Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Панове, наступні три дні я буду у дуже обмеженому досту...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 700 Views/Reach 2025-06-26 12:49 Message №1380
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Панове, наступні три дні я буду у дуже обмеженому доступі. Трапилася неприємність, слава Богу без врат особового складу. Потрібен терміновий ремонт на місці моєї "профільної" техніки. Зникну завтра вранці, повернуся, дай Боже, у неділю. Це судячи з фото пошкоджень. Буду знаходити час раз в день надавати головні новини, невеликі випуски, без образ. Сьогодні постараюсь віддати адмінам на Трубу відповіді на ваші питання які готував останні дні. Маю надію на те, що завтра все змонтують та дадуть у ефір.  Ну а щоби випуск не був зовсім пустим у інформаційному плані дам одну цікаву новину з передісторією. З 23го року за кордоном працюють підприємства нашого ОПК. Румунія, Чехія, Польща, була Словаччина, станом на зараз виробництво звідти виведено. У останній зокрема працювало підприємство, яке було задіяне у нашій "Ракетній програмі", це вже не секрет. На двох зустрічах під час саміту НАТО, тобто на зустрічі "П'ять плюс" та "Північні країни - Україна", були прийняті принципові рішення по розширенню мережі закордонних підприємств нашого ОПК. До вищезгаданих країн приєднаються Франція, Німеччина, Норвегія та Швеція. Маю надію на те, що це хоч якось погасить хвилю синхронного волання з рефреном "Нас зливають" під управлінням відомих диригентів. Європа не благодійники, але вони чудово розуміють важливість інвестицій в безпеку України як частину загальноєвропейської безпеки на довгострокову перспективу.  Ну і нагадаю ще вже озвучену новину. - оборонці Великобританії та України почали випробування зброї, яка дозволить успішно боротися з російськими КАБами. Я поняття не маю - що то за зброя? Я не спец у цій царині і не збираюся виставляти себе "всезнайкою", проте мої "спеціальні" знайомі з ППО кажуть що може бути створена насправді ефективна зброя. Чекаємо на вдалі випробування та на масове виробництво.   Гарного дня і до зустрічі після мого повернення. Або навпаки.))