Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Станом на зараз наш Президент отримав жорсткі умови від Трампа які час...
10 300 Views/Reach
2025-01-13 14:10
Message №1016
Станом на зараз наш Президент отримав жорсткі умови від Трампа які частково озвучив Уолтц.1. Якщо Україна не здатна забезпечити мобілізацію 400 тисяч чоловіків призовного віку та стабілізувати фронт, то вона повинна знизити призовний вік до 18ти років і заповнити молоддю прогалини у мобілізації. 2. Якщо Україна не стабілізує фронт, то США не зможуть забезпечити їй сильну переговорну позицію на переговорах і будуть вимагати простого замороження бойових дій по лінії боєзіткнення. 3. Україна отримала ракети JASSM з дальністю до 800км від Адміністрації Байдена. Адміністрація Трампа готова надати дозвіл бити ними по території рф та налагодити регулярне постачання цих ракет у випадку, якщо після стабілізації фронту путін, цитую Трампа - не "буде вести відповідальні, безультимативні переговори задля укладення чесної угоди".4. Трамп не збирається скасовувати "нафтові" санкції проти росії які ввів у дію Байден, проте він готовий розгледіти можливість НЕ вводити нові при умові "Укладення угоди про перемир'я до Великодня". Ми не знаємо, у якому форматі пройдуть сьогодні переговори між Наришкіним та Уолтцем, але вони відбудуться обов'язково - путін просить Трампа якомога швидше провести з ним телефонну розмову, а ці двоє повинні підготувати її основні теми.. Вже вирішено, що одразу після розмови путіна та Трампа відбудуться переговори Зеленського та Трампа. Нам залишається лише чекати на їх підсумок. Я буду інформувати, у межах можливого та у межах наданої інформації, про перебіг цих переговорів. Одне можу сказати чітко - я не вірю в те, що путін піде на підписання "Угоди" до Великодня. І це не тільки тому, що дуже багато питань потрібно вирішити та оформити юридично, а війна буде вестися за кожну букву, кожну кому.. Він дотягне до останнього, тобто до осені коли почне сипатися російська економіка та просідати, а вона вже просідає, прихована мобілізація. Якщо ж я помилюся і з Великодня настане перемир'я, то я на весь світ проголошу себе абсолютним ідіотом який нічого не розуміє у талантах Трампа і буду радіти разом з народом тиші яка, можливо, наступить. До зустрічі завтра на Ю-Тубі. У межах відповідей тільки там буде інформація про переговори Наришкіна та Уолтца. Гарного дня та гарних новин.https://www.youtube.com/watch?v=97pdVGhJSkM Посилання для тих, хто більш любить слухати ніж читати. Голос мій.)))