Source
💼 Сумка Лисенка | Битва за Кобзаря!👊Часть перша 😁Хто слідить за сумською політикою, той ...
7 400 Views/Reach
2025-01-29 19:12
Message №809
Битва за Кобзаря!👊Часть перша 😁Хто слідить за сумською політикою, той точно замітив, шо в Сумській міській Раді в послєднє времʼя проісходить якась хєрня: то депутати гуськом водять хороводи по вулицям города і указують комунальникам на мусор, який треба убрать, то губернатор Артюх проводить інспєкцию общєствєнного транспорта і бомбоубєжищь і привселюдно множить на ноль в.о. мера, то Слуги Народу збиваються в стаю, щоб за прапор України продержаться на День Соборності або примазатись до благодійного фонду який пікапи передав нашим ППОшникам…Вознікає вопрос: откуда така актівность, уважаємиє? Виборів весною вже точно не буде, то шо случілось?А шо случилось я вам обьясню… В.о. Міського голови Артьом Кобзарь (Слуга Народу) зовсім потірявся в процесах і при цьому, потірявши політічєскій нюх і страх здружився з Вадіком Акпєровим - главой фракциї «Європейська Солідарність». Так же політічєскій нюх потіряв іще один дєпутат міської ради і глава фракциї «Батьківщина» - Анатолій Сагач, який забив хєр на свого керівника Сашу Лисенка, а головне - на команди Юлі Тимошенко і переорієнтіровався на дружбу з тим же Акпєровим. Рєбята разом бухають, в банях паряться, вообщєм бєрут от жизні всьо, а потім у горсовєті устраюють мєждусобойчікі. Так вот, Артюх з Ананченком в Сумах і Юля в Києві - теж не лохи, і всьо понімають. Єсть двіженія та разговори мєжду цими субʼєктами, щоб наказать Акпєрова і всю «Європейську Солідарность» недогетьмана Порошенка, якого платонічно ненавидять. Робота ведеться. Так шо скоро, скоріше за все, побачим ізмінєнія в горсовєті по ліквідації вліянія Акперова і ЄС. Ананчєнко і Артюх топлять за то щоб на наступному тижні на сесії міськради розпустити ісполком, а значить - уволить автоматічєскі всіх замів Кобзаря! Ну а потом отиграють всьо назад - перепризначать замів кромє одного. Вгадайте кого?😉 Канєшно шо людини Акпєрова, першого зама Кобзаря - Кузнєцова, а на його місце свого поставлять…Служба Божа за всім канєшно же слідить, но пока не вмішується… Нравицццця!😁😁Як всігда заготвалюєм попкорн і ждьом!🍿PS: бля*ь, та за що ж це все нам!?🤬