Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Абсолютна влада розбещує абсолютно. Я можу як завгодно негативно стави...
10 700 Views/Reach
2025-06-18 15:59
Message №1359
Абсолютна влада розбещує абсолютно. Я можу як завгодно негативно ставитися до діяльності Петра Порошенка та Віталія Кличка, перший по брехні та популізму вже переплюнув свого начебто нездоланного на цей ниві політичного ворога - Зеленського, а другий вимазався у київському корупційному лайні як свиня у багнюці . Але в умовах абсолютної відсутності в Україні опозиції навіть ерзац від ЄС та УДАРу та особисто Порошенка та Кличка - велике благо. Наш Президент грає у вкрай небезпечну гру. Згадайте кроки Януковича по узурпації влади - той був на цьому шляху набагато більш прихильний до дотримання букви Закону ніж наш чинний Президент. Ще при Байдені Зеленський зрозумів, що він абсолютно вільний у своєму самодурстві та правовому нигилизмі, бо США не могли покинути Україну напризволяще та обрізати допомогу при проявах непокори чи порушень законодавства нашим Президентом. Зараз саме у таку гру грає Зеленський вже по відношенню до ЄС - Європа в принципі не може дозволити собі покинути Україну та здати її путіну. І ЄС постав зараз перед ділемою. Йому або доведеться змиритися з корумпованою автократією Зеленського у якості союзника у ближній перспективі і вже після війни намагатися "загнати його у стойло" фінансовим та військово-допоміжним батогом, або вже зараз починати розмовляти з Президентом мовою ультиматумів та вимог. Станом на зараз є тільки початок у вигляді демаршу голови ЄК яка попередила Зеленського, що переслідування опозицій віддаляє Україну від омріяного членства у ЄС. Чи підтримають його лідери Держав ЄС? Побачимо згодом, але цілком зрозуміло, що Україна яку будує Зеленський Європі не потрібна, як не потрібна така Україна більшості її громадян.