Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | КРОТИ. КРАПКИ НАД "І". Усі знають - як я ставлюся до нашої влади. Але ...
3 600 Views/Reach
2024-08-08 06:40
Message №701
КРОТИ. КРАПКИ НАД "І". Усі знають - як я ставлюся до нашої влади. Але я завжди був за справедливість та проти безпідставних звинувачень на її адресу - вона повинна відповідати за скоєне, а не за не скоєне. Розробка "Курської операції" не могла йти повз Президента та його офісу. Верховний у особі Президента перед наданням директиви на проведення "Операції" на РНБО заслуховував військових де ті доповідали плани та визначив дату початку. Казати що "Ермак та Зеленський нічого не знали і саме тому все вдалося", може тільки ідіот чи контужений політичний збочинець - ОПУ з його очільником на загальному рівні були задіяні у підготовці "Операції". Вчергове і в останнє повторюю - Єрмак набагато довше ніж будь який український топ-посадовець проходив перевірку на зв'язки з рф яку проводили американські спецслужби перед тим, як дати йому доступ до переговорного процесу та той же обмежений до Держтаємниці США. І те, що все вдалося велика заслуга і наших, і американських спецслужб - робота по очищенню ЗСУ та інших держорганів від зрадників - інформаторів бидлостану за останній рік виявилася ефективною. Крапка. І підготовка, і дата початку "Операції" і взагалі її проведення не могли пройти без згоди США та їх опосередкованої участі . І зараз її згорнути американці можуть легко та у найкоротший строк просто попередженням про перекриття допомоги. І те, що зараз нас фактично на рівні світової дипломатії прикривають США та ЄС своїми заявами що ми "Маємо право робити те, що робимо" однозначно вказує на те. що союзники "у темі". Це я кажу для тих, хто піддає сумніву надану мною інформацію. Нагадую - до січня цього року існувала абсолютна заборона на перенесення наземних бойових дій на територію бидлостану про що навіть казав у інтерв'ю восени минулого року Буданов. Так що ті, хто каже - "наші на амеров хер поклали та самі все роблять" стають на одну дошку з бидлом та його антиамериканськими наративами. Будьте здорові, думайте головою, а не серцем та політичними вподобайками, і дуже прошу - сьогодні мене не зачіпати взагалі і темами про "кротівню" зокрема.