Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ТРОХИ ПРО "ЗРАДУ". Я в принципі не розумію вселенську тугу, що несетьс...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 600 Views/Reach 2025-08-29 03:03 Message №1546
ТРОХИ ПРО "ЗРАДУ". Я в принципі не розумію вселенську тугу, що несеться нашими просторами з приводу ситуації з обстрілом Києва та з пропозиціями "повітряного перемир'я" від москви. Обстріл був очікуваний? Так, було попередження. Пошкодження атакованих об'єктів інфраструктури та ОПК критичні? Ні, на звичайному рівні після подібних масованих атак. Маємо високий рівень людських втрат серед мирного населення, на превеликий сум та жаль. Але. Але винос російських НПЗ та підприємств ОПК - кращий захист української енергетичної інфраструктури. Якщо у опалювальний сезон 23 -24го року Бернс домігся від москви та Києва впровадження мораторію на удари по енергетиці, які, як не крути, були ініційовані Україною, то зараз вже росіяне випрошують подібний мораторій, причому в останній версії вчора лавров сам (!!!) просив Рубіо переслати москві пропозиції України щодо умов укладання такого можливого перемир'я та гарантуваа "конструктивний їх розгляд". Нічна новина - Рубіо від імені США втретє відмовився тиснути на Київ у питанні "Повітряного перемир'я". І у нас з'явилася непогана опція торгів на майбутніх переговорах з москвою - якщо ми укладемо "перемир'я", то вже на наших умовах, не московських. Ще гарна новина - ЄС у особі Фон Дер Ляєн погодився у найкоротший термін прийняти "Дев'ятнадцятий пакет" санкцій проти рф на умовах Трампа з вторинними санкціями проти споживачів російської нафти. Нинішні мінімальні прибутки рф від продажу її з початку повномасштабної війни стануть ще меншими. Так, бісить рівень зрадництва - боротьба з російською агентурою, яка наводить удари, недостатня. М'яко кажучи. Так, бісить наш незмінний похуїзм з-за якого ми постійно мали та маємо неспровоковані втрати важливого озброєння - пускових "Петріотів", "Нептуна" та не тільки них, без подробиць. У ЗСУ на командному та на загальнодержавному рівні царює майже абсолютна безкарність. Але загальний тренд гарний. Я казав про осінь як термін, коли рф піде на реальні переговори про припинення вогню. По факту вони вже почалися. Так, рівень поступок від рф ще недостатній. Але вже є за що "чіплятися" по ЗСУ (москва змирилася з неможлиаістю демілітаризації), по створенню нових безпекових альянсів за участю України (москва проти, але непублічно готова змиритися зі створенням таких без присутноссті "Сил підтримки миру" в Україні), по росмові та РПЦ (москві достатньо європейського законодавства в Україні щодо них). Будемо бити - буде більше. А бити будемо. Тримайтеся. У жовтні будемо бачити реальні переговори і чітко розуміти - на яких.умовах ми здобудемо перемир'я. Я оптиміст, зважаючи на загальний стан рф та на наши можливості, які не падають, не зважаючи на удари рф - зростають. Гарного дня та гарних новин.