Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | а). Україна готова забезпечити прокачку через "Дружбу" азербайджансько...
13 200 Views/Reach
2025-09-06 11:25
Message №1567
а). Україна готова забезпечити прокачку через "Дружбу" азербайджанської та казахської нафти, проте проти прокачки ЧИСТО російської.б). Фіцо на переговорах з Зеленським та Свириденко закликав українців повернути виведені зі Словаччини після його приходу до влади підприємства ОПК України та лобіював повернення Україною замовлень продукції словацького ОПК. в). Фіцо готовий до розширення можливостей для експорту в Україну через Словаччину енергоносіїв та електроенергії в обмін на недоторканість інфраструктури для постачання російської чи іншої нафти у Словаччину. г). Фіцо буде розмовляти з путіним та з китайськими урядовцями та просити тих пристати на українські пропозиції щодо широкого "повітряного перемир'я", яке буде включати у себе "енергетичне перемир'я". Погана новина. Російська нафта, нехай у менших ніж наявні об'ємах, таки буде транспортуватися через "Дружбу". По запропонованій Фіцо схемі і азербайджанська, і казахська нафта будуть мати істотну долю російської з тим, щоби забезпечити безперешкодне транспортування перших через територію рф. На останок. Я розумію, що мене дехто вже зарахував до "Позитивних блогерів", а наших чатлан зарахував до "алабайні" - з честю та радістю приймаю звання та раджу так же сприйняти "поганяло" мешканців чату. Але у мене питання до "зарахувальників" - якщо існують гарні для України новини та події, здійсненню яких наша влада сприяла, а не чинила спротив, останнє буває, на жаль, частіше, то я не повинен про позитив писати? І якщо так - на кого та на що суто "чорна пропаганда" повинна бути розрахована? На збереження та підвищення нашої стійкості? На Перемогу? Чи все ж таки на схвалення путіним, який мріє загнати український дух у глибоку помирайку? Питання риторичне. Від себе - я вас зневажаю та інформаційно з вами воювати не припиню ніколи. Гарних вихідних. Прошу бути обережними - у найближчі два дні існує вкрай висока ймовірність масованих обстрілів у тому числі енергетичної інфраструктури (спливають сім днів від "американського попередження"). Завтра мене не буде. У понеділок повернуся на канал. Хай щастить.