Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | 7. Гарна новина те, що Келлог вже анонсував нашому Президенту, що США ...
10 800 Views/Reach
2025-07-15 04:33
Message №1435
7. Гарна новина те, що Келлог вже анонсував нашому Президенту, що США у особі Трампа "повністю підтримують тезу про неможливість будь якої демілітаризації України та готові і надалі відстоювати її на переговорах з російською стороною". Як підсумок. путін при будь яких обставинах збирався воювати до осені. Будь яких - з введенням санкцій, без введення санкцій, але збирався. І позиція США та європейських союзників цілком зрозуміла - "Ти хочеш воювати - ми дамо Україні багато зброї і подивимося - що у тебе вийде". Умови майбутнього перемир'я будуть визначатися на полі бою. Зараз будуть великі торги навколо умов перемир'я і на саміті Китай - ЄС, і на переговорах Рубіо та Ван І, і на наступних турах переговорів Рубіо з лавровим та, можливо, путіна з Трампом. Про перебіг всіх переговорів буду інформувати по мірі отримання хронології та подробиць. Допомагаємо війську останнім. Маємо стриманий оптимізм на "американсько-європейському" фронті та засипаємо помиральну яму - вона нам абсолютно точно не знадобиться. Гарного дня та до чергових новин завтра. Анонсую - після зустрічі Ван І та лаврова повинні відбутися переговори Рубіо та Ван І. Будуть подробиці - ви будете знати.