Source
💼 Сумка Лисенка | Коль ми вже заговорили про бєзудєржную тягу к алкоголю срєді нашого су...
9 100 Views/Reach
2025-01-25 17:23
Message №808
Коль ми вже заговорили про бєзудєржную тягу к алкоголю срєді нашого сумського, прості господі, політічєского істеблішмєнту, то нє будєм, як то кажуть молчать і дальше, тєм болєє відєо вже гуляє інтернетом 😁Собствєнно, можем бачить, як Вадік Лисий, в пєрєривах мєду унічтоженієм сумської «Батьківщини», унічтожає также собствєнну пєчєнь і барабанні пєрєпонки окружающих, своїм співом кацапського блатняка своїм співом кацапського блатняка в лєгєндарном сумском блядюжнікє SofaSPA. Жизнь Вадіка - це сплошний А.С.А.В (хто знає, той знає, хто не знає - той нагуглить). Гонки, пʼяна їзда за рульом, отжим помєщєній, воровство електроенергії, суди і розборки. Вадік мав би буть блатним бандітом, но судьба занесла його в політіку під крило Ігоря Молотка 🤷♂️ І хєр поймеш, він від цього страдає, чи получає удовольствіє. Но то таке… А тобі, Ігорьочєк мій дорогий, посовітую робити ставку краще на Шевєля - цей хоть і блатний, але з понятіями хлопець, і хєрньой як Лисий не страдає...І саме обідне, шо вони в нас почті всі такі. Полукрімінальна полублатота - Лисий, Жиленко, Єфремов і остальні «пацани». Десь на всі ці попойки з кацапським шансоном з огромним сумом дивиться націоналіст Олег Медуниця, з болью хватається за серце і щоб того всього не бачить судорожно перечитує Декалог ОУН. Страшне 😁