Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Зараз я кажу, що реально за місяць, від сили два, атаки бидла БПЛА ста...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 200 Views/Reach 2025-06-24 15:40 Message №1374
Зараз я кажу, що реально за місяць, від сили два, атаки бидла БПЛА стануть кратно менш ефективними. Запишіть, заскріньте, як завгодно. Буде суттєво легше, проте остаточно загроза нікуди не зникне.  Так, наша влада дегенеративна, недалека, брехлива, безкарна, живе за принципом амеби. Штрикнули голкою - реагує. Не штрикати - бреше та розказує казки.  Мало на що здатна, мало що вміє. Так, наша так звана "опозиція" її рідна сестра - у брехні вони відчайдушно борються за перше місце, а "опозиція" ще на потоці тиражує усі наративи від кремля. Але навіть з цими нездарами Україна не програє. Теж можете заскрінити та записати. Більшість українців буде хитати від "всепропальства" до "ми перемагаємо" ще довго, мабуть до самого припинення вогню. І я всі сили свої покладу на те, щоби всепропальство ніколи не стало нормою, щоби ви тримали свою кукуху у холоді не на основі брехні від влади, опозиції, бидлячих інфовкидів через "Поважні ЗМІ", а на основі правди та знання реального стану речей. І ми витримаємо, і Україна, при всіх втратах, залишиться Незалежною. І чорта лисого вона здасть себе під владу скаженого бидла яке саме зараз починає балансувати на межі можливого економічного обвалу. Осінь вирішить все. Впевнений - по великому рахунку на нашу користь. Все буде Україна! Я це знаю.  Адмін зібрала ваші питання. З часом у мене трохи полегше. Завтра буде випуск відповідей на них а також цікава інформація про намагання путіна "Змінити думку Президента США щодо можливої угоди москви та Києва у світлі близькосхідної кризи". Може тоді ви точно хоч на деякий час вилізете з помирайки. Гарного вечора. До завтра.