Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ІНФОРМАЦІЯ ТА ВІДПОВІДЬ. Доки є час, відповім на одне питання та дам н...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 300 Views/Reach 2025-07-17 15:10 Message №1441
ІНФОРМАЦІЯ ТА ВІДПОВІДЬ. Доки є час, відповім на одне питання та дам нову інфу по Міні - НАТО.  Нас з початку робочого дні вже згвалтували питанням - "Чого раніше поїхав Келлог"? Тому одразу дам його на канал.  Скажу, так, не тоді, коли повідомило "джерело", але вже поїхав.)) Не зустрівся з представниками громадянського суспільства, не зустрівся з абсолютною більшістю представників опозиції, не відвідав прифронтові міста, обмежився одним візитом на оборонне підприємство. Поїхав по стану здоров'я, він дійсно дуже сильно вимотався та виглядав не кращим чином. Вік дався взнаки. Але Спецпредставник "відпрацював" всю програму з нашою владою та везе до Вашингтону і два варіанти плану військової та економічної підтримки України, тобто той,що ми просимо по максимуму, та той, що узгодили як можливий до виконання, плюс узгоджений у мірі можливих запасів Пентагону перелік зброї, яка знадобиться нам на фронті.  Подробиці є, наказали до розпорядження не публікувати. Але загалом... Як правило дозвіл на публікацію дають десь за день-два після звіту Келлога Президенту США, тому, думаю, що післязавтра звіт та тези "Плану" дам. Скажу так - непогано. А от відмова від відвідування прифронтових міст та від зустрічі з опозицією, якою б вона не була,  не є гарним фактом - наша влада зберегла за собою ексклюзивне право комунікації з урядом США. Як сказав сам Келлог, "Мені вистачило спілкування з урядовцями та Президентом - я шагу не міг ступити без супроводу голови адміністрації (Президента), ледве витримав, на опозицію моїх сил вже не вистачить". Це був його жарт, але не зовсім.   По темі участі нашої влади  у створенні "Міні - НАТО" я помилився, чому відверто радий - робота проводиться, відповідали  за комунікацію, підготовку пропозицій та їх оформлення Сибіга, Стефанішина та Умеров, "Є непогані напрацювання, але про результати казати зарано - до виходу на домовленості ще довгий шлях". Це цитата представника Норвегії на цих переговрах.  Стосовно позиції США щодо створення "Міні - НАТО". Просто цитата від Президента США. "Вони хочуть воювати за Україну? Це їх справа, головне щоби вони не вимагали нашої участі у цій авантюрі". Тобто, якщо "Міні - НАТО" буде самодостатнім та не буде просити допомоги від США у випадку війни "на третіх фронтах", тобто у країнах не членах НАТО, то США не мають проти цього заперечень. Що і потрібно було довести. Чекаємо на подальші переговори та на вихід на конкретні рішення. До цього ще далеко.  Все. Гарного вечора. Завтра я відпочиваю, гості поїхали, у нас "місцевий" фуршет по підсумках візиту, сьогодні я заслужив право на бойові сто грамів. ))