Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 456
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | 1. Просив вплинути на українські антикорупційні органи з тим, щоби вон...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
13 600 Views/Reach 2025-12-13 09:55 Message №1789
1. Просив вплинути на українські антикорупційні органи з тим, щоби вони на постійній основі припинили публікацію матеріалів своїх, а в них приймало на різних рівнях участь і самі ФБР, і Генпрокуратура США. 2. Від імені Президента України просив матеріали справ, які знаходяться у  відомстві ФБР у яких може фігурувати вищі посадовці України "задля успішної боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади України".3. Просив допомоги ФБР у питанні переслідування Коломойського зокрема та російських агентів впливу взагалі. (Як на мене - дуже широке трактування, у нього  можна кого завгодно "впихнути", від ЮВТ до Гончаренка).4. Обговорював можливість надання "американського імунітету" для Президента України та його близького оточення від чинної адміністрації Президента США за зразком того, який діяв по відношенню до Порошенка за часів Трампа та Байдена.  До чого домовилися, нам відомо лише частково та й те, що маємо, ми не повинні публікувати. Пробачте - то не моя провина. Дадуть дозвіл - буде публікація, станом на зараз дозволу немає.. Щиро співчуваю мешканцям Одещини та нашого Півдня. Міг  би допомогти - "небо би прихилив". Тримайтеся, рідні. Бережіть себе. Вірогідність обстрілу зокрема Київщини наступної ночі досі існує - дай Боже щоби не здійснилася. Сьогодні мене не буде - спочатку на одні "партійні збори", куди мене запросили, а ввечері знову йду на "Рок-Симфонію". Якщо бидло все не поламає. Гарного вечора та гарних новин.