Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 504
Average/Day:: -5
Average/Week:: +107
Average/Month:: +945

👁️ Average views per message

17 474
Average/Day:: 23,000
Average/Week:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 3
Week average: 1.9
Average per day: 2.1

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

З чотирьох ранку ми зайняли позиції та стали чекати Сьому. І той не забарився, "постійність - ознака класу". Я схопився за трос, Сьома закряхтів, вичавлюючи з себе відходи життєдіяльності, і тоді я щосили, з відбігом назад, смикнув за знаряддя помсти. Результат був більше ніж позитивним - табуретка відлетіла на середину річки, сутенер ляпнувся у воду дупою, потім розтягнувся там хрестом,  перевернувся на бік, скочив на ноги та почав очуміло дивитися у воду не розуміючи причин катаклізму, який його спіткав, навіть не натягнувши з колін на дупу спіднє. І тут грянула артилерія. Перші снаряди від братів лігли вкрай влучно. На самому краю берега гучно грохнули вибухи а жовто-зелений дим розтікся по воді. Сьома втопив голову у плечі, зогорлав диким фальцетом - "Не стреляйте, еб вашу мать", після чого, так і не натягнувши трусів, ломанувся мілким бісом до рятувальних дверей власної квартири. Наступні шість бомб від братів (одна не розірвалася) лягли теж непогано - Сьома танцював до дверей оточений вибухами та димом і вже не горлав вже щось зв'язне - лише якось ображено-жалюгідно скавчав - "А-а-а-а-а, А-а-а-а-а". І вже коли до схрону залишалося метрів п'ять, у бій вступила артилерія головного калібру - я жбурнув свій снаряд намагаючись влучити саме у двері борделю, але, вочевидь, не розрахував свої сили. Апельсин не влучив у двері - він влучив у потилицю Сьоми акурат у місце переходу його лисини у кучері. Пролунав вибух "страшної" сили, голова Сьоми сховалася у диму і я миттєво згадав  "тріллер"  того часу "Вершник без голови". Нажаханий скоєним я побачив як розстріляний сутенер якось не картинно впав мордою вперед  не добігши до входу у дім лічені метри.  Сказати що я перелякася - не сказати нічого. Ми з братами не сказали один одному ані слова - зі спринтерською швидкістю на межі вікового рекорду ми ломанулися по домівках, я по берегу Либіді, брати обхідним шляхом через забор охолоджувальної башні ТЕЦ. Цілий день я сидів дома та добровільно виконував всю домашню роботу, якою мене грузила мати та батько. Хоч Сьома нас і не бачив, але ж ми наслідили на місці злочину достатньо, а тому я вже малював собі у думках арешт у дитячій комнаті милиції, арешт батьків та брата за вбивство, яке я вчинив, та інші жахливі картини мого загубленого майбутнього. Яке ж було мені полегшання, коли до мене на двір вже ввечері прибіг Женька та сказав, що Сьома живий та майже здоровий - у нього лише струс мозку. Наступного дня нас утрьох допитував Новіченко - приїхав за нами особисто вранці на "бобику", але ми з честю витримали іспит та не зізналися ні у чому. По закінченню допиту корумпований мент заявив: "Я знаю, що то ви зробили, мала сволота. Ще раз таке скоїте - своїм батькам передачі носити будете".   Сьома пролежав у лікарні три дні, а коли з неї виписався, то з ним трапилася разюча переміна. Ні, він не закрив бордель, але став ретельно дотримуватися режиму максимальної тиші - сусіди більше не чули ані пісень, ані музики з радіоли, ані воплів клієнтів. Більше - Сьома почав здоровкатися з сусідами і навіть попросив пробачення у мами братів - видно що вибух щось таки сдвинув у його збоченому мозку. З нами Сьома почав здоровкатися навіть на великій відстані, а братам з якогось дива подарував кіло ірисок.  Проте серити у Мокру він так і не перестав.
Україна не повинна вести переговори з Китаєм щодо мирного врегулювання сама - це буде злочином проти національних інтересів. По-перше, це не спрацює - ми не маємо великої самостійної ваги для Китаю - у 23му - 24му вже були спроби і Зеленського, і Порошенка, який тільки офіційно тричі відвідував китайську амбасаду де "шукав шляхи до миру", і навіть Тимошенко - все було марним. По-друге не можна давати волю вибору  нашим латентно прокитайським політичним елітам - Зеленський, Арахамія, Гетьманцев, Єрмак, Порошенко, Тимошенко...  будуть нескінчено раді побудувати у нас у країні закритий клуб по дерибану у тому числі китайських інвестицій та хабарів, які ці інвестиції забезпечують. У всіх них одна єдина мрія - вбудувати корупційну та лише декоративно демократичну Україну у Європу та наживатися на фінансових потоках з Китаю та ЄС. Знаю, про що кажу - прикладів та фактів вистачить на величезний трактат.  І у випадку, якщо США остаточно припинять своє існування як реальний центр впливу, а це цілком можливо при Трампі, Україна разом з ЄС повинні вступати у торги з Китаєм. Шантажувати Пекін на торгах по Україні більше ніж є чим, і це робити потрібно. Я повторюся - Китай критично залежить і від європейського ринку, і від європейської інтелектуальної власності, і від європейських технологій, та й сам знаходиться у передкризовому економічному становищі. Я абсолютно впевнений, що на таких торгах знайдеться рішення по Україні з перемир'ям та заморожуванням бойових дій по ЛБЗ. Китай - прагматики. Сі прекрасно бачить, що путін в принципі не здатний досягти заявлених цілей СВО та підкорити Україну. Його перше за роки війни особисте вітання Зеленському та народу України з приводу Дня Незалежності не випадкове - це суттєва зміна парадигми. Співробітники наших фондів моніторять китайські ЗМІ - за останній рік висвітлення війни там стало на порядки більш нейтральним і в Україні почали працювати китайські "фронтові" кореспонденти які вже дотримуються, загалом, принципів журналістської об'єктивності.  Ми зараз знаходимося у непоганій позиції. Якщо Трамп остаточно розпишеться у власній політичній імпотенції, то Україна разом з Європою повинні розпочати торги з Китаєм розуміючи, що путін в принципі не може заперечити волю Сі у випадку досягнення консенсусу. Трамп введе санкції разом з Європою - переговори про мир в Україні будуть за участі Європи, США та Китаю з розумінням, що Європа буде представляти позицію України, а Китай рф. Станом на зараз саме Трамп сидить на неприємній розтяжці - потрібні рішучі дії, інакше США остаточно перетворюються на кульгаву качку з загрозою повного перебиття ніг.  Спокійно,  без паніки та марних сподівань, проте зі спокійним сприйняттям реальності, слідкуємо за розвитком подій. Не маримо НАТО та  його рішучістю, допомагаємо війську останнім та чекаємо на результати осінніх великих торгів, які можуть принести мир в Україну.  P.S. Мене не буде від сьогодні з п'яти вечора до ранку п'ятниці - потрібно терміново мотанутися до хлопців на південь та дещо замінити у техніці - знову наші поху..сти зробили їй шкоду. ( У п'ятницю повернуся з новинами та розповім про цікавих гостей, що завітали до нас на днях, та про їх цілі. Точно буде пізнавально.
ТРИ НОВИНИ ПІД ЗАХІД СОНЦЯ. Часу немає на нормальний допис - гості з Європи не поїхали, натомість запросили гостей з України - засідати будемо до дев'ятої. Але я так бачу, що у коментарях вже почали обговорювати програмні тези Канцлера Мерца, які він нещодавно проголосив одночасно відмовившись від відвідин США у випадку, якщо не буде домовленостей про санкції проти рф. Я просто дам три новини, які ми отримали протягом дня, дві тільки що.  1.. Під час зустрічі лідера КНР Сі з Прем'єр-міністром Португалії Монтенегру  перший практично відкрито закликав будувати особливі відносини  ЄС та Китаю та передав привіт Президенту Поргтугалії, який нещодавно заявив, що по відношенню до України Трамп діє як російський агент. Як нам розповів один з гостей, і я йому схильний вірити його розповіді, Монтенегру привіз Сі пропозиції Європи щодо мирного врегулювання "української кризи", зокрема від Мерца та Макрона. Подробиць не маю, проте маю надію, що отримаю згодом.2. Міністр ЗС Китаю та спецпредставник Сі Лі Хуй три дні тому почали серію двосторонніх переговорів з європейськими контрагентами. На перших з представниками Німеччини три дні тому Ван І запропонував Європі допомогу Китаю у врегулювання "української кризи" в обмін на "зниження рівня економічної конфронтації між Китаєм та ЄС та встановлення справедливих та рівноправних економічних відносин заснованих на взаємній вигоді та повазі до інтересів один одного". Як нам повідомили, ніяких рішень на цих переговорах не готувалося, натомість мав місце зондаж. Обмін думками, який відбувся, на думку Ван І, "повинен стати поштовхом для врегулювання всіх спірних питанб між Китаєм та ЄС включаючи "українське питання". 3. На першому турі переговорів у Вашингтоні між представниками Європи на чолі з представником ЄС з питання санкцій О'Салліваном та колегами з США на чолі з міністром фінансів  Бессентом перший озвучив позицію європейських важковаговиків, зокрема Франції, Німеччини, Нідерландів, Італії та Іспанії, зокрема що Європа готова добросовісно працювати щоби підготовити спільний пакет санкцій від США та ЄС, проте у випадку, якщо США будуть ставити на переговорах неприйнятні умови чи потім Президент США не захоче затверджувати узгоджені санкції, то Європа "буде шукати інші центри впливу, які допоможуть вирішити питання миру в Україні".  У свою чергу Бессент заявив, що США "рішуче налаштовані вчинити сильний тиск на рф задля досягнення миру в Україні і Президент США не збирається більше приставати на обіцянки путіна, проте оцінювати його наміри виключно по діях". Переговори будуть продовжені сьогодні. Багато інформації по підсумках не буде, проте загальне комюніке я дам точно.  Як підсумок. Європа починає набирати вагу власної суб'єктності. Станом на зараз вже Трамп по суті отримав ультиматум - або він підтримує санкції проти рф, або Європа буде домовлятися про закінчення війни в Україні з Китаєм напряму та будувати свою економічну політику у союзі з Пекіном, а не у протистоянні з ним. Чекаємо на рішення та на розвиток подій.  Завтра після другої вдома - віддам інфоборги. Гарного вечора.
ЯК КИТАЙ "РЯТУЄ" рф. Зазвичай нічого не репощу, але нещодавно сам писав по цій темі. Матеріал "Ройтерс" - просто пазл до загальної мозаїки. Ще раз повторюю - Китай "сушить" рф як тараньку до пива перед вживанням. Торгівля між Росією та Китаєм обвалилася на 18%Торгівля між Росією та Китаєм за рік обвалилася на 18%Спад у торгівлі між Китаєм і Росією, який розпочався 2025 року вперше за три роки розв'язаної РФ повномасштабної війни проти України, продовжує прискорюватися. Так, за підсумками серпня закупівля Китаєм товарів у Росії обвалилася на 17,8% рік до року.Про це пише Reuters із посиланням на дані митниці Китаю,Як повідомляється, поставки китайських товарів на російський ринок впали на 16,4% у річному вираженні – удвічі більше, ніж у липні, коли скорочення становило 8,6%.Нагромадженим підсумком за вісім місяців поточного року російсько-китайський товарообіг просів майже на 9%, до 1,03 трлн юанів, або $145 млрд. Російський експорт до Китаю впав на 8,8%, а китайський до Росії – на 8,2%.Детальні дані китайської митниці показують, що Китай скоротив закупівлі майже всіх видів російської сировини: нафти – на 11%, нафтопродуктів – на 28%, скрапленого природного газу – на 13%, деревини та вугілля – на 10%.За словами джерел Reuters, спад обороту з головним торговим партнером Росії викликав стурбованість у Кремлі."Китай не поводиться як союзник. Іноді він нас підводить та зупиняє платежі, іноді наживається на нас, а іноді просто грабує. У цьому немає нічого союзницького", – скаржився один із співрозмовників агентства, близький до російського уряду. З Китаєм нам треба розмовляти, просто доведеться. І позиція Зеленського з ігнором китайських пропозицій щодо "Гарантій безпеки" та участі упереговорному процесі щодо мирного врегулювання недалекоглядна та елементарно тупа - її конче потрібно змінювати. Часу немає.- у нас європейські гості, але завтра на цю тему ми поговоримо. Попередження Розвідспільноти США про високу вірогідність масованих обстрілів продовжено на три дні. Київ у зоні особливо підвищеного ризику. Проте можливе відтермінування обстрілу якщо Трамп доручить Уіткоффу щось гарне передати путіну. Побачимо. Бережіть себе. Гарного вечора.
ОДНА НОВИНА ПО СТАРІЙ ТЕМІ. Я три дні тому написав, що санкції проти рф з боку США обов'язково будуть, хоч би хто з мене не сміявся коли я це стверджую. Вчора я написав, що група посадовців нижчого технічного рангу з ЄС та Британії вже зі вчора працює у США узгоджуючи на низовому рівні спільне введення санкцій Європою та Америкою. Я писав, цо інформація про відмову Трампа від ухвалення санкцій з боку США - "жарена" брехня від жовтих ЗМІ типу "Більда". Я даю коротку інформацію як коментар до слів Бессента про готовність спільного з Європою введення санкцій. Президент США вчора ввечері мав розмову з впливовими конгресменами - республіканцями та вузьким колом спонсорів за присутності Рубіо, Бессента, Венса та Лутніка. На цій зустрічі обговорювалися перспективи передвиборчого процесу у виборах до Конгресу та введення санкцій проти рф як складову передвиборчої агітації. Трамп заяаив присутнім, що якщо буде досягнута угода щодо санкцій з Європою, то він "без жодних коливань їх введе". Можете мене ще похейтити, але я повторюся і знову буду стверджувати - санкції, суттєві, але не руйнівні, проти покупців російських енергоносіїв, у жовтні будуть введені. А наприкінці місяця будуть введені вже санкції саме проти рф якщо путін не погодиться на перемир'я. Можливий навіть варіант одночасного ваедення санкцій як проти покупців російських енергоносіїв, так і проти рф. До завтра. Допис буде ближче до вечора. А вночі обережніше - є загроза повторення обстрілу. Бережіть себе.
а). Україна готова забезпечити прокачку через "Дружбу" азербайджанської та казахської нафти, проте проти прокачки ЧИСТО російської.б). Фіцо на переговорах з Зеленським та Свириденко закликав українців повернути виведені зі Словаччини після його приходу до влади підприємства ОПК України та лобіював повернення Україною замовлень продукції словацького ОПК. в). Фіцо готовий до розширення можливостей для експорту в Україну через Словаччину  енергоносіїв та електроенергії в обмін на недоторканість інфраструктури для постачання російської чи іншої нафти у Словаччину. г). Фіцо буде розмовляти з путіним та з китайськими урядовцями та просити тих пристати на українські пропозиції щодо широкого "повітряного перемир'я", яке буде включати у себе "енергетичне перемир'я".  Погана новина. Російська нафта, нехай у менших ніж наявні об'ємах, таки буде транспортуватися через "Дружбу". По запропонованій Фіцо схемі і азербайджанська, і казахська нафта будуть мати істотну долю російської з тим, щоби забезпечити безперешкодне транспортування перших через територію рф.   На останок. Я розумію, що мене дехто вже зарахував до "Позитивних блогерів", а наших чатлан зарахував до "алабайні" - з честю та радістю приймаю звання та раджу так же сприйняти "поганяло" мешканців чату. Але у мене питання до "зарахувальників" - якщо існують гарні для України новини та події, здійсненню яких наша влада сприяла, а не чинила спротив, останнє буває, на жаль, частіше, то я не повинен про позитив писати? І якщо так - на кого та на що суто "чорна пропаганда" повинна бути розрахована? На збереження та підвищення  нашої стійкості? На Перемогу? Чи все ж таки на схвалення путіним, який мріє загнати український дух у глибоку помирайку? Питання риторичне. Від себе - я вас зневажаю та інформаційно з вами воювати не припиню ніколи.  Гарних вихідних. Прошу бути обережними - у найближчі два дні існує вкрай висока ймовірність масованих обстрілів у тому числі енергетичної інфраструктури (спливають сім днів від "американського попередження"). Завтра мене не буде. У понеділок повернуся на канал. Хай щастить.
Ми нічого не втратили після демонстрації імпотентності Президента США, але ми отримали поле для маневра на якому можемо мати здобутки як у військовому, так і у дипломатичному плані - Трамп буде вимушений реагувати на китайське приниження, на це його відкрито підштовхують американські політичні, промислові та фінансові еліти. Нам залишається сподіватися на якомога довшу "політичну ремісію" Трампа та на вправність європейських та українських дипломатів яких європейці підтримають навчанням та радами - здобути дещо на переговорному фронті та наблизити закінчення війни зараз реально, але це тема окремого допису  Чекаємо на результати переговорів Фіцо та Зеленського щодо "Енергетичного перемир'я", на дії "принижених" США, на контакти Рубіо, який "повернувся у фавор", та навіть не думаємо про самозакопування у "помирайку". Мій прогноз про реальні переговори щодо закінчення війни у жовтні залишається у силі. Першу масовану атаку, зважаючи на кількість задіяних рф засобів, відбито як мінімум непогано. Дай Боже щоби так було відбито і серію наступних. Гарного дня та гарних новин.
СВІЖЕ ТА НЕВТІШНЕ. Інформація надійшла півгодини тому. 1. Не чікайте від заяви Трампа геть нічого суттєвого для України. Президент США відкинув обидва варіанти своєї заяви, підготовлені Держдепом та Уіткоффом. Заяву готував він особисто зі своєю довіреною особою - Стівеном Міллером. Зміст достойменно невідомий. Впевнений - нічого втішного для України у ньому не буде.  2. П'ятого вересня президент Словаччини Фіцо привезе Зеленському "останню пропозицію путіна" про  укладення "Енергетичного перемир'я". У випадку, якщо Зеленський на нього не погодиться, путін вчергове  обіцяє зруйнувати енергосистему України. Про зміст пропозицій путіна проінформовані Орбан та через нього Трамп. Останній стовідсотково буде наполягати на "підпису" Зеленського під таким мораторієм - буде хоч чимось похвалитися перед нацією на фоні суцільних зовнішньополітичних провалів.  3. Інформація про те, що Трамп вдарив по Індії санкціями, бо був ображений відмовою Моді висунути його кандидатуру на "Нобелєвку", відповідає дійсності. Дрежсекретар США пропонував Трампу прийняти "символи примирення" від Моді та не відштовхувати Індію прийнявши пропозицію її лідера про безмитний ввіз американських товарів, але Президент США відкинув таку пропозицію та наполіг на "максимальному покаранні невдячних".  Підсумок - Індія пішла на зближення з Китаєм та рф.  4. Вчора Ушаков запропонував Уіткоффу "кістки для Трампа" - "Енергетичне перемир'я", ЗАЕС (без передачі її Україні) та готову домовленість по двох спільних газових проектах у Арктиці в обмін на відтермінування введення санкцій. Впевнений, що Трамп ці пропозиції отримав і саме вони були першопричиною можливої  відмови від їх введення вже завтра.  5. Сама майбутня заява Трампа - спосіб розвіяти чутки, які по факту не є чутками, про свої проблеми зі здоров'ям. Проблеми ці "пов'язані з віком та не мають суттєвих наслідків для дієздатності Президента". Я поняття не маю - які саме проблеми у Трампа, але вже четвертий день нам дають крихти інформації про підкилимну боротьбу у Білому домі за "Трампівський спадок". Також нам вже натякнули, що Рубіо може найближчим часом попросити про відставку зі своєї посади у зв'язку з незгодою з багатьма аспектами зовнішньополітичної діяльності, яку здійснює Президент США. Побачимо згодом - чи здатна вірогідна відставка Держсекретаря вплинути на зміну пріоритетів Трампа. Прогнозую - навряд.  Виступ Трампа в наявних умовах дивитися - собі дорожче, паскудно для психіки. З гарних новин - Єрдоган везе з Китаю пропозиції Сі і для Європи щодо України, і щодо взагалі перерозподілу сфер впливу у світі зважаючи на "глобальне зменшення впливу США на процеси, які тривають у світі". Сі особисто лобіює укладення "енергетичного перемир'я". Будемо дивитися - як Європа відіграє на китайському полі та як наші на ньому себе покажуть. Не раджу впадати ані у паніку, ані у відчай - нічого не змінилося для України, просто тепер про мир у нас доведеться, скоріш за все, домовлятися з Сі спільно з Європою. Дуже вірогідно те, що США можуть добровільно випасти з цього процесу. Завтра розглянемо можливості та розклади у світлі останніх заяв лідерів держав та подій у світі. Ще раз - помирайку рити нікому не раджу. Всім гарного вечора. І якщо хтось дійсно приязнено до мене ставиться, то нехай помолиться за здоров'я та життя моїх онуків. Мені це потрібно більш за все у світі. Дякую.
Стабільно на третьому місці проросійські (умовно) сили на чолі з ОПЗЖ, але там зараз ситуація доволі цікава. Єлекторат, у більшості антизахідний, доволі дисциплінований та "впертий", окучують і Арестовіч, і ОПЗЖ, і Гончаренко. Можливо, у таке "окучування" включиться і Залужний, це якщо його оточення і надалі буде приростати "регіоналами" різного "калібру". Частина електорального пирога велика - 25 - 28 відсотків, і війна за нього буде вестися серйозна. Мені одне цікаво - чи буде зараз команда з кремля на передвиборчу консолідацію проросійського електорату у одних руках, і хто буде "консалідатором" - ОПЗЖ, чи "Арестовіч", чи "Гончаренко"? Хоча цілком можливий, навіть найбільш вірогідний, варіант, що у Раду підуть три колони "політичної вати" і вже там її дії буде курувати путін через своїх помічників.  Все стабільно у "старої опозиції" як з рейтингами, так і з креативністю та здатністю до оновлененя. Рейтинги стабільні, не зростають та не падають суттєво, все у рамках статистичної помилки. Підходи у роботі з електоратом не змінилися ані на йоту. ЮВТ як завжди проти "тарифного геноциду" та "Зовнішнього управління" з гаслом по замовчуванню - "Ми самі повинні визначати - що красти та у яких об'ємах". Порошенко та його ЄС все так же юзають пост-радянський "комсомольський" пафос з псевдо націоналістичним та псевдо прозахідним орнаментом, за що потерпає від іноді талановитого, іноді просто злого,  над цим глузування з боку політтехнологів його опонентів. Зцементований намертво кадровий склад "придворного політикуму" не пускає наверх нікого, хто б міг скласти конкуренцію партійним динозаврам, влада у політичних проектах сконцентрована виключно у руках лідерів, шансів на оновлення немає, а тому сподіватися на "електоральні прориви" з будь яким істотним приростом передвиборчих рейтингів не доводиться, але скорочення можливе по мірі сворення нових політичних проектів на їх електоральному полі.  Станом на зараз українці по горло наїлися нашим старим політичним лайном - усі вище перераховані політичні сили майже намертво замурувалися у межах своїх "електоральних сект" і вийти з них на загальноукраїнські електоральні поля у них навряд чи вдасться - я в дива не вірю. Українці вимагають оновлення - у середньостроковій перспективі, не на ближніх майбутніх виборах, нас чекає переважне оновлення нашого політикуму - "иные юноши поют иные песни". Ситуація, коли "низи хочуть" нових політиків, а верхи не можуть задовольнити попит низів, вічно продовжуватися не може. "Вагітна" Україна обов'язково народить нові політичні сили, але час покаже - чи то будуть здорові переважно дитинки, чи мутанти "ЗРОБЛЕНІ" старими збоченцями. Життя покаже.  Гарного вечора. Попереджаю одразу - адмін ввечері відключить коментарі о десятій. Я повернувся додому. Херсончане, дорогі - я вам щиро співчуваю, ситуація з обстрілами та з дронополюванням справді вкрай важка і я це давно знаю - не рідкий гість у ваших краях, вчора у воду пірнав коли два дрони завітали. Тримайтеся, рідні. Надії на те, що все закінчиться у цьому році є і вони істотні. Про це напишу окремо.
ПРО НАВОДЧИКА СИДОРОВА. Перш за все хочу подякувати за допомогу - у нагоді для ремонту як ніколи стали запчастини, які я купив у Литві та Польщі за збір, який ви закрили навесні. Дяка, уклін - ви навіть не уявляєте, як вони зараз знадобилися. Третій день ремонтую двигуни, поспішаю - сьогодні ввечері буде автівка на Київ. Є шанс встигнути. І тут "Van Hallen" реве на дзвінку, дивлюсь - мене мій колишній колега з Новоросійську через ТГ домагається. Діалог, пробачте, собачою. - Серега, привет. Че делаешь? - Вашу смерть ремонтирую.- Че ты злой такой? Трамп пишет, что "Ничто не остановит то, что приближается". Мир скоро, я может к вам в гости в Киев в следующем году приеду. - Пи..а приближается, вас накроет точно. У тебя все? - Нет, я спросить хотел. Вчера ваши дроны у нас что то вынюхивали. НПЗ расхуярили в округе, это что - мы следующие? - У вас НПЗ есть рядом? - Нет, только базы хранения, ЧФ тоже. - Благодарю за службу! Наводкв зафиксирована, жди добрых птиц в гости. - Длинный, ты ох..ел?Ты что, меня сдашь? Не будь сукой! - Сдам, если не будешь дальше наводить на цели. - Твари вы все, хохлы ебучие. - Иди на х...й и жди воронок ночью. Відключився. Може більше не подзвонить? Чи у розвідку пішов цілі для наших пташок шукати? Суцільна невизначеність.