Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хтива Письменниця
Added 06 Dec 2025

Хтива Письменниця

@MKoroly
Number of subscribers: 472
Photos: 555
Videos: 35
Links: 158
Description:
Колись, так сильно мріяла бути танцівницею, що написала про неї книгу і стала письменницею✨ Затишний куточок, де є не завжди затишні книги 😏 Реалії написання книг, щирі емоції від читання і взагалі Правда і тільки правда☝🏻
Source

Хтива Письменниця | відгук_на_книгу, а точніше дилогію «Vampire Royals»Вдячна всім, хто ре...

Telegram community logo - Хтива Письменниця Хтива Письменниця @MKoroly
215 Views/Reach 2026-02-19 18:03 Message №1331
#відгук_на_книгу, а точніше дилогію «Vampire Royals»Вдячна всім, хто рекомендує цю книгу, бо тепер і я в цьому числі!!! Оцінка: 👄👄👄👄👄Для кого: фентезі; для тих хто любить політичні ігри та гарно прописану любовну лінію, що викликає метеликів.Що мені сподобалося:– сама історія про те, що вона повинна його вбити, а потім... – почуття головних героїв, які тримали мене протягом двох книг; Класно прописані думки, відчуття, а найголовніше, що герої живі;– від деяких сцен я хотіла засунути руку в труси, а там навіть сексу не було. Авторка майстерно володіє словом;– політичні ігри. Я підозрювала всіх і вся. Але кінцівка все одно була неочікуваною і я бісилась. Що не сподобалось: такого немає. Мене дуже бісила сім'я головної героїні, але знову ж таки, в цій історії вони вписались ідеально. В мене немає жодного докору. Ця дилогія ввійшла до моїх улюблених книг. Я сто відсотків буду її перечитувати. Якщо ви досі не читали, то це ваш знак.Бенедикт у нас король і від його рішень залежить все. Але що поробиш, коли на твоєму шляху стає така прекрасна дівчина, як Флоренс. Їхня чесність, любі друзі, це момент, коли я плакала. Настільки мило було (інколи боляче). Мені подобається, що у цих книгах безліч емоцій. Один розділ сміюсь, інший збуджуюсь, а в наступному плачу. Та шо тут вообще казати? Я прожила цю історію всім тілом. Переживала всі моменти разом із ними. Обожнюю, коли книга зачіпає так сильно. Тому дуже рекомендую, якщо ще не читали і щиро вам заздрю. А хто вже читав діліться своїми враженнями! Мені дуже треба обговорити прочитане🙈