Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | КОРОТКО. Дуже багато питань від друзів та знайомих щодо двох тем. 1, "...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
13 500 Views/Reach 2025-08-17 16:24 Message №1520
КОРОТКО. Дуже багато питань від друзів та знайомих щодо двох тем. 1, "На які гарантії для України погодився путін"?  2. "Що там з російською мовою та церквою"? Коротко та жорстко.  1. Трамп у розмові з Зеленським та лідерами Європи заявив, що готовий підтримати запропоновану Мелоні  наступну схему законодавчого забезпечення "Гарантій Безпеки" для України". За основу береться "П'ята стаття НАТО" - напад на Україну означає напад на держави, які такі гарантії надають.  "Гарантії" надають держави з "Коаліції охочих" плюс США без прив'язки до НАТО, на двосторонній основі. "Гарантії" мають статус міжнародного договору обов'язкової дії (не меморандуму) "під дахом" ООН та ратифікуються парламентами країн - гарантів   На зустрічі завтра повинні бути остаточно узгоджені всі нюанси "Гарантій". Уіткофф бреше про те, що з такими "гарантіями" не згоден путін - нічого подібного. путін пропонує "Будапештський меморандум" - 2 за участі все тих же підписантів і з нормами такоїж дії. 2. На  саміті рф - США НЕ  ОБГОВОРЮВАЛИСЯ питання статусу РПЦ та особливого статусу російської мови в Україні. Президент США вважає, що це питання не суттєві і достатньо буде того, що у релігійному та мовному питанні Україна буде поважати відповідне європейське законодавство. Очевидно, що ця позиція була проговорена заздалегідь і її "проштовхнув" Держсекретарь США - вона була просто ретрансльована путіну та іншим і обговорення НЕ БУЛО. Як нам кажуть, у принципі путін не заперечував проти такого підходу.  Тепер про рішення по чату та каналу. На період війни ніяких "поборів" не буде. Ні зборів на "Потреби каналу", ні платного каналу не буде - люди повинні мати доступ до виваженої та достовірної інформації. Чат буде працювати у час, коли адмін не спить та він не заважає моїй та її основній роботі. Після війни канал буде працювати або на професійній основі, або, що скоріше, я від нього нарешті здихаюся. Рішення моє про закриття є, проте воно не остаточне. Я лютий ворог політики залізання у кишені підписників. Як бути, якщо канал залишиться, я ще не знаю. І думати не хочу. Доживемо до кінця війни - побачимо.  Гарного вечора та відносно тихої ночі.