Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | РОЗДУМИ ВГОЛОС. Знаєте, я здається знайшов спосіб - як прикрити канал ...

Telegram community logo - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
3 500 Views/Reach 2024-07-21 15:20 Message №671
РОЗДУМИ ВГОЛОС. Знаєте, я здається знайшов спосіб - як прикрити канал без порущення своєї обіцянки це не робити до кінця війни. Припиню давати реальні та правдиві позитивні новини, натомість буду писати голу правду з позиції "всехеровонасзрадилинамписець". Я не брехав та не розповсюджував фейки на цьому каналі, але от дивина - на правду без прикрас люди у нас реагують дуже нервово, з лайкою на дзеркало та відписуванням від каналу. І це за те, що я всього навсього назвав речі своїми іменами... Мені що, казати що Порошенко виграє у Зеленського президентські перегони якщо ще неможливо? Чи розповідати про те, що нас післязавтра до НАТО візьмуть якщо ніхто не збирається цього робити і післязавтра? Вам це реально потрібно, чи все ж потрібно орієнтуватися у реальному світі? Питання риторичні. Я мабуть припиню інформувати людей про хід переговорів у "великому восьмикутнику" рф - Україна - США - Трамп - Китай - Індія - ЄС - Великобританія. Я бачу що це лише травмує людей, хай дивляться телевізор та вірять що ми звільнимо скоро усі території, зате потім "сюрприз буде")). А сам буду давати голі новини з позитивним нахилом. Є гарна новина.США провели "інвентарізацію" усіх договорів та резервів літаків які повинна отримати Україна. До кінця наступного року ми повинні мати 103 літаки F - 16. А до кінця 27го 204, правда то з "Грайпенами" та "Міражами". Правда це все у випадку якщо процес навчення буде "планово пришвидшено" і Центри навчання у Румунії та Польщі будуть побудовані виключно для підготовки українських пілотів. Гарного вечора неділі. Про зміну контенту буду думати. Як і над тим, як відвадити від каналу прихильників п'ятого Президента. Втомився відповідати на одні й ті ж питання і чути одні й тіж з 19го року звинувачення...