Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Одне з них, приміром, не втручання влади у систему корпоративного упра...

Telegram community logo - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
2 900 Views/Reach 2024-09-13 00:23 Message №775
Одне з них, приміром, не втручання влади у систему корпоративного управління. Тоді Майдан здаватиметься раєм для Президента.  Це очевидні кроки які можуть знести нинішню владу. Але здійснення цих кроків неминуче викличе нашу неминучу поразку у війні та управлінський хаос у Державі - по суті альтернативи "зеленій владі" у вигляді дієвої прозахідної опозиції не створено, а сам процес створення самі ж американці і гальмують - внутрішньополітична стабільність в Україні під час війни і так під загрозою.  Союзники вимагають від Президента закінчення бойових дій та проведення виборів на усіх рівнях в Україні максимум до кінця наступного року - у цьому питанні існує абсолютний консенсус між усіма членами союзницького табору. Але у питанні - хто буде форхендом опозиції який підбере більшість протестних голосів та кого підтримає влада США? - доки ще туман. Маю надію на те, що взимку він частково розвіється і змучена "зеленим управлінням" Україна нарешті побачить світло у кінці воєнного тонелю бо "Зелена Україна" точно не потрібна ані ЄС, ані НАТО, ані більшості її громадян.  Ми можемо сто разів клясти США та інших за їх нерішучість і будемо мати на те повне право та обгрунтувння, але перед цим краще хоч спробуйте подивитися на нашу ситуацію під їх кутом зору. Я не сподіваюся на те, що цей допис хоч комусь сподобається, на розуміння теж. Але я написав правду бо мусив, а не хотів - популярність вторинна, а істина дорожча....