Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 504
Average/Day:: -5
Average/Week:: +107
Average/Month:: +945

👁️ Average views per message

17 474
Average/Day:: 23,000
Average/Week:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 3
Week average: 1.9
Average per day: 2.1

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Тепер спробую проаналізувати надані факти.  Китай почав підготовку до часу можливого розпаду рф. Про це свідчить і нарощування чисельності НВАК у прикордонних з рф провінціях, і розгортання МБР націлених виключно на рф. Я абсолютно не виключаю того, що це може робитися у тому числі демонстраційно задля залякування рф - "Виконуйте накази та не рипайтеся у бік США, бо припините своє існування". Проте проти такої версії виступає факт того, що Китай почав такі розгортання ще до початку війни в Україні.  Китай і погрозами, і, вочевидь, певними економічно-торгівельними преференціями буде намагатися запобігти введенню санкцій з боку Європи та України проти власних представників бізнесу та банківської системи. Аналізуючи всі факти можна обережно стверджувати, що Пекін всерйоз турбує те, що під санкції почали попадати китайські резиденти - подібну практику Сі та підлеглі будуть намагатися припинити за будь яку ціну.  Китай, вочевидь стурбований тими можливими заходами, та не вважає це пустопорожніми погрозами., до яких може долучитися ті ж Франція, Польща та Україна, які потенціально можуть завдати шкоди постійним шляхам постачання товарів на європейський ринок, та не вважає це пустопорожніми погрозами.  Китай, скоріш за все, бачить Макрона як повноважного представника Європи на переговорах і по торгівельних питаннях, і по "українському питанню". Знаю той факт, що у китайських посадовців не складається діалог з представниками ЄК і вони від імені Сі прагнуть іншого співрозмовника від імені ЄС.  Китай веде себе по відношенню до рф як "ексклюзивний мародер", про що відкрито жаліються путіну практично всі представники приватного та державного бізнесу і банківської системи, які мають справи з китайськими візаві. Повне економічне поневолення рф знаходиться на критичній стадії, за якою ніякі спроби рф вирватися з зони абсолютного впливу Китаю стають неможливими в принципі. Президент України у "китайському питанні" обрав позицію абсолютної підтримки Трампа. Його заяви - спроба здобути політичну прихильність Президента США з натяком - "Я виконую ваші накази, з Китаєм не маю справ - тільки з вами". Я не виключаю того, що гра Зеленського більш тонка і його наявна жорстка анти китайська позиція - лише тактичний хід задля того, щоби США затвердили "Гарантії миру" для України зі свого боку, а після ратифікації тих у Конгресі він разом з Макроном почне "європейську гру" з шантажем Китаю задля його поступливості в "Українському питанні". Але, знаючи про амебність нашого Президента та повну відсутність стратегічного мислення "тонка гра" навряд чи реальна. Одне можна сказати напевно - китайський трек ніяк не менш важливий ніж американський, може навіть більш. І Україна у особі Президента не повинна йти жорстко у кільватері американської політики по відношенню до Китаю, інакше ми не здобудемо ключі до миру - половина зв'язки тих у руках Сі. Ну а про те, що повинна зробити наша влада, на "китайському фронті", поговоримо окремо.  Гарного вечора та тихої ночі. До другого січня гарантую по два дописи на день, окрім першого числа. Віддам інфоборги. Завтра дам першу частину "Стратегії розвитку", яку ми презентували нашим європейським роботодавцям. Ну і, звісно, вдень будуть новини. Вранці не буду давати нічого - хочу відіспатися перед великою роботою, яка почнеться на початку наступного року.
а). Японія не надає Україні військову допомогу напряму - або через треті країни, або, як було з ракетами для "Петріот", "на лізінговій основі" з благословління США. Так от, Уряд Санае "готовий докласти зусиль" для підсилення української ППО у вигляді постачання боєприпасів та певних систем озброєння, які виробляються за ліцензією США", про що повідомив американську сторону. США проти прямого постачання, проте не проти "старої практики" з залученням третіх країн до процесу постачання. Станом на 20 грудня США схвалили постачання боєприпасів для ППО (Петріот) виробництва Японії Німеччині з подальшою їх передачею Україні. б). Японський уряд підтверджує дозвіл використання грошей, наданих Україні у вигляді бюджетної підтримки, на "підвищення розмірів грошового забезпечення особовому складу ЗСУ".  Раніше бюджетна підтримка такого дозволу на мала - були чітко визначені аспекти її цільового використання. 3. На останок до цього випуску дещо про ракети "Фламінго".  Я попереджав, шо ставлення до цих ракет з боку нашої "опозиції пройде три стадії. а). Ракети не існує.б). Вони існують, але літають погано і не влучають у ціль.с). літають, влучають, але дорогі тому, що на них бабло пилять. Зараз триває друга стадія. Від себе скажу так.  З тих пір, як мені, пробачте, довбануті у коментарях "хріни пхали" після того, як я написав про фактичне існування ракети та про те, що вона сира, а тому і Б.Ч. мала, і проблеми з наведенням існують, пройшло чотири місяці. Вже кудись поділися ті, хто стверджував, що ракет не існує. Пішла інформація, що ракета погана та літає, чомусь, тільки у парі з "Нептуном". Так от. Літає вона самостійно, але дійсно має проблеми з подоланням систем ППО - з тих пір відсоток влучання ракет у ціль зріс з п'яти до двадцяти відсотків. До весни ракета отримає власний  двигун  серійного виробництва та модернізовану систему наведення. І тут ми всі повинні подякувати урядам Данії, Німеччини, Франції та Норвегії за те, що допомагають, баз подробиць, у виробництві ракет та у процесі доведення тих до розуму. Ну а критикам хотів би побажати вивчити світовий досвід термінів розробки таких ракет та строки організації серійного їх виробництва. Можна навіть російський. Може хоч тоді люди зможуть реально оцінити безпрецедентність з якою ракета була створена та запущена у виробництво. Можете мене знову звинуватити у роботі на ОПУ, але я дійсно пишаюся роботою, яка була зроблена та зневажаю нашу "опозицію", яка опосередковано, але все ж працює не на українські інтереси. Наш інтерес - мати дешеву та потужну ракету. І її до ума доведуть, я це стверджую. І тоді ми дійдемо до "Третьої стадії".  Гарного дня та тихого Святвечора. Я закінчив робочий рік. З завтра новин та інших матеріалів буде набагато більше,  у тому числі дам нашу "Стратегію розвитку", яку ми запропонували нашим європейським роботодавцям. Точно знаю. що плагіаторів знайдеться достатньо. Але байдуже - аби вона була втілена у життя. Ну і вночі обіцяють новини про переговори у москві. Христос народжується! Надії та віри.
І на останок. Заява Зеленського про те, що Макрону не треба у майбутньому налагоджувати діалог з путіним, а треба боротися за участь США у миротворчому процесі, тобто віддати його на відкуп Трампу, як мінімум недалекоглядна. Я би сказав гірше. США у особі Трампа обрали свою сторону у протистоянні рф та України і ця сторона однозначно не наша. Не менш дурна заява щодо Китаю, який не хоче впливати на рф у питанні закінчення війни. Хід, коли голова нашої переговорної групи Кислиця спочатку завітав до амбасади США щоби  "отримати вказівки та висловити повагу", у той час коли ініціатором подібної зустрічі був Макрон, можна однозначно назвати хибним. На переговорах Україна постала у вкрай слабкій позиції фактично виставивши себе абсолютно не самостійним переговорником, а ретранслятором позиції США. У нас немає даних про переговори делегацій України та Китаю, але судячи з заяви Зеленського можна зробити жорсткий висновок - вони провалилися.  Висновок станом на зараз невтішний - наш Президент знову і знову робить  "невимушені помилки" і не бажає на них вчитися чим ставить раз за разом під удар національні інтереси України. Ситуацію потрібно виправляти, інакше Україна знову і знову буде вести виключно оборонні бої на дипломатичному фронті з постійними втратами. Часу на виправлення залишилося мало.  Гарного дня та гарних новин. Вдень буде новий їх випуск, а ввечері буде перша частина "Хроніки пікіруючої "Ленкузні" -  треба працювати над зменшенням числа підписників, та й  давно хотів зайнятися своїми мемуарами.
"ІДЕАЛЬНИЙ ШТОРМ". ПІСЛЯМОВА. Багато питань щодо повернення впливу Ермака на нашого Президента. Відповідати докладно - можна написати некролог. Кращу чітко та по пунктах.  Президент України, будемо відверті, пережив з мінімальними наслідками той "ідеальний шторм", у який потрапила Україна та він сам після "корупційного скандалу" та появи російського "Мирного плану". Наслідки "шторму" для Зеленського виявилися абсолютно несуттєвими. По пунктах.а). Президент через свою "принципову позицію" спротиву планам Трампа та путіна відіграв майже десятивідсоткове падіння особистого рейтинга.б). Після припинення публікації матеріалів НАБУ та САП  зі свідоцтвами корупції у вищих ешелонах влади Президент обрав політику відмови від будь яких змін у будь яких державних інституціях та у Державі загалом. Зеленський вже відмовився від заміни Головкома Сирського та, відповідно, вищого командування, яке той розставив на посади. Зеленський повернув Ермака у своє "ближнє коло" та залучає його до процесу підготовки важливіших рішень, зокрема у сфері національної безпеки. Відсічену тимчасово голову "Системи централізованої корупції" пришили на місце. в). Зеленський сповна скористався безальтернативністю вибора Європи у вигляді безумовної підтримки України у протистоянні  російсько-американському  диктату  з ціллю примушення  України прийняти невигідний для неї варіант закінчення війни.  Принципова позиція Європи повернула Україні, а з нею і Зеленському, опору під ногами - з'явилася можливість без поганих наслідків проявити свою особисту незламність та принциповість, які, у с вою чергу,  сприяли різкому підвищенню рівня особистої популярності серед українців. Тепер щодо перспектив розвитку ситуації. Зеленський, як свого часу його попередник, як без тиску, так і під помірним тиском, намагається "не ламати те, що працює". Система, яку побудував Ермак, абсолютно влаштовує Президента і він, після того, як шторм в цілому вщух, повернувся до керування нею без будь яких намагань її змінити. Його не хвилює те, що вона є об'єктивним гальмом розвитку та реформування Держави в цілому - вона забезпечує йому особисто комфортний режим керування Україною. Наша країна  знову повернулася у зону перспективної загрози національним інтересам - уроки з "шторму", вочевидь, Президентом не засвоєні. Перед черговим "вікном можливостей" для переговорів, яке скоріш за все відкриється навесні, майже напевно вибухнуть нові "корупційні бомби", які вже безпосередньо зачеплять і Ермака, і Умерова, і самого Зеленського. І вибухову хвилю від детонації тих бомб, які підірве американський уряд контролюючий роботу  наших антикорупційних органів,  вже не приймуть на себе європейські союзники в силу різних причин. В  першу чергу з причини відмови Зеленського від ідеї реальної боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, в другу чергу по причині непопулярності ідеї підтримки "корумпованого Зеленського" серед власного народу.  Послаблення підтримки України через персону Зеленського може спричинити згоду Європи на ті умови миру, які зараз нам пропонують Трамп та путін.  Зеленський підставляє під удар не тільки майбутнє України, але й своє особисто. Відмова від змін у Державі неодмінно вдарить і по боєздатності ЗСУ, і по по здатності суспільства продовжувати спротив російський агресії. Рівень його особистої  популярності всередині України, доволі високий зараз, знову впаде вже без перспектив зростання. Мені особисто абсолютно байдуже на Зеленського та на його майбутнє, але пробачити йому можливе прийняття невигідних умов миру, загроза чого "тут і зараз" в цілому усунена, нація навряд чи зможе. Вибір за ним. Або реальні зміни у Державі, або ганебний мир який назавжди буде носити ім'я Зеленського.
ХОЛОДНИЙ ДУШ ПІСЛЯ "ПЕРЕМОЖНИХ РЕЛЯЦІЙ". ДЕЯКІ ДОПОВНЕННЯ. Ще на роботі. Дам чотири невеликих доповнення на питання щодо нюансів досягнутих у Берліні домовленостей.1.Про демілітаризовану зону. Немає остаточного бачення того, на скільки кілометрів від лінії розмежування така зона має простягатися у обидва боки. Є пропозиції у 5, 10, 20 та 30 км. Узгоджуватися це питання буде з росіянами  у ході наступних переговорів. Але. Але вже зрозуміло, що контроль за демілітаризованою зоною, у тому числі такою, яка може бути створена на Донбасі, по обидва боки від Лінії розмежування, будуть забезпечувати  НГУ, Росгвардія та поліція обох сторін. Без важкого озброєння.У цьому питанні, як не дивно, існує консенсус між усіма сторонами переговорів, у тому числи рф. Ніхто не збирається залишати напризволяще Запоріжжя та Херсон, Харків та Суми. без захисту та без ППО.2. Щодо необхідності  "згоди" рф на використання її заморожених активів для відбудови України. Таку "згоду" у можливій версії "Мирного плану" американці продавили стосовно заморожених саме у США російських активів. Щодо активів європейських, то позиція ключових європейських країн однозначна - за згоди, чи без згоди рф активи повинні бути заморожені до часу, коли рф не відшкодує Україні всі збитки, які завдала її агресія. Буде то "Репараційний кредит", буде то "розбивка по кредитах" чи треті-четверті варіанти, але вирішувати питання використання цих активів буде саме ЄС, Канада, ВБ, Японія, Австралія.3. Щодо "капітуляції" яка нібито буде підписана разом з "Мирним планом".  Україна втратить військо? Ні. Україна втратить суверенітет? Ні. Україна втратить окуповані території? Тимчасово, фактично - так. Юридично - ні. Україна може виграти "гарячу" війну у рф? Без допомоги США - ні. А її не буде.  Україна повинна воювати безкінечно довго у надії на те, що рф розвалиться? Ні - Китай відкрито заявляє, що не дасть рф розвалитися і має у цьому питанні  підтримку майже всього світу, у тому числі більшості європейських країн. Україна може отримати кращі умови "Мирного договору"? Так, може, якщо стабілізує фронт та дочекається американських виборів у Конгрес. Які висновки, шановне панство? Я промовчу - робіть ті кожен сам свої. Але раджу взяти на озброєння східну максиму - "Ти нічого не можеш хотіти там, де ти нічого не можеш зробити". Виходимо з реального стану справ, а не з наших бажань.  4. Щодо виборів. Тут окремий мій полум'яний привіт депутатам та ЛОДам від "опозиційної" ЄС, які "понесли у маси" фейкове опитування КМІС, та респект Залужному за його заяву. Не буде ніяких виборів - на швидке закінчення бойових дій надія мізерна. Той, хто вже зараз почав вести "передвиборчу кампанію" - ворог України. .Я заборонив собі будь яке згадування реальних рейтингів, опитування про які ми проводимо та результати яких отримуємо щомісяця - під час війни це не бажано, хоча і можливо, а під час такої критичної для України ситуації, яку ми маємо сьогодні, вкид у наш інфопростір подібних "Псевдоопитуванню КМІС" фейків - просто злочин. Прошу як людей - засуньте свої політичні симпатії та антипатії куда подалі, упоротим прихильникам Зеленського, Залужного, Порошенка, Буданова та інших раджу засунути прямо у дупу. Пробачте. Будете плакати коли вас будуть бити. Про вибори почнемо говорити після того, як замовкнуть гармати. Крапка. Якщо я у себе побачу срачі чи вкиди фейків від прихильників наших політиків, то бан буде миттєвим.  Гарного вечора та тихої ночі - далеко не факт, що вона буде тихою. Завтра поговоримо про контакти Китаю з представниками ЄС та США - Піднебесна   у останні дні значно активізувала свою дипломатію навколо "українського питання". Тримайтеся.
а). Продовжувати за допомоги європейців важкі переговори з російсько-американськими по факту пропозиціями з приведенням тих до прийнятних для України формулювань. б). Довести ситуацію до фактичної відмови рф приймати узгоджений "Мирний план". в). Проводити заходи задля підвищення боєздатності ЗСУ, наведення ладу з мобілізацією, наводити лад з навчанням особового складу. г). Жорстко притримуватися пунктів узгодженого з Європою "Мирного плану" на переговорах з рф за посередництва США.  Майже всі втомилися від війни. І воїни, які світла білого не бачать, і цивільні з прифронтових областей, і решта України, яка частенько сидить під періодичними обстрілами без світла... Прийняти умови путіна ми зможемо у будь який момент. Хоч у травні, хоч завтра, хоч через рік.  Проте. Ми, у випадку якщо втримаємся, а це абсолютно реально за допомоги Європи, можемо примусити путіна прийняти не його, а узгоджений американсько-європейсько-український варіант "Мирного плану", Він теж буде відверто поганий для нас, але і з ратифікацією детально розписаних та обов'язкових до виконання "Гарантій безпеки" для України з обов'язковими мірами військового реагування, які ратифікують парламенти "Коаліції волі" та США, і з забезпеченням фінансових потреб України у тому числі за рахунок активів рф, і зі збереженням чисельності ЗСУ, і з правом нам самим визначати - у яких альтернативних НАТО безпекових альянсів буде Україна. На кону наше майбутнє. Я щиро зневажаю Зеленського за те, що він та його амебна влада привели Україну на межу поразки. Але він реально зараз робить велику справу за допомоги Європи - від нашого імені виборює наше майбутнє у ході переговорного процесу. Візит до Куп'янську - супер хід Зеленського з точки зорі міжнародного престижу і хейтити його за такий піар можуть або упороті кретини, або корисні ідіоти путіна. І мені байдужа його мотивація - мені важливі національні інтереси України, які Президент реально зараз відстоює.  Віри та витримки. Вибору ми позбавлені. Або капітуляція та знищення України, або вигризання пристойного миру зі збереженням України. Третього не існує. І можете не сумніватися щодо моєї престарілої особи, буде потрібно - я хоч завтра навіть не відновленим після операції вирушу на фронт. Від війни я за "бронею" від американців не ховався та не ховаюсь. Написав тим, хто буде писати про те, що "мені добре у тилу гавкати".  Тримаємося. Цілком може статися так, що ми програємо бої, але війну таки виграємо. Але про це поговоримо згодом.  На останок "веселі картинки" з коментарями, які зараз отримує на ФБ.Ternopillia SwimmerПобільше пишіть негативу про Порошенка..Приплітайте , як ви і робите, його де треба і не треба... І ваші мрії про максимум 1 тис підписників швидко стануть реальністю...Larissa KhmelnitskayaTernopillia Swimmer Нічого, більше зелених підпишеться. І буде пану Павлюченку щастя. Nalsur RYБільше від автора і "зелені" Пороха ненавидять тільки в кремлі.Можливо нік, "Бендерівець на службі Держдепу" -це фейк для замилювання очей, і під даним ніком шифрується -"фсбешник на службі кремля".Andriy ServetnykЩе більше підкреслювати спілкування з Моновою, а можна одразу ж фоточку з Подоляком. І відпишеться значно більше.Галина РабушОоо, 1000 нових підписників, та ви шо?Пішла ботва з жОПи на розвиток цінного аФФтора І доходи Павлюченка різко пішли вгору, як і "онкологічкі" моновойОлександра РоманенкоЯкщо ви спілкуєтесь з Моновою - то таке саме єрмаківсько-подоляцьке лайно, як і вона.  Оце все тільки під одним вчорашнім дописом. Якщо брати ретроспективу, то там ой - я "зелена сволота" та "путінський агент".  Це я до чого? До того, що всім пора прозріти та табунами, табунами від цього каналу. Бо мало того, що я запроданець, так ще й шизофреник з роздвоєнням особистості, одна з яких кричить що ніколи більше Зеленський не може бути Президентом, а інша вірно служить Подоляку. Геть від такого!
Не треба переоцінювати спротив нашого Президента, який той чинить у "Територіальному питанні" - станом на зараз мова йде не про відмову від виходу ЗСУ з Донбасу в принципі, а про торги навколо цього питання, тобто про обмін - на що цей вихід обміняти? Основні торги зараз - забезпечення "конституційності" такого виходу. Зеленський справедливо вимагає проведення всеукраїнського референдуму, у тому числі на територіях, які Україна контролює на Донбасі, з питанням про можливість передачі тих під контроль рф, бо "Вищим джерелом влади в Україні є народ".  Ушаков позавчора відкритим текстом повідомив, що росія припинить вогонь одразу після виходу ЗСУ з Донбасу. Ту ж тезу вчора висловив путін на зустрічі з Ердоганом. Скажу непопулярне, можете закидати мене лайном.  Ми та рф зараз знаходимося у своєрідному стані цугцвангу, коли кожен наступний крок задля продовження війни лише погіршує ситуацію у обох країнах. Для рф продовження війни  дорівнює перекресленню надій на майбутню роль у світі та й взагалі на її майбутньому у середньостроковій перспективі. Для нас подальше продовження війни загрожує стійкості українського виснаженого суспільства загалом. Завжди казав та кажу одне й те ж: путін прекрасно розуміє - куди йде рф у економічному плані і як її руйнують "непрацюючі санкції". І він прекрасно розуміє, що втрачає країну маючи наявний абсолютний диктат та економічне поневолення з боку Китаю. І запропонований Трампом путіну "новий поділ світу" з частковим виведенням рф з-під безумовного контролю Китаю та відновлення відносин з США в обмін на перемир'я з Україною може все ж "зіграти". Не факт, що зіграє, але може.  Мене ж хвилює не так фронтові проблеми, як в першу чергу наша внутрішня стійкість на тлі "енергетичних та інформаційних атак" рф. Маємо дослідження за минулий місяць - далеко не факт що українське суспільство відмовиться передавати Донбас в обмін на мир. Далеко не факт. Ще три - чотири "Одеси" - суспільство може "поплисти".  Мене задовольняє факт того, що в обмін на перемир'я США вже готові надати Україні "Гарантії безпеки" на рівні "П'ятої статті НАТО" з ратифікацією "гарантій" у Конгресі, про що сьогодні Уіткофф офіційно повідомить лідерів Європи. Трамп, вочевидь, розраховує на додаткові здобутки у передвиборчу скарбничку республіканців здобувши "мирну угоду по Україні". Чи здобуде? Не факт - європейські жорсткі пропозиції по Україні путін навряд чи прийме, продовжаться торги. Ідеальний варіант для нас - дочекатися "гарячої фази" передвиборчої боротьби у США, витримати тиск аж до виборів у Конгрес, а потім, у випадку поразки республіканців, "дотискати" всім разом рф. путін чудово розуміє реальність такої перспективи, тому і поспішає витиснути максимум з наявної слабкої американської влади. Як будуть розвиватися події? Побачимо. На можливе перемир'я до весни я ставлю не більше двадцяти відсотків. На перемир'я до Нового року п'ять, проте ставлю 95 на "розчарування" від Трампа та продовження війни до весни.. Китай не віддасть рф США - путін відмовиться прийняти "Мирний план".  Витримки всім та віри. "У боротьбі здобудеш ти право своє". Україну ми вже не програли. А подальший наш розвиток будемо визначати саме ми самі  та Європейські країни, які вже вважають Україну  ключовим елементом власної безпеки. Гарного дня та гарних новин. P.S. Люди, у вас совість є? Я просив не ПІДписуватися, а ВІДписуватися від цього каналу. Ви мене чуєте? відписуватися!!! Чергова тисяча... Що мені зробити щоби зберегти його хоча б напівкамерність? Розумію Монову, яку вчора на концерті почали втиху фоткати "по-щурячі" коли я до неї підійшов поговорити у антракті "Рок-симфонії". Я такої долі для себе не бажаю. Я не бажаю упізнаваності для свого страшного рила, яким гарно тільки дітей лякати. Я хочу спокою та тиші та вузького кола друзів та переважних однодумців у підписниках та у чаті. Тисяча, максимум дві підписників мене б задовольнили. І як мені "мрії зробити реальністю"?...
1. Просив вплинути на українські антикорупційні органи з тим, щоби вони на постійній основі припинили публікацію матеріалів своїх, а в них приймало на різних рівнях участь і самі ФБР, і Генпрокуратура США. 2. Від імені Президента України просив матеріали справ, які знаходяться у  відомстві ФБР у яких може фігурувати вищі посадовці України "задля успішної боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади України".3. Просив допомоги ФБР у питанні переслідування Коломойського зокрема та російських агентів впливу взагалі. (Як на мене - дуже широке трактування, у нього  можна кого завгодно "впихнути", від ЮВТ до Гончаренка).4. Обговорював можливість надання "американського імунітету" для Президента України та його близького оточення від чинної адміністрації Президента США за зразком того, який діяв по відношенню до Порошенка за часів Трампа та Байдена.  До чого домовилися, нам відомо лише частково та й те, що маємо, ми не повинні публікувати. Пробачте - то не моя провина. Дадуть дозвіл - буде публікація, станом на зараз дозволу немає.. Щиро співчуваю мешканцям Одещини та нашого Півдня. Міг  би допомогти - "небо би прихилив". Тримайтеся, рідні. Бережіть себе. Вірогідність обстрілу зокрема Київщини наступної ночі досі існує - дай Боже щоби не здійснилася. Сьогодні мене не буде - спочатку на одні "партійні збори", куди мене запросили, а ввечері знову йду на "Рок-Симфонію". Якщо бидло все не поламає. Гарного вечора та гарних новин.
путін мразота, але він чудово розуміє, що "проблему України" він здатен буде вирішити тільки "тут і зараз", ніяк не у майбутньому. Всі америкно-російські прожекти від У-Д залишаться у масі прожектами - Китай не збирається відпускати свою жертву на ім'я рф на американський прокорм, а буде і надалі поглинати її як економічно, так і політично. І кому-кому, а Китаю в принципі не вигідна війна свого сателіта будь з ким - йому потрібна мирна торгівля та економічне поневолення світу. Не більше, але не менше.  Ви можете мене забити тапками, але я абсолютно впевнений, що рф в жодному випадку не нападе на Європейські країни та не поновить агресію протии  нашої країни. через п'ять років. Єдине питання у тому, що Україні та Європі потрібно вибити з рф мир, а зробити це можемо тільки ми самі, наше військо, та наші європейські союзники. Але це вже інша тема для допису.  Хай хто як хоче, а я можу на детекторі брехні довести щирість своїх думок, які виклав у цьому дописі. Ані я, ані мої діти з України не поїдуть - ми всі віримо у наше точно не темне майбутнє. "Сталевий їжак" на ім'я "Україна" буде жити і ніяка російська потвора його з'їсти вже не зможе ніколи - буде намагатися розвалити зсередини. Ну а про те, як зробити так, щоби цього не сталося, поговоримо якось згодом як і про майбутні наші вибори.  Гарного дня та гарних новин. Бережіть себе.P.S. Чат відкрито до дев'ятої. Сьогодні у мене "російський день" - обов'язково дам статистику по рф. Після допису чат буде працювати до десятої вечора.
Думаю, що саме цю свою позицію Прем'єр Італії заявила Президенту України. Наскільки мені це відомо, вона "була твердою у своїх переконаннях" та порадила Президенту України спрямувати всі зусилля на боротьбу з корупцією, бо від її успішності залежить виділення грошей на відновлення.  3. Відбулася розмова Міністра фінансів США Бессента з Прем'єром України Свириденко та членами українського уряду. Обговорювали можливе підсилення санкційного тиску на рф у частині "нафтових санкцій"  та післявоєнну відбудову України. Бессент заявив, що його відомство підготовило "нищивні санкції" проти російської нафти, які президент Трамп обіцяє ввести у випадку, якщо путін не проявить волю до миру". Прем'єр Свириденко представила Бессенту факти обходу введених США проти рф санкцій та попросила прийняти мірі щоби забезпечити їх безумовне виконання. Міністр фінансів заявив,що обов'язково розгляне це питання та запропонує його вирішення Президентам країн.  Найближчим часом буде проведено спільне засідання українських та американських урядовців, а також представників американського бізнесу, на якій будуть обговорюватися конкретні проекти відбудови та розбудови, у яких збирається приймати участь американський уряд та ділові кола.