Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРОПОЗИЦІЇ СЦАРЯ. Здається я даремно розраховував на здоровий глузд пу...
3 900 Views/Reach
2024-08-22 02:36
Message №734
ПРОПОЗИЦІЇ СЦАРЯ. Здається я даремно розраховував на здоровий глузд путіна. Після прочитання його "миротворчий ініціатив" мені як Бендеру - "Нічого на думку не спадає окрім - "Милостиво соизволить решил". "В условиях полного превосходства росийской армии на поле боя предлагаю окончательно разрешить "украинский кризис" урегулировав его на следующих принципах":... Я не дивуюся тому, що американці їх відкинули. Те, що нам дали.1. Україна виводить війська з Курської області, при відмові США застосовують усі свої важелі впливу щоби примусити її це зробити, і бере на себе юридично закріплені обов'язки не порушувати більше кордони рф. 2 США відкликають дозволи своїм військово-промисловим корпораціям на роботу в Україні.3. ЗСУ мають мати особовий склад у 150 тисяч. 12 систем РСЗО, 160 танків, 75 літаків різних типів.4. Україна повністю згортає "Ракетну програму", а союзники припиняють її фінансування та фінансування "Програми створення БПЛА" плюс забороняють постачання комплектуючих для цих "Програм" в Україну. 5. Україна приймає "Закон про захист прав російськомовного населення" та "Закон про амністію громадянам України які співпрацювали з ЗАКОННИМИ ОРГАНАМИ ВЛАДИ РОСІЇ ПІД ЧАС УКРАЇНСЬКОЇ КРИЗИ". 6. Україна закріплює у Конституції свій позаблоковий статут, великі Держави на законодавчому рівні гарантують рф безпеку у межах визначених Конституцією ріф кордонів. (Тобто з нашими окупованими територіями окрім території Запорізької та Херсонської областей). Подальша доля останніх вирішуватиметься за столом переговорів. Навіть в умовах можливої передачі цих територій під контроль України вони повинні мати демілітаризований статут. При порушенні умов демілітаризації рф МАЄ ЗА ОБОВ₴ЯЗОК військово-дипломатичним шляхом відновити демілітаризований статут регіону. 7. Крим визнається російською територією де-юре, США повинні гарантувати його не повернення у склад України військовим шляхом Там ще вісім пунктів "хотєлок" поменше. США відкинули їх як "ультимативні та такі, які навіть теоретично не можуть бути втілені у життя". Єдині чотири пункти які вони прийняли для обговорення:1. Обмін полоненими всіх на всіх. Але й тут путін вимагає розглядати кожну кандидатуру окремо встановивши своєрідну сегрегацію по "Особах які скоїли особливо важкі злочини" - це "Азовці". Вони не будуть включені у загальні списки на обмін і по ним рішення будуть прийматися окремо 2. Розробка механізму верифікації розведення та наступного розміщення особового складу та техніки ЗСУ та армії рф.3. Розробка нового "Договору про обмеження звичайних озброєнь у Європі" та уведення йоготу дію. 4. Корекція, чи розробка нового, договору про РСМД та відновлення його дії США та рф. Отака вона муйня, малята. Ну. звісно, "Ми готові вислухати контрпропозиції США та відкриті до початку переговорів ЯК З УКРАЇНОЮ, ТАК І З США без попередніх умов, але з урахуванням наших вимог у їх процесі". "Ми вимагаємо негайного початку переговорів про урегулювання "української кризи" бо зволікання з їх початком призводить до великих страждань народів росії та України". По факту - "Проси все, получишь малость", ну а цинізм хуйла незмінний. У мене все. Ввечері "Їбенея" і завтра я "На води", Гарного дня.