Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | У іншому. Поки ще наші переговорники, про професіоналізм яких я, м'яко...

Telegram community logo - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
10 100 Views/Reach 2025-03-08 02:51 Message №1121
У іншому. Поки ще наші переговорники, про професіоналізм яких я, м'яко кажучи, не дуже гарної думки, ведуть себе на переговорах напрочуд достойно, саме тому Трамп заявляє, що з Україною важко. Згодом буде ще важче, особливо в умовах заявленої позиції рф про небажання досягнення будь яких компромісів на переговорах про перемир'я.  Прошу зважати на реал. Не чекати швидкого, на "раз-два", юридичного оформлення "Союзу друзів України" - документи тільки почали не те що розробляти - лише попередньо обговорювати базові рамки. Роботи вистачить на півроку як мінімум, але я абсолютно впевнений що вона буде зроблена. Гарних новин. Жінок - "староверів" зі Святом. Я завжди казав що наші жінки - самий дорогий наш національний скарб. Може колись розповім свою "історію зростання" - чорта лисого ви б мене зараз читали і такого ж чорта лисого я би здобув свою посаду у "американській" структурі якщо б не розумні та красиві жінки. І навіть у війну Боженька мені подарував знайомства з "перлинами роду жіночого". Як тут не процитувати Леннона.  "За будь яким великим успіхом чоловіка завжди стоять жінки. Без них навіть Наполеон був би звичайним бовдуром". Не читаємо Трампа. Допомагаємо війську останнім. І тримаємося до осені. Я на сьогодні зник з радарів - до нас вже о десятій приїздить "високе начальство". Все буде завтра, і допис, і відповіді на питання. Гарного дня. Щезнув.