Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Україна зараз - "Планета Шелезяка" зі "Сто років тому уперед". Мі тіль...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
9 600 Views/Reach 2025-07-01 12:04 Message №1386
Україна зараз - "Планета Шелезяка" зі "Сто років тому уперед". Мі тільки розпочали свій вихід зі стану у якому "Корисних копалин немає, виробничої бази немає, професійних кадрів немає"... І волати про побудову власного, самодостатнього, ОПК, як на мене, то "Гірше ніж зрада - то помилка". Потрібна стратегія розвитку, освіта населення та співпраця з тими країнами Європи, які чітко розуміють прості істину: "Україна - форпост проти азіопської орди". Саме ці країни, після усунення США з посади світової Держави, вже допомагають нам і у плануванні нашого стратегічного розвитку (Франція, Німеччина, Великобританія) і у "розписуванні  його деталей", на що наша влада не здібна у принципі. Саме вони пропонують нашій "анонсовій, але не реально спроможній" професійно, владі допомогу у навчанні у своїх країнах нашої технічної та управлінської еліти. І треба подякувати ним за те, що вони діляться з нами і грошима, і технологіями, і комплектуючими бо без цього нашої країни би просто не існувало. Ну а майбутнє вже за нами та за нашим вибором. Але це тема окремого допису. Новини дам великим блоком завтра вранці. І, обов'язково, розповім про наші ракети існування яких заперечують наші ж "патріоти" вже у лапках. Звісно у межах дозволеного. Чекайте, "Секта пАзитивних читачів" як обізвав усіх вас, моїх підписників, один "патріот" на фб. Так, у мене є там "шпійони".))  Гарного вечора та гарних новин.