Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 504
Average/Day:: -5
Average/Week:: +107
Average/Month:: +945

👁️ Average views per message

17 474
Average/Day:: 23,000
Average/Week:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 3
Week average: 1.9
Average per day: 2.1

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Тепер від себе.Я був правий коли казав, що нам не продадуть "Томагавки" до переговорів. Я був правий, коли казав що реальні переговори про мир будуть у жовтні - на саміті у Будапешті буде вирішуватися доля строків закінчення війни після переговорів Сі та Трампа. путін чітко дав зрозуміти, що збирається максимально затягнути такі переговори з тим, щоби до досягнення домовленостей здобути максимум територіальних придбань в Україні. План по можливій переорієнтації зовнішньополітичного та економічного вектору політики рф з Китаю на США  досі є для Трампа пріорітетним - левова частина переговорів стосувалася презентації "плюшок", які рф може отримати від США у випадку такої переорієнтації. Президент США проджовжує мріяти про нездійснене.  Зеленського та членів нашої делегації чекають непрості переговори з представниками влади та бізнесу США, у тому числі з Трампом, але я особисто не очікую на них жодного для нас негативу - домовленості по ППО, енергетичній допомозі, переговори з військово-промисловими корпораціями США - всього цього буде досягнуто. Ну а з "Томагавками"... - тому і не було можливості здійснитися у ближній перспективі, тут нам варто сподіватися або на тупість путіна, який знову кине Трампа, або на мегаталант Зеленського переконувати Трампа, або на диво.  Про переговори інформацію дав у загальних рисах. У понеділок спробую написати про деякі нюанси на них та аналітику по їх підсумках.  Витримки. Буде важко. Вистоїмо. Гарного дня та гарних новин.
У ДЕКІЛЬКА СТРОК. Я більше тижня тому попереджав, що Трамп буде дзвонити путіну. Це не новина. Це було зрозумілим по визначенню. Цей дзвінок - "попереднє висунення ультиматуму щодо строків закінчення війни". Не буде принципової згоди путіна з чітким дед-лайном - ми тоді отримаємо обіцяні "Томагавки" та санкції проти покупців російської нафти. Буде - наприкінці місяця будуть ще одні переговори Трампа з путіним та Зеленським. Але згода, можливо, все ж таки буде - ситуація розвивається не на користь рф, про що свідчить і останній лист путіна - саме він вимагав якомога скорішої особистої розмови з Трампом. Інформація про підсумки переговорів, скоріш за все, буде вночі. Можливо коротко дам підсумки до сьомої ранку, якщо її отримаю..  Для себе запам'ятайте. Не буде ніякого постачання зброї Україні за рахунок підвищених тарифів на торгівлю з Китаєм. Ніхто всерйоз таку можливість у США не розглядає. Не буде нам постачання "Томагавків" та іншого "далекобою" у випадку, якщо путін погодиться на припинення вогню в принципі та пристане на зрозумілий дед-лайн. Не буде санкцій проти покупців російської нафти у вищезгаданому випадку. І підсумки переговорів Трампа та путіна будуть у тому числі обговорювати Зеленський та Трамп - останній обіцяє просувати на цих переговорах узгоджену позицію союзників України.  Чекайте на новини вранці. Гарного вечора.
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Протягом місяця двічі на тиждень на каналі будуть виходити зведені випуски новин, по середах та неділях. Я вирішив пристати на прохання підписників з Херсона, Запоріжжя, Сум та Павлограду. Мені обіцяють допомогти вести канал на цей строк діти. Потім я буду вимушений повернутися до його ведення у випадку, якщо війна буде продовжуватись. Якщо ж трапиться диво і настане мир, то буду приймати рішення або про подальше його функціонування на професійній основі, або про його знищення, що скоріше. Все буде залежати від наявності у мене часу та від моєї спроможності платити найманим модераторам за роботу. Старий чат буде ліквідовано. Можливо буде новий, це у випадку, якщо я знайду для модерації людей, яким буду довіряти як нашій Неті. Можливо діти захочуть тимчасово з ним допомогти. Але це навряд чи. Побачимо. Тримайтеся. Два обіцяних до суботи дописи будуть. Потім - по вищезгаданому графіку до 20го листопала Всім витримки та віри. Події реально розгортаються у правильному для України напрямку. Дай Боже дожити всім до миру.
ТОМАГАВК. КОРОТКО.Рішення про передачу нам ракет "Томагавк" майже вирішено, але є "але". Україна отримає 1 дивізіон "TYPHON" та не більше 50 ракет з опцією надання у майбутньому ще 150 + JASSM на 800км у випадку, якщо хуйло не погодиться на завершення війни цього року. Кожен пуск буде проводитися за згоди Пентагону. Перелік можливих цілей Зеленський буде особисто презентувати Трампу. А Медведєв дебіл. Не варто йому було Трампа "піздуном" називати - Держсекретар вже розповів Президенту про останній того допис, нам ще вночі сказали що Донні обідивсь.)) А взагалі... Побачимо. Путін нового листа Трампу накатав вчора. Ще не знаемо про зміст, вночі щось дадуть. До п'ятниці будуть три дописи: по китайським "мирним зусиллям", характеристика Залужного, та розповім про європейські зусилля щодо розбудови конкурентного політичного середовища. Після цього канал припинить мовлення як мінімум на три тижні - я не маю змоги більше його вести на любительському рівні, а на для професійного потрібні гроші, яких у мене немає. А дерти з людей ті під час війни я не буду ніколи, це принципова та незмінна моя позиція. Чат припинив своє існування з технічних причин. Всім дякую від щирого серця за вітання з ДР - приємно дуже, хоча я і бажав сховатися. Мені навіть легше з рукою стало. Чесно. Гарного дня та гарних новин. Відписуйтеся потихеньку, шукайте нові новостні канали.
УІТКОФ - УШАКОВ. ТРАМП - ЗЕЛЕНСЬКИЙ. ПЕРЕГОВОРНЕ. Дам у порядку хронології з тим, щоби стало більш зрозуміла логіка подій. Вчора рано вранці по Києву відбулися переговори спецпредставника Уіткоффа та помічника путіна Ушакова. Сторони обмінялися "остаточними баченнями можливого компромісу, який міг би дозволити вирішити питання закінчення війни та настання довгострокового та тривалого миру". Підсумки переговорів у версії Уіткоффа. 1. москва готова прийняти до виконання "Мирний план Трампа" в цілому, проте наполягає на ретельному обговоренню всіх деталей у ході багатосторонніх переговорів з тим, щоби лідери  трьох країн, США, України та рф, "підписали узгоджені та наповнені реальним змістом документи". 2. москва принципово стоїть на необхідності заборони у будь якій формі вступу України до НАТО та на неможливості  розгортання там інфраструктури Альянсу.3. москва категорично заперечує можливість розгортання сил "Коаліції волі" на підконтрольному Україні лівобережжі Дніпра.4. москва просить США посприяти можливому територіальному обміну між Україною та рф у вигляді обміну окупованих територій Сумської, Харківської та Дніпровської областей на територію Донецької області, проте не вимагає категорично такої.  Тут є цікавий нюанс. По визначенню переговори повинні були проводити Рубіо та лавров, проте ранг переговорів був понижений за ініціативи російської сторони. Тобто чутки про те, що міністр ЗС рф потрапив у опалу у путіна разом зі своєю жорсткою позицією по Україні можуть бути не чутками. Достовірної інформації про це у мене немає.  Після доповіді Уіткоффа Президенту та Держсекретарю США відбувся черговий тур переговорів між Трампом та Зеленським. Підсумки.1. Сторони досягли угоди по санкційному питанню. Спільні, вже узгоджені, санкції з боку ЄС та США повинні бути безумовно введені  у випадку, якщо путін буде саботувати мирні переговори. 2. Президент США радив Президенту України все ж погодитися на запропонований рф територіальний обмін який вважає вигідним для України, проте не збирається наполягати на його здійсненні. 3. Україна отримає американську далекобійну зброю, ракети "Томагавк", JASSM з дальністю до 800 км та ATACMS у випадку саботажу путіним мирних переговорів. 4. Президент США підтвердив попередні домовленості по продажу Україні систем ППО. 5. Президент США готовий допомагати Україні у енергетичній сфері продажем енергоносіїв та необхідного обладнання за умови фінансування такої допомоги ЄС та іншими донорами України. 6. Президент США підтвердив намір найближчим часом поговорити з путіним після чого приймати рішення або щодо проведення подальших переговорів, або щодо підсилення санкційного тиску на рф та продажу Україні далекобійного озброєння. 7. Президент Зеленський представив Президенту Трампу узгоджений з представниками "Коаліції волі" проект документу з "Гарантіями безпеки для України". Президент США пообіцяв вивчити та, можливо,  погодити його ще до розмови з путіним. 8. Президент США заявив Президенту України, що він збирається розмовляти з лідером Китаю по "українському питанню" та збирається пов'язати можливість досягнення як малої, так і великої торгівельної Угоди з Китаєм з докладанням тим "рішучих зусиль задля припинення війни між рф та Україною".  Про "китайський трек" у переговорах навколо України розповім, можливо, окремо. "Можливо" тому, що просто перевантаження останнім часом по всіх напрямках. Треба "чинити" праву руку яка бажає остаточно вийти з ладу - відірваний ще 10 місяців тому від сухожилля правий біцепс добиває зв'язки, треба збирати руку та різатися. Треба шукати у спонсорів  гроші на черговий ремонт вбитої техніки при тому, що я випадаю з процесу майбутнього  ремонту зі своєю рукою. І водночас треба працювати - європейці все плотніше займаються Україною та "розвитком конкурентного політичного середовища та громадянського суспільства" і тому бюлетень мені не світить. Завали... Хочу по можливості взяти на місяць відпустку від каналу. Побачимо...  Гарного дня та гарних новин.
Про "Мирний план Трампа".1. Сторони конфлікту припиняють вогонь під контролем місії "Коаліції охочих за участі повітряного контингенту США та миротворчого контингенту від "Нейтральних країн", після чого фіксують лінію майбутнього розмежуванні по ЛБЗ. Територіальні обміни уздовж неї відбуваються по узгодженню сторін на парітетній основі. 2. Україна відтерміновує на законодавчому рівні вступ до НАТО на 30 років, або взагалі відмовляється від такого.3. Україна підтверджує безумовне виконання європейського законодавства у мовній та релігійній політиці.4. Україна отримує юридично обов'язкові "Гарантії безпеки" від ядерних держав та держав "Коаліції охочих" зафіксовані як міжнародні угоди під егідою ООН. 5. Україна отримує гарантовані обсяги військової, фінансової та економічної підтримки" з боку НАТО та додаткові з боку "Коаліції охочих" у майбутні 30 років. 6. Україна бере на себе зобов'язання не розміщувати на своїй території елементи будь якої інфраструктури НАТО.7. рф отримує "Гарантії безпеки" з боку США та НАТО. 8. рф у ході наступних переговорів повертається  до виконання "Угоди про звичайні озброєння у Європі" та відводить визначену кількість особового складу та озброєнь на місця постійної дислокації на території рф. 9. з рф знімається визначений домовленостями обсяг санкцій, інші визначені послаблюються. 10.  рф передає ЗАЕС під юридичний контроль України з передачею управління станцією під контроль США.  Усі інші питання повинні бути узгоджені у ході майбутніх переговорів між усіма залученими у конфлікт сторонами з перспективою можливого підписання всеосяжного "Мирного договору" між Україною та рф.  Аналітики зараз не буде - я вихідний. Завтра дам інформацію про активізацію Китаю на європейському фронті у "миротворчих зусиллях" та іншу "переговорну інформацію".  Тихої неділі та гарних новин.
ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ.  Отримали перед моїм від'їздом додому. Даю як є цитати з вчорашнього листа лаврова до Рубіо. Цитати, які нам скинули, як на мене, схожі скоріше на прокламації.  "рф виходить з одностороннього мораторію на удари по енергетичній інфраструктурі якого дотримувалася у якості жесту доброї волі протягом двох місяців не реагуючи на провокативні обстріли російської енергетичної інфраструктури. Виходить у відповідь на небажання "Київського режиму" серйозно ставитися до пропозицій керівництва росії припинити удари з обох сторін по енергетичних об'єктах напередодні та під час проходження опалювального сезону. Виходить у відповідь на небажання керівництва США сприяти укладенню повноцінного "Енергетичного перемир'я" між росією та Україною. Виходить на ознаку протесту проти чергового етапу військової ескалації ознакою якої є практично вирішене питання про передачу "Київському режиму" сучасної далекобійної зброї виробництва США. Ми будемо знищувати в першу чергу енергетичні потужності, які забезпечують роботу підприємств ОПК України та її військової інфраструктури.  рф відкрита до мирних переговорів з Україною та всіма зацікавленими сторонами і готова припинити удари у випадку, якщо США посприяють введення у дію мораторію на удари по енергетичній інфраструктури якого буде безумовно дотримуватися "Київський режим".  Від себе. Як завжди - в усьому винні українці та американці, нічого нового. Мразота. З листа зрозуміло, що щось таке з США, можливо, вже вирушило до України. Це моє враження - не достовірна інформація. Ще дам дві цитати з підсумку ще вересневого аналітичного матеріалу однієї американської спецслужби, який отримали  Пентагон та Держдеп.  "Україна здатна восени та взимку завдати відчутної шкоди російській енергетичній системі навіть наявними у неї обмеженими засобами". "У випадку підсилення можливостей України атакувати енергетичні об'єкти рф постачанням їй у тому числі американської та іншої далекобійної зброї ми можемо припустити високу вірогідність настання регіональних блекаутів в результаті атак України російської енергетики цією та власною зброєю".  Ще скажу, що навіть Пентагон у особі Хегсета та Колбі вже не є принциповим ворогом передачі нам тих же "Томагавків". По менший мірі свої звичайні "зауваження" на адресу Президента США після наказу підготувати ракетний комплекс до передачі,типу - "Це підриває обороноздатність Америки", вони не висували.  Ну що, енергетична війна почалася. Нам буде легше ніж восени-взимку 22-23го - створені запаси енергетичного обладнання, вони поповнюються і зараз, є європейські, канадійські та азійські донори, які забезпечують фінансування постачання такого обладнання. Але локально буде іноді важко. Скажу банальщину. путін не може зламати нас зовні, всі сили кинуто на те, щоби зламати нас зсередини. Американська Розвдспільнота очікує "щотижневі та частіше" масовані атаки нашої енергетики до середини грудня, тобто до пори, коли в результаті переговорів може бути укладено угоду про перемир'я. Московітське бидло не змінюється - воно вважає, що змерзлі українці вийдуть з темних домівок на протести та примусять нашу владу погодитися на його умови перемир'я.  Можу лише побажати всім витримки та віри. Написав вранці знайомому командиру одного дивізіону "Петріот". Питав про те, як вони відпрацювали у загальних рисах. Довго не відповідав. Хвилин 40 тому написав - "Не без приходів, але чесно - добре попрацювали. Ракети є - хуя вони нас "зроблять"". Просто бажаю всім такої ж впевненості у своїх силах, яку мають такі командири. Стійкості всім у наступні два місяці. Повинні витримати. Все буде Україна.
ЖУЙКА. У останні чотири дні відбулися дві події на "російсько-американському фронті". Вони нудні та вже давно схожі на нескінчену жуйку. Дати зобов'язаний, але якщо прогорнете цей допис, то небагато втратите.1. Відбулися телефонні переговори Дмітрієва та Уіткоффа за ініціативи російської сторони. Зі звіту Спецпредставника Держсекретарю, який курує зараз переговори з рф всіх рівнів, відомо про те, що росіяне наполягають на організації зустрічі повноважних делегацій протягом наступних двох тижнів. На цій зустрічі росіяне обіцяють "конструктивно обговорити  "мирний план Трампа" по Україні та весь масив двосторонніх відносин. Окремою темою можливих переговорів буде санкційна політика США та ЄС - росіяне надіслали перелік санкцій, які вони пропонують США послабити та сприяти такому послабленню з боку ЄС ще до досягнення згоди по "українському питанню". росіяне просять не надавати Україні далекобійну зброю, яку "Київський режим обов'язково використає для ударів по об'єктах цивільної інфраструктури у період опалювального сезону". Держсекретар США після обговорення переговорів з Президентом США, доручив Уіткоффу довести до відома російської сторони наступне:а). Російська сторона повинна не обговорювати "Мирний план Трампа", а "Беззастережно прийняти його як план наступних дій".  б).  Американська сторона відмовляється розглядати можливе послаблення санкцій до моменту припинення бойових дій.в). Американська сторона не прагне ескалації у відносинах з рф, проте буде на власний розсуд вирішувати питання продажу далекобійної зброї Україні. рф має лише один спосіб добитися зупинення процесу продажу далекобійної зброї - це припинити вогонь та беззастережно прийняти "Мирний план" Президента США.2. Вчора Президент США отримав особистого листа від путіна. Як нам довели, у ньому путін просить того  "врятувати процес нормалізації відносин між двома великими ядерними країнами" та пропонує Трампу наступне.а). Якомога швидше організувати зустріч між делегаціями двох країн на який обговорити питання скорочення ядерних озброєнь та нормалізацію двосторонніх відносин у повному об'ємі.б). Провести телефонні переговори між лідерами країн у тому числі по темі "можливої корекції направлення зовнішньополітичного вектору російської політики на користь більш тісних економічних та політичних зв'язків з США". ( По факту путін пропонує Трампу  обміняти дистанціювання від Китаю на тиск на Україну). в). "Зупинити процес передачі київському режиму далекобійної зброї, який неминуче зруйнує наші двосторонні відносини, які тільки почали налагоджуватися". г). Сприяти організації чергового туру переговорів між делегаціями України та рф з можливою участю у них спецпредставника Президента США (Уіткоффа) у якості посередника.д). Розглянути можливість організації тристоронніх переговорів лідерів США, Китаю та рф на яких досягти "домовленостей на основі яких "українська криза" буде остаточно врегульована".  Нового нічого. Про відповідь Трампа станом на зараз нічого невідомо. Буде інформація - дам. Не думаю, що вона буде для путіна позитивною - тренд на жорстке протистояння рф зараз у Білому домі панівний. Завтра вранці нарешті додому. Дописів не буде ані завтра, ані у суботу - трошки відпочину. У неділю канал повернеться до нормальної роботи. Гарного вечора та гарних новин.
WE WANT INFORMATION - 79. Щось дивне у світі коїться, але... Дали три новини, як до них ставитися, я ще не можу зорієнтуватися.1. Мій прогноз, що Президент США, у випадку ухвали рішення, дозволить продати Україні до 100 ракет "Томагавк" може виявитися невірним. Даю надану інформацію у повному обсязі.  "Президент США схиляється до рішення продати Києву до 200 ракет "Томагавк", дві, а не одну пускові установки "Typhon" та наказати голові Пентагону забезпечити при їх використанні ціленаведення по представленню українського військового командування".  "Президент США схиляється до рішення здійснити примус путіна до мирних переговорів на фоні здійснення перших  атак ракетами "Томагавк" об'єктів ОПК, аеродромів та інших військових об'єктів рф".    Я досі є величезним скептиком у питанні щодо можливого продажу нам "Томагавків" у ближній перспективі, не вірю у те, що Президент США не блефує щодо можливості такої передачі з ціллю шантажу путіна, але... Але голова Пентагону Хегсет отримав доручення підготувати першу партію ракет та одну пускову до передачі і це є фактом. Подивимося, як воно буде. 2. Приємно вразив Шмигаль. Його візит до Данії був вельми успішним, і справа не у підписанні Меморандуму про який я писав вчора. Справа у чітких домовленостях які стовідсотково перетворяться на контракти у самий короткий термін (того практично вимагають норвежці та данці). Я не маю права розповідати про подробиці, та й знаю небагато, але вони стосуються розробки та спільного виробництва чотирма країнами, Україною, Данією, Норвегією та Швецією "далекобійної ракетної зброї та перспективних систем ППО". Шмигаль же вразив двома речами. По-перше, він відійшов від практики Умерова та не виставив на переговорах стандартну умову про контроль України над новоствореними спільними підприємствами, а ще, як кажуть данці, "проявив гнучкість та уміння находити компроміси". По-друге, обидва міністри оборони, Норвегії та Данії, відзначили "легкість у спілкуванні" з нашим міністром, якого назвали "розумним співрозмовником з яким приємно мати справу". 3. І третя новина теж пов'язана зі Шмигалем. Стосується вона можливості створення нового військово-політичного альянсу на базі "Коаліції волі" за участі України. Шмигаль провів переговори з вищезгаданими міністрами по "широкому колу питань можливого військово-політичного та технічного співробітництва, яке може здійснюватися зацікавленими країнами у рамках цього альянсу". Я не знаю - здійснював такі переговори Шмигаль по дорученню Президента, чи то була його самодіяльність викликана питаннями колег, але факт є фактом - міністр оборони Норвегії Сандвік вважає переговори по цьому питанню "продуктивними та такими, які наближають ухвалу чітких домовленостей щодо наповнення конкретним змістом майбутніх угод, ухвала яких формалізує утворення нового військово-політичного альянсу".  Тут треба чекати на додаткову інформацію, бо дуже багато питань і дуже мало інформації, але сам факт продуктивного обговорення з представниками двох можливих учасників нового альянсу умов його створення є гарною новиною.  Новин ще багато. Часу немає. Завтра вранці по поверненню зі служби дам ще, у п'ятницю, можливо, але не факт, ще, а в суботу буде день мовчання. Я хочу хоч трохи відпочити. Гарного дня та гарних новин.
Для розуміння. Передача цих ракет майже нІяк не вплине на перебіг бойових дій. Передадуть одну наземну пускову установку та до сотні ракет, скоріш всього декілька десятків штук. Можлива передача "Томагавків" всього лише предмет примусу путіна до мирних переговорів та до розумних компромісів на них. Закриваючи ракетну тему скажу наступне.  Я прекрасно знаю, що державне фінансування виробництва ракет "Фламінго" було непрозорим та абсолютно впевнений, що до кишень власників кампанії вже перекочували великі суми з західних грошей. Також я впевнений у тому, що цей "перерозподіл" відбувався з санкції вищої виконавчої влади в Україні, зокрема Президента. Повинен  бути міжнародний аудит, оприлюднення його результатів та покарання винних по його підсумках.  Я прекрасно знаю, що зрадництво, причому і на найвищому рівні (Кабміну, ОПУ) про яке я не раз писав, так і не викорінено - росіяне знають про місця дислокації підприємств ОПК, зокрема тих, які працюють у рамках нашої "Ракетної програми", швидко дізнаються про дислокації новостворених підприємств, та намагаються ті знищити, що і роблять з перемінним успіхом.  Я прекрасно знаю, що наша влада своїм бажанням здобути швидкий результат максимально гальмує розвиток нашої "Ракетної програми"  через пріорітетне фінансування "Програми створення БПЛА" на шкоду перший і ситуація виправляється вкрай повільно, за що мені хочеться в рядок повісити винних не зважаючи на посади включаючи Президента.  Але я як можу буду боротися проти вітчизняних зрадойобів та корисних ідіотів путіна, які в осліплінні від ненависті до нашої недалекоглядної, непрофесійної, корумпованої, але законної влади, шкодять своїми, пробачте, висерами, не їй - шкодять Державі на ім'я Україна. Шкодять коли заперечують наші очевидні успіхи та намагаються вганяти у зневіру та всепропальство наше суспільство. На жаль нам саме з цією владою закінчувати війну і це є непреложним фактом.  На останок про доповнення до інформації, яку я дав вчора вранці по "газовому питанню", тобто про готовність Норвегії компенсувати втрати Україною власних газодобувних та газорозподільчих потужностей в результаті російських атак. Вже відомо, що профінансувати купівлю необхідного для ремонту та заміни пошкодженого обладнання та самого газу готові, окрім Норвегії,  Нідерланди та Канада. Можливе приєднання до ініціативи ще трьох країн. Пишу я про це тому, щоби люди не розганяли вчергове російське ІПСО з рефреном - "Ми всі померзнемо та здохнемо - треба приймати умови путіна". Буде важко. І, можливо, доведеться іноді померзнути у неналежно опалювальних багатоквартирниках. Але точно ми цієї зими не замерзнемо і ще у грудні будемо мати ситуацію кінця 23го року, коли "У нас є в резерві стільки трансформаторів на заміну, скільки немає ракет у рф". Не маю жодного сумніву у тому, що ситуація з газом буде такою ж. Локальні "холодомори" можливі, глобальний - чорта лисого.   У п'ятницю я, маю надію, вже буду вдома.  З неділі канал буде працювати у звичайному режимі. До зустрічі. Гарного дня та гарних новин.