Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | АНОНС. Панове, я не маю часу для ведення каналу, термінові справи та "...

Telegram community logo - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 200 Views/Reach 2025-04-21 15:08 Message №1229
АНОНС. Панове, я не маю часу для ведення каналу, термінові справи та "відрядження з відрядження". Дуже багато потім розповім і про Іран з Україною і про "технічні переговори" які прямо зараз тривають між європейцями, українцями та американцями. Скажу лише одне. Основний камінь спотикання на них не Крим і не НАТО. Основні теми по яких не вдається зблизити позиції сторін - доля російських заморожених активів у США та Європі та можливе ведення бізнесу з рф взагалі та на на окупованих територіях зокрема. Спільна позиція Європи та України - не може бути й мови про бізнес третіх країн на окупованих територіях без дозволу України, як не може бути й мови про розморожування російських активів до виплати всіх завданих Україні збитків.  Позиція США та рф наступна - після впровадження режиму припинення вогню активи рф у США будуть розморожені та на ті, рф може буде купувати американські товари, від літаків, до автівок. Яке спільне формулювання знайдуть сторони переговорів на майбутньому їх турі у Лондоні - невідомо, однак з цією позицією до путіна знову полетить Уіткофф.  Завтра ввечері скоріш за все зможу виділити час на допис, можливо навіть два. А доки ще вимушений відкланятися. Гарного вечора та до завтра.  P.S. путін повідомив американську сторону про те, що він готовий започаткувати чергове "секторальне перемир'я" у частині двосторонньої відмови від атак об'єктів цивільної інфраструктури зокрема такої, яка знаходиться посеред щільної забудови. Енергетичне перемир'я не продовжено, але "рф готова по замовчуванню його підтримувати до порушень такого з боку української сторони". По факту - обстріли можуть повернутися у будь який час. P.P.S. Прохання. Не намагайтеся мене втягнути у срач навколо дописів Казаріна та Костенка по "прикладній якбитології". Я на цю тему неодноразово казав і свою думку не зміню ніколи.