив за особисту лояльність, панічно закликало цивільних стрибати з вилами під траки танків. Не оцінюючи коректно ризики, воно підбурювало істерію щодо ДРГ й почало неконтрольовану роздачу зброї, що призвело до хвилі атак на Сили Оборони в тилу в найважливіші дні. В Києві горіли колонни, розстрілювалися авто цивільних, вбивалися сім'ї з малолітніми дітьми через скакуасну паніку колишніх представників шоу-бізу, що дорвалися до кормушки.Героїчний день для українського народу. Сотні тисяч українських добровольців зробили цю війну вітчизняною. Віддані під керівництво дебілам, котрим задачі нарізали інші дебіли, вони рятували жопу цих дегенератів й майбутнє цієї держави. Й робили це, поки їх не вбили й не покалічили в м'ясних накатах на укріплені рубежі чи іншу ахінею, а багато хто продовжує робити на спільне благо й досі. Їх чин утримав нас в ті моменти, але використати його в повній мірі не змогли – жадібні до особистої слави шути олігархів саботували мобілізаційні дії до етапу, коли СОУ, що мали перемоги через перевагу в особовому складі, перетворились на горстку сточених батальйонів й армії дезертирів.Тепер тим, хто залишився, треба довести це до перемоги й звільнити з пекла окупації тих, хто цього чекає. Після цього вирішити головне питання: довічне, чи вища міра покарання?
👁 4,830 25-12-25 15:29
Всі вже бачили відео з пройобаним нами ксп в Гуляйполі? На фото полковник Шуляк С.С. Командир 102 ОБрТРО, чиє КСП і було закинуте. І да канєшна там сидів якийсь штаб батальйону, а не бригади. Але дуже хотів би поцікавитись у Сергія Степановича як нацик нацика. Пане Полковнику, да як так то. Ну блять вам не соромно за цю хуйню? Втім я розумію що ні. Це не просто ганьба, це зрада, злив оперативних даних цілого напрямку підорам, покинуті знамена підрозділу, незаблокована дскшна техніка, радєйки, журнали (все з бірками!), і ні одного трупа бійців які захищали це КСП. Вони просто з'їбались роняючи кал. Хтось давав наказ на цей відхід. Хтось погодився виконати злочинний наказ.19 грудня 102 бригада спростовувала "фейки про втрату управління і саботаж", але як бачимо шось не дуже схоже на фейки. Військова частина яка втрачає свій бойовий прапор - має бути розформована. Це правило і армійська традиція. Якщо бойовий прапор бригади, з офісу комбата забирають без бою - це як на мене абсолютно достатня причина шоб розпустити цю шарашку нахуй, а весь штаб батальйону посадити. Ми в Сєвєрі відстріляли все що не могли винести на собі в бік підорів, а склад бк і КСП підірвали. Це виходячи по офіційному наказу з оточення. Тут люди навіть не змогли вилить каністру бензину і чиркнуть сірником. Я як діючий військовослужбовець і ветеран вимагаю (канєшна всім буде похуй) щоб відповідними органами були проведені перевірки стосовно управління 102 ОБрТРО, винні були покарані, і запущений механізм розформування частини з подальшим розподілом о/с в інші підрозділи. Це ганебно і недостойно самого поняття війська. Якщо комбати і штаби батів тікають навіть не спробувавши нашкодити ворогу, чи мінімізувати втрати - їм не можна довіряти людей. Поширьте по можливості, цю історію ніяк не можна залишати непокараною, бо вони ж так попройобують ще сотні нп.
👁 5,450 25-12-18 16:46
‼️ Банківську картку Руслану Книшу видав особисто голова НБУ Андрій Пишний. Він відреагував ще вчора вночі — після того, як у ПриватБанку людині відмовляли, «морозилися» і демонстрували дубоголову байдужість. Андрій Пишний по-людськи вболіває за українську справу і допомагає армії. Але чи є його людська реакція на несправедливість достатньою відповіддю державного апарату на цей інцидент?На мою думку — ні.Тим більше недостатньою є реакція ПриватБанку. Банк запропонував допомогу з протезуванням. Дякую. Але протезування у Руслана і так буде. Він уже отримує всю можливу медичну допомогу і отримуватиме її надалі.Натомість залишаються невирішеними питання житла, адаптації, побуту, роботи, майбутнього.Ми перебуваємо в комунікації з усіма — урядом, Національним банком, ПриватБанком. У першу чергу я хочу, щоб армія чиновників повернулася обличчям до армії, на плечах якої ще тримається Україна. Держава повинна ухвалити низку рішень, які унеможливлять знущання чиновників з поранених військових у майбутньому.Банк має провести серйозну внутрішню роботу й змінити процедури.Загалом вчорашня сцена в Приваті — це симптом глибокої прірви між армією воюючої країни і людьми, які на четвертому році війни живуть звичним життям, лише з поправкою на побутові незручності у вигляді перебоїв зі світлом.Добре, що за Руслана є кому заступитися.А що щодня переживають інші солдати, ветерани, поранені?Поки держава і суспільство не усвідомлять, що війна — це справа всіх, а не жменьки порядних людей, проблеми лише накопичуватимуться.
👁 4,240 25-11-08 16:50
На правах першого командира і засновника мав честь відкрити меморіальний комплекс у памʼять загиблим бійцям 2 штурмового батальйону 3 штурмової бригади на Оболонському районі славетної столиці, адже бойова посвята підрозділу бере свої початки з оборони Києва. Подія болісна, але дуже потрібна. Памʼять про героїчний чин наших загиблих має слугувати найбільшим суспільним прикладом для українців.Коли вручав койни родичам загиблих , дізнався що багато хто з них і досі пересилає кошти на підрозділ. Не зміг нікого переконати що цього робити не треба, адже ви віддали найбільше що вже могли віддати.Важко.Але війна продовжується і замість смутку маємо направляти енергію в злість і помсту. За кожного. Сам меморіальний комплекс складається зі скверу та двох споруд - памʼятного каменю і каскадної терасної стели з зображенням шевронів бригади, батальйону, рот і взводів. За допомогу в реалізації хочу подякувати Голові Оболонської РДА Кирилу Фесику, бізнесмену з Оболонського району Олександру Овчаренко, дизайнеру та проєктанту меморіалу Славі Палій, а також своєму колишньому заступнику , а нині заступнику командира 21 полку безпілотних систем «Кракен-1654» Михайлу Шейді.Памʼятаймо! Помстимося!