За матеріалами СБУ припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія)За матеріалами СБУ було припинено українське громадянство Ореста Березовського, котрий більше відомий як діяч УПЦ (МП) Онуфрій. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський.СБУ встановила, що Березовський (Онуфрій) добровільно отримав громадянство рф у 2002 році. Про вказане він не повідомив уповноважені органи влади України. Водночас після цього він продовжував і надалі користуватися статусом громадянина нашої держави. За наявною в Службі безпеки України інформацією, Березовський (Онуфрій) підтримує звʼязок з московською патріархією та свідомо протидіяв отриманню канонічної незалежності української церкви від московської патріархії, представники якої відкрито підтримують російську агресію проти України. Попри повномасштабне вторгнення, Березовський (Онуфрій) фактично продовжує підтримувати політику рпц та її керівництва, зокрема патріарха кирила (гундяєва). Нагадаємо, саме гундяєв благословив збройну агресію російських військ та проводить пропагандистську політику виправдовування і підбурення до геноциду українського народу. При цьому, підтримуючи агресивну політику рф, сприяє злочинній діяльності політичної верхівки країни-агресора.Служба безпеки України продовжує необхідні дії для захисту Української держави та суспільства від будь-яких агресивних проявів росії.
‼️Ще 307 Захисників Україна повернула з російського полону - другий день обміну “1000 на 1000” Сьогодні відбувся другий етап великого обміну полоненими у форматі “1000 на 1000”. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто з російської неволі ще 307 Оборонців. ➡️ На рідну землю повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема ДШВ, СБС, Військово-Морських Сил, Сил ТрО, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. З окремих підрозділів та військових частин полонених вдалося визволити вперше.У нинішньому обміні повертаються на Батьківщину 27 Захисників Маріуполя. Усі 307 визволених Оборонців - чоловіки, представники рядового та сержантського складу. Загалом додому повертаються українці, що воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках. Звільнені з полону Захисники пройдуть необхідний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі. ☝️ Сьогоднішній обмін та повернення 307 українських воїнів є другою частиною великого обміну “1000 на 1000”. Учора, 23 травня, було визволено 390 українців. Координаційний штаб продовжує роботу і найближчим часом буде проведено наступний етап звільнення українських бранців. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!
🔞 Знову нагадуємо про необхідність декриміналізації порно «Прибиральницю з Баштанки засуджено за виготовлення та збут порнографіїОбвинувачена, уродженка м. Баштанки, працювала прибиральницею у ЖКГ «Турбота» та є інвалідом ІІІ групи. У січні 2024 року вона виготовила дві фотографії порнографічного характеру за допомогою свого мобільного телефону, які зберігала до вилучення правоохоронцями. Після цього, використовуючи месенджер «Telegram», обвинувачена намагалася продати ці зображення, отримавши за них 250 гривень та 500 гривень від двох різних покупців. (…)Суд призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 1 рік, а також заборонив обіймати посади, пов'язані з ІТ-технологіями».👉 ЦЕС спільно з коаліцією 25 громадських організацій послідовно підтримуємо рух до декриміналізації порно. Ознайомитися детальніше можна за посиланнямЩе у 2022 році відповідна набрала необхідні для розгляду 25000 голосів.❤️ «Що з економікою?» 一 канал Центру економічної стратегії | підписатися🟢 Ми в Instagram
Как я и написал 4 дня назад, Волтца не увольняли только потому, что 100 дней не прошло. А теперь прошло. Очень глупая, вредная, но одновременно очень показательная история. Волтц – далеко не самый худший персонаж. Но после скандала с чатом в сигнале никакого серьёзного продолжения быть не могло. Это был удар по всему руководству сектора безопасности и обороны. На пустом месте. Кроме Волтца, под серьёзным давлением глава Пентагона Пит Хегсет. Он яростно отрабатывает повестку Трампа, но к нему начали цепляться скандалы. Хегсет становится токсичным и не может набрать аппаратный вес. Белый дом старается переломить ситуацию, забрасывая военный сектор деньгами и обещаниями ещё больших денег. Но вполне вероятно, что при следующем медийном бурлении Трамп будет вынужден сменить военного министра, потому что это влияет на общий темп и атмосферу. Военный гегемон должен вызывать трепет и благоговение, а не хихиканье.Всё это не добавляет устойчивости и работает на врагов США.С другой стороны, это наглядная демонстрация, как случайность может повлиять на обстановку. И доказательство: пока всё не закончено – ничего не закончено.
снова фсбшная уловка с "перемирием"типо мопеды запускать не будем, а потом запустим 150 штукво время последнего "перемирия" пидоры БЕСПРЕПЯТСТВЕННО бегали по серой зоне, особенно на востоке и на Запорожском направлениизакреплялись, а потом с этих позиций после "перемирия" эти же пидоры пытались штурмовать уже наши позициитакже, во время "перемирия" пидоры активно проводят разведку по всей линии фронта, проводят ротации личного состава, и потом естественно накопленные за это время северокорейские снаряды летят по нашим головамвсе доклады об этом наверхупрезидент тогда публично "подсвечивал" нарушения этих же пидоров, но команда "не открывать огонь" всё равно была отдана, хотя по сути мы видим все эти движения в серой зоне и можно по ним спокойно работатьне знаю, что будет в этот разнормальное перемирие это когда ДВЕ СТОРОНЫ об этом договариваются, а "судьёй" в таком случае выступает ТРЕТЯЯ сторона, или если надо - ЧЕТВЁРТАЯздесь же пидрюки хотят показать, как они хотят "перемирия", а не перемириято есть использовать это же время в свою пользуи чем дольше такого "перемирия" - тем нам хужевойна, если кто ещё не понял - это не мопеды ночные или тревоги, это фронт и что там происходиттак вот сейчас идет упор именно на фронт, бешеный упор, даже корейцы не зря вылезли "официально" именно сейчас (попозже распишу)нашим центрам принятия решений на такие трюки вестись себе же в ущерб. исключение: если проёбаные посадки они потом сами будут отбиватья не хочу потом читать снова заваленную личку от разных недовольных бойцов, которым запретили работать по пидорам, а те по факту во время "перемирия" идут в их сторонулюбое чучело, которое топает в нашу сторону во время "перемирия" должно быть отработано вне зависимости от того что там главный пидор планеты в одностороннем порядке сообщил думайТЕ!
САП та НАБУ повідомили про нову підозру ексзаступнику керівника офісу Президента Андрію Смирнову За версією слідства, Смирнов у 2019–2021 роках легалізував незаконно набуті кошти шляхом будівництва приватних будинків загальною площею понад 300 кв. м, що розташовані в рекреаційній зоні на території Одеської області. Він звернувся до бенефіціара товариства, яке володіло землею на березі моря, та передав майже 6,5 млн грн для зведення об’єктів. Попри те, що фактично вказаними об’єктами користувався високопосадовець, право власності на них було оформлено на товариство, а вже після повідомлення йому про підозру переоформлено на довірену особу.Крім того, САП та НАБУ з’ясували, що у 2022 році до Смирнова звернувся власник будівельної компанії із проханням посприяти ухваленню Антимонопольним комітетом України рішення про скасування результатів тендеру, у якому перемогло інше товариство та забезпечити перемогу саме його компанії. За це він пообіцяв високопосадовцю надати послуги та роботи для зведення одного з будинків на узбережжі на загальну суму 100 тис. дол. США.Високопосадовець погодився на висунуту пропозицію та, використавши своє службове становище, виконав узяті зобов’язання. Антимонопольний комітет України ж згодом ухвалив «потрібне» рішення.Підписатись.
Из-за переездов нет возможности написать развёрнуто. Позже постараюсь восполнить наиболее важное. Основное.1.Глава ГУР Буданов оперативно обнародовал сведения о российских военных частях, которые убили десятки гражданских в Сумах, в т.ч. – двух детей. Это явный сигнал, что ГУР знает больше, и что всем причастным будет обеспечено справедливое возмездие. Естественно, потребуется какое-то время. Но, что бы с ними не случилось, ни у кого не будет вопросов «а за что». Самое безопасное место для этих преступников – в украинской тюрьме.2. Одиннадцать убитых детей только в результате российских ударов по Кривому Рогу и Сумам – это не следствие «ошибок». Ночной удар по Одессе, ежедневные убийства гражданских в Херсонской и Донецкой областях, атаки на Запорожье, Харьков, Днепр и другие города – это не «ошибки». Это методы террористов с целью посеять страх. Глава МИД Польши верно отметил: это открытое издевательство над мирными усилиями того же Трампа. Путин превращает «друга» Трампа в посмешище. 3. В Европе де-факто консенсус: Россия убила десятки гражданских в христианский праздник, Путин доказал, что он единственный, кто не хочет перемирия. В США многие также отмечают удар в христианский праздник и неготовность России идти на прекращение огня. Соратники Трампа всеми силами пытаются сохранить ему поле для манёвра, делая упор на том, что вот именно это Трамп и хочет прекратить.Но так или иначе логическая цепочка замкнулась.Полтора месяца назад Трамп выстроил процесс: мы начнём диалог и посмотрим, кто на самом деле не хочет мира. Если это будет Россия – она будет наказана. Это его слова, даже с оговоркой: ему не хочется делать больно, но он сделает, если придётся. Путь пройден. Все вокруг говорят: вот факты, Путин единственный, кто не хочет мира. И это не ошибка. Действуйте. Если ты сказал и не действуешь – тогда кто ты?Через 2 недели у Трампа 100 дней каденции. К этому рубежу он подходит на очень плохом фоне, де-факто отступая на всех основных направлениях своих усилий, кроме укрепления южной границы. Если за оставшееся время он ничего не покажет, а вместо этого Путин удачно отпразднует 9 мая, Трамп таки станет посмешищем. Это значит, что раз и навсегда перестанет работать суперсила Трампа – агрессивный блеф. И посмешищам нобелевские премии не дают.Как опытное политическое и бизнес-животное лидер США не может этого не чувствовать. В виду чего я не исключаю, что в ближайшие дни будет предпринята (скорее всего – непубличная) попытка по-настоящему надавить на Путина, чтобы к началу мая обозначить какую-то символическую деэскалацию. Иначе возникнет плохая ситуация: всё уже усвоили, что «это война Байдена», но так же все увидят, что гегемон-то беспомощен.
Serg Marco: Моральний дух військ. Трохи особистих спостережень.Ми зараз живемо в ситуації, коли ворог має ініціативу. Коли ініціатива була у нас - більш пригнічений стан був у росіян, коли вони забрали ініціативу - все змінилося на 180 градусів. І ми все сприймаємо в чорних тонах. Про те що ініціатива - то є річ змінна, і щоб нею володіти - треба план та відповідний моральний стан, всі вже забули. Ми обговорюємо здебільшого невдачі, забуваючі про тих, хто робить свою роботу успішно. Місяць за місяцем. Наш підрозділ наприклад перестав викладати відео уражень ворога та техніки, бо нічого цікавого чи нового ми в цьому не бачимо вже. Та і що показувати? Всі ці ураження дронами в різних ракурсах всі підписники вже бачили багато разів, в тому числі від інших підрозділів, які теж гарно роблять свою роботу.Піхота перестала викладати відео успішного відбиття штурмів/своїх штурмів, тому що "ну це ж вже багато разів було".Ну і чого хвалитись що позицію відбили, якщо ми вчора 10 кв.км. втратили?І ці всі подвиги залишаються за кадром. Вся ця робота, яку підписники бачуть в сухій статистиці Генштаба кажен ранок з втратами ворога 1000-1500 за добу. Військова машина працює. Генерує події, які залишаються за кадром. Вперто точить камень, який складається з тисяч мʼясних мішків особового складу, розуміючі, що цей камень має межі, і колись черговий удар дасть неочікувану, але таку важливу тріщину, і потім ми зрозуміємо, що достояли до потрібної події, вистояли, і почнемо бити туда все сильніше, трощити цей камінь активніше, але зараз треба стояти і наносити ураження. І ми стоїмо. Переживаючи черговий складний день. З нервами, поганим настроєм, критикою (ну куди ж без цього? Який солдат не критикує командування?) командирів, та стараючись забезпечити себе на завтра, бо завтра буде не менш складний день.Так ось. Мені дуже не подобається, що ми почали забувати, якиими силами ми тримаємося та які події генеруємо. Бо кожен день складається не тільки з втрат теріторії, але ще і з героїчних подій піхоти, успішних подій дронщиків, та багато простих подій, які дозволяють жити цій військовій косилці, що не глядячи ні на що, продовжує свої кроваві жнива. І про це треба знову навчитися говорити. Це ж є і одною з проблем мобілізації. Піти в армію яка успішна - народ може піти. Піти в армію що програє та біля неї тільки погани новини - ну це вже зовсім по іншому сприймається. Треба більше говорити не тільки про проблеми, але і про досягнення, і про героїзм. Так, це складніше ніж у 2022 році, коли ще всі не були настільки вимотані війною. Але треба.
Serg Marco: Про Покровськ та заходи туди.Спроби закинути туди ДРГ йдуть вже другий, а може і третій місяць. А може і більше. Перші заходи були ще зі сторони Мирнограда. Агломерація майже пуста, залізти туди десь по посадкам в туман малою групою та вилізти, в обмежених випадках у пігдогів виходило. Але організувати накопичення - ніт.Зараз вже ворог пробує з іншої сторони зайти ДРГешками. Скільки там було реальних спроб зайти, а скільки приніс Слон.ФМ на своїх крилах - точно незрозуміло.Зараз Покровськ ще тримають. Більша загроза там - не ДРГ, а фпв, які полюють за всіма на кожній дорозі біля міста. І втримають, якщо лінія не буде сипатись. Якщо лінію стабілізують - то і в 2-3 ешелонах зможуть навести порядок. Якщо ж ніт - ну, десь просочиться ворог, з часом накопичиться в місті та займе там кругову оборону, поки до них буде прориватись штурмова група. Зараз стараються стабілізувати той фланг, на якому важко. Здебільшого, правда, заборонами відступати, але як можуть зверху - так і допомогають. Якщо нові бригади (які поставили в лінії зі старими бригадами) зберуть раму, скоординуються по засобам та зупинять ворога - все буде норм. В сухий статистиці втрат кілометрів за день не видно, що роблять СОУ у протидію. Але робиться багато. Підрозділи придаються, дронщики працюють, ворог несе сильні втрати, слабкі міста стараються прикривати одразу. Чесно сказати, я вважаю що РФ не зможе підтримувати такий ритм довго. Але поки що вони його тримають, причому любими наявними ресурсами. Вони розуміють, що тільки вони зупиняться, і втратять ініціативу, ми зберемо раму, вкопаємось, організуємо нормально оборону і вони завязнуть. Але на це треба час, якого вони нам не дають.Взагалі я маю надію що якщо ми потримаємо їх місяць, то потім почнуть підійматись хмари, полетять крила та зможуть забезпечити ураження ворога у 2-3 ешелонах, що сильно притормозить ворожі штурмові дії. Бо зараз хмари на висоті 100-200 метрів, і 95% всієї розвідки забезпечують мавікі, але в них є обмеження по дистанції. Крила дають втричі більшу оперативну обізнаність. Ну і дефіцит мавіків теж зараз не грає нам на руку, але то таке, то я к слову. Але для цього треба протриматись. Дочекатися умов, при яких ми зможемо покращити ураження, а це без більш якісної розвідки складно.Треба визнати - ворог вміє використовувати несприятливі погодні умови в своїх діях. Тому він давить саме зараз. І ДРГ є частина цього процесу.
Сейчас в Фонде Национального Благосостояния РФ чуть менее 13 трлн рублей, или 6,7% ВВП. Это почти столько, сколько собирается израсходовать на войну федеральный бюджет в 2025 году. Однако не весь ФНБ можно легко потратить. В ликвидной части — 5 трлн рублей, в основном в юанях и золоте, которые Минфин продает по мере необходимости. Эта часть, учитывая динамику последних лет, в инерционном сценарии может быть исчерпана за два-три года. Банк России допускает, что эта (ликвидная) часть ФНБ может быть исчерпана даже в течение 2025 года, если реализуется рискованный сценарий (например, снижение сырьевых цен с $70 до $55 за баррель нефти Brent).И тогда придется обратиться к неликвидной части (это 60% всего фонда), которая вложена, а честнее сказать, потрачена на поддержку самых разных проектов. Почти четверть всех денег фонда, 3 трлн рублей, вложены в акции Сбербанка, еще 722 млрд рублей — в привилегированные акции РЖД, 690 млрд находятся на депозитах в ВЭБ.РФ, 492 млрд — в облигациях «Российских автомобильных дорог», по несколько сотен миллиардов — в акциях банков ВТБ и ГПБ, «Аэрофлота», «ДОМ.РФ», в облигациях «Ростеха», АО «ГТЛК» и совсем уж непубличных структур: ООО «НЛК-Финанс», ООО «Авиакапитал-сервис», ППК «Фонд развития территорий». За всеми этими названиями — конкретные проекты разной степени экономической эффективности.