Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЗОЛА
Added 06 Dec 2025

ЗОЛА

@LapinFromUkraine
Number of subscribers: 12 605
Photos: 7,490
Videos: 2,060
Links: 5,110
Description:
Official channel

👥 Number of subscribers

12 605
Average/Day:: +7
Average/Week:: -3
Average/Month:: +44

👁️ Average views per message

2 922
Average/Day:: 2,290
Average/Week:: 2,436
ERR: 23.18%

📊 Messages per Day

5.2
Last day: 7
Week average: 4.3
Average per day: 5.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,360 26-03-19 13:38
​​Кандидатка в судді ВАКС придбала авто за 14 млн грн, але не вважає це предметом розкоші Кандидатка на посаду судді Вищого антикорсуду Олена Роїк минулого року придбала Aston Martin за 345 тисяч доларів (14 млн грн).На питання чи вважає вона авто вартістю 14 млн грн предметом розкоші, відповіла, що вважає це інвестицією. Роїк додала, що придбала люксове авто за готівкові заощадження та позичені 100 тисяч доларів. Пояснила тим, що хотіла конвертувати заощадження у актив, який у випадку фізичного знищення чи викрадення, дозволить отримати повну суму коштів від страхової.За її словами, авто не використовується, тому, на думку Роїк, його ринкова вартість не знижується. На питання чому не зберігає заощадження у банках, відповіла, що не довіряє їм.📌 Це не єдина дивна фінансова операція кандидатки. У 2019 році вона придбала за готівку 3,2 біткоїна, а за два роки продала їх. Дохід від продажу (155 тисяч доларів) отримала на криптогаманець та згодом вивела у готівку. Проте ніяких підтверджень вона не змогла надати, бо втратила доступ до російського поштового сервісу. 📌 У 2021 році кандидатка надала безвідсоткову позику у розмірі майже 3 млн грн своїй знайомій. Ще 100 тисяч доларів надала іншій приятельці.Додала, що публічно не демонструє показну розкіш та є досить стриманою. Мовляв, навпаки, у разі призначення суддею ВАКС, "більше не потребує нічого" і "багато всього має".Тим не менш, вважаємо, що факти, озучені під час співбесіди з Роїк, мали б перевірити БЕБ та Податкова служба.Підписатись
👁 1,950 26-03-13 06:42
Перед загибеллю Тігран промовив останні, вже історичні, слова: "Все, це смерть, пацани. Прощавайте. Слава Україні!"На це Микита відповів:"Героям Слава!"Тігран Оганнісян і Микита Ханганов — двоє сміливих підлітків, які під час окупації Бердянська не побоялися кинути виклик всій російській окупаційній владі. Їм було лише по 16 років…У такому юному віці вони зробили вибір, на який наважуються не всі дорослі: дали відсіч ворогу та ліквідували російського військового разом із колаборантом. Та сили були нерівними — окупантів було значно більше… Хлопці загинули. Але навіть смерть не змогла знищити їхній дух.Вони стали символом незламності українського Півдня, нагадуванням про те, що навіть у найтемніші часи народжується світло спротиву й боротьби.Їхні голоси й сьогодні живуть у серцях тих, хто продовжує боротися за свободу України.🕊Їм було лише по шістнадцять. Вік мрій, планів і першого дорослого життя. Але вони встигли зробити більше, ніж дехто за все життя — показали, що таке справжня любов до Батьківщини.Поки ми пам’ятаємо їхні імена — вони живі в нашій пам’яті, у нашій боротьбі, у нашій перемозі. Історія України пишеться мужністю таких людей.І одного дня, у вільному українському Бердянську, їхні імена звучатимуть як символи відваги та незламності.Вічна пам’ять героям. Слава Україні! 🇺🇦
👁 1,490 26-03-10 10:10
Трамп та Іран прорахувалися у своїх оцінках розвитку війни, «що призвело до конфлікту, що постійно розширюється», пише The Wall Street Journal.За словами американських чиновників, Трамп розраховував, що перший удар, який «обезголовлює» по керівництву Ірану, включаючи вбивство аятоли Алі Хаменеї, призведе або до краху іранського режиму, або до повторення «венесуельського сценарію».Жоден із цих сценаріїв поки що не реалізувався. Жорсткий син Хаменеї Моджтаба Хаменеї зайняв місце свого батька, пообіцявши помститися.Стратегія Ірану, що передбачає масштабні атаки на аеропорти, готелі, енергетичну інфраструктуру, порти і дата-центри в ОАЕ, Бахрейні, Кувейті, Катарі та Саудівській Аравії, була спрямована на підрив економік, щоб змусити їхніх лідерів тиснути на Трампа. Однак країни Перської затоки продемонстрували несподівану стійкість.Поки що перемога однієї зі сторін виглядає малоймовірною, а тривала війна відволікає увагу від України і робить російську нафту та газ незамінними для західних економік.
👁 3,380 26-03-08 03:08
Несіть інших голубів миру, ці зламались! Джей Ді Венс обіцяв під час президентської кампанії 2024 року, що Америка не вплутається у війну з Іраном, — пише theatlantic у статті "Приниження Джей Ді Венса"Я вважаю, що наш інтерес — не йти на війну з Іраном. Це було б величезним відволіканням ресурсів. Це було б надзвичайно дорого для нашої країни 🐒У вересні 2024 року, Венс навіть заявив, що війна між Ізраїлем та Іраном є «найімовірнішим і найнебезпечнішим сценарієм», здатним спровокувати Третю світову війну.🙈 Ці аргументи зараз виглядають фарсом, адже президент Трамп вирішив — через кілька місяців після бомбардування іранських ядерних об'єктів та заяви про те, що їхні зусилля зі збагачення урану «повністю та остаточно знищені»Акаунт Венса у соцмережі X, зазвичай гіперактивний, замовк у дні після того, як у суботу вранці почали падати бомби.🐒Віцепрезидента не було в Мар-а-Лаго з Трампом, коли той керував атакою. Натомість адміністрація оприлюднила фото, на якому він проводить другорядну нараду в Білому домі.________Один обіцяв зупинити війну за день, інший не лізти в Іран, — виборці MAGA мають бути задоволені пізд@болами
👁 3,310 26-03-07 05:06
Тепер ви розумієте, що локдаун - то було найлегший час у нашій новітній історії?Якщо уявити, що хтось на піврочку-рік випав із подій, а зараз повернувся, то, певне, має всі шанси поїхати до психіатричної лікарні. Дивіться самі. Україна просила закрити небо на своєю територією. Не закрили - вбивайтеся самі. Зараз Україну просять закрити небо над дубайщину. Пентагон і країни Перської затоки хочуть придбати українські безпілотники-перехоплювачі, щоб збивати безпілотники типу «Шахед». Тому що стріляти ракетами Patriot, вартістю по 20 мільйонів доларів по безпілотнику, який коштує 20 тисяч доларів, якось не комільфо. Трамп молиться за себе під час колективної молитви. Трам виключив свого пропагандиста і любителя путіна Такера Карлсона із MAGA і заявив, що той «збився зі шляху» і він взагалі «недостатньо розумний». В свою чергу Такер Карлсон заявив, що у війну Трампа втягнули … євреї. Точніше - ХАБАД. Бо ХАБАД штовхає США на війну, щоб зруйнувати мечеть Аль-Акса і натомість побудувати Третій Храм. Знаєте, які докази? Тауер побачив нашивку на формі одного із ізраїльських солдатів. Павла Дурова забанили в ТікТок. Залишилось, щоб Маска в Х забанили) На росії в розпалі репетиції дитячих весіль. В цій дурці на повному серйозі дорослі тітки із загсів оркостану беруть участь у «процедурі». Іран бомбить Дубай. А Дубай поставив свої ППО серед своїх сяючих стоповерхівках і херачить багатомільйонними ракетами по дешевим дронам. Українці тим часом продовжують генерувати меми. Із останнього: шейхи співають: «Горить-палає техніка ворожа, рідне Абу-Дабі переможе!». Українських інкасаторів викрали у Будапешті разом з готівкою, яку вони везли з Австрії до України у рамках міжнародних банківських перевезень.Зеленський розповідає світу про розміри живота Орбана і прямим текстом обіцяє «якщо одна особа в ЄС блокуватиме €90 млрд, то дамо адресу цієї особи ЗСУ». Петер Мадяр, лідер виборчих перегонів в Угорщині і основний претендент на перемогу, був вимушений публічно стати на захист Орбана від Зеленського. Вміє наш, скажіть? До Угорщини прибули російські технологи зі штабу Кірієнка. І це прямо дуже погано. Росія включається повністю в процеси, щоб утримати Орбана при владі. А ми, виходить, теж допомагаємо мобілізувати електорат своїми офіційними дурними заявами. Арабський мільярдер Аль Хабтур наїхав на Трампа і вимагає відповідей на питання: «хто надав вам повноваження втягувати наш регіон у війну з Іраном? Чи думали ви про те, хто першим постраждає у нашому регіоні?». Особливо пікантними виглядають такі питання на фоні того, що створена Трампом Рада миру активно фінансувалась саме країнами Перської затоки. Тому Аль Хабтур і питає: то ми фінансуємо мирні ініціативи чи війну проти нас самих? США надають Індії 30-денний дозвіл на купівлю російської нафти. І це руйнує всю вибудовану архітектуру стримань, обмежень, штрафних санкцій. І це до того, що таке рішення допомагає росії заробляти далі гроші.Андрія Єрмака продовжують охороняти. На цей раз - спецпідрозділ СБУ Альфа. Може тому, щоб не втік?😀 Хоча ми всі розуміємо, про що це.Несемося. А у вас що?(Зоя Казанжи)
👁 1,710 26-03-05 07:42
💥Українські дрони атакували ключове підприємство «Уралхіму» в Кіровській областіСили оборони України здійснили успішну атаку на виробничі потужності філії АТ «ОХК «Уралхім» у місті Кірово-Чепецьк. Об'єкт розташований на відстані близько 1300 км від українського кордону, що свідчить про чергове розширення зони ураження стратегічних підприємств на території рф.Під удар потрапив Кірово-Чепецький хімічний комбінат (КЧХК), який є одним із найбільших виробників амміачної селітри — критично важливого компонента для виготовлення вибухових речовин. За попередніми даними, зафіксовано влучання у аміачний цех підприємства. В атаці було задіяно щонайменше вісім безпілотних літальних апаратів.Це вже другий масштабний удар по російському хімпрому за останній тиждень після аналогічної операції на комбінаті «Дорогобуж» у Смоленській області.Попри спроби місцевої влади нівелювати масштаби наслідків, атака спричинила значні збої у виробничому циклі підприємства, яке забезпечує потреби російського військово-промислового комплексу. Інцидент вкотре підтверджує вразливість тилової логістики рф та неспроможність систем ППО захистити об'єкти критичної промисловості у глибокому тилу.💙💛 Omelyan News
👁 1,410 26-03-04 09:56
Адмірал Бред Купер, командувач Центрального командування Збройних сил США, звітує щодо операції «Епічна лють»▪️ За наказом Президента Сполучених Штатів та міністра оборони наші війська на Близькому Сході проводять безпрецедентну операцію. Її мета — остаточно позбавити Іран можливості загрожувати американцям, як він робив це протягом майже півстоліття.▪️ У операції беруть участь понад 50 тисяч військовослужбовців, 200 бойових літаків, два авіаносці та бомбардувальники Повітряних сил США. І це ще не все — додаткові сили вже рухаються в регіон.▪️ У перші години операції «Епічна лють» сили Центрального командування США разом з Ізраїлем завдали потужних і безпрецедентних ударів по Ірану. Багато хто з вас пам’ятає операцію «Шок і трепет» 2003 року. Перші 24 години нашої операції були майже вдвічі масштабнішими.▪️ Ми вже уразили майже 2000 цілей, застосувавши понад 2000 боєприпасів. Ми суттєво послабили систему протиповітряної оборони Ірану та знищили сотні балістичних ракет, пускових установок і дронів.▪️ Наші бомбардувальники B-2 і B-1 виконали точні удари по кількох ракетних об’єктах у глибині території Ірану. А минулої ночі бомбардувальники B-52 завдали ударів по балістичних ракетах і пунктах управління.▪️ Наразі ми потопили 17 іранських кораблів, включно з їхнім найбоєздатнішим підводним човном, який тепер має пробоїну в борту.▪️ Наші сили полюють на останні мобільні пускові установки балістичних ракет, щоб повністю ліквідувати їхню здатність до запуску.▪️ Іранський режим випустив понад 500 балістичних ракет і понад 2000 дронів. ▪️ Ми випереджаємо запланований графік.▪️ Наші військово-морські сили випустили кілька хвиль крилатих ракет з двох авіаносних ударних груп, повністю знищивши іранські центри командування та протиповітряної оборони. ▪️ Уперше в історії американська армія застосувала в бойових умовах дальнобійні високоточні ракети PrSM▪️ Також уперше ударне угруповання безпілотників Центрального командування США під назвою Task Force Scorpion Strike запустило велику кількість ударних дронів одноразового використання. Хочу зазначити: ці дрони були створені за іранським зразком. Ми вдосконалили їх в Америці й повернули Ірану :)
👁 1,350 26-03-02 17:27
​​⚡️ Апеляція ВАКС залишила Галущенка під вартою з заставою 200 млн грнКолегія суддів Апеляційної палати ВАКС відмовила у задоволенні апеляційних скарг захисників ексміністра Германа Галущенка та прокурора САП. Судді залишилаи в силі ухвалу слідчого судді, якою Галущенка взяли під варту з заставою 200 млн грн. Рішення ухвалили судді Сергій Боднар, Даниїла Чорненька та Ігор ПанаідЗахисники зазначали, що підозра необґрунтована, тому просили скасувати рішення суду, яким Галущенка взяли під варту. Крім того, захист Галущенка стверджував, що застава в 200 млн грн є надто великою для нього.  Прокурор в свою чергу просив призначити заставу в розмірі 428 млн грн. За його словами, на рахунках компанії, які пов'язані з Галущенком, є такі кошти.Нагадаємо, Галущенка підозрюють у масштабній корупційній схемі на енергетиці, відмиванні грошей та участі в злочинній організації. НАБУ і САП викрили ексміністра в рамках операції «Мідас» та оголосили про підозру 16 лютого.Раніше, 17 лютого, перша інстанція взяла Галущенка під варту з альтернативою застави 200 млн грн.Підписатись
👁 1,720 26-03-01 15:57
🇮🇳 Контрольна робота Індії щодо ставлення до московської нафтиЗа процесами в Ірані всі інші трохи відходять на задній план. А, на мій погляд, нещодавно в Індії відбулась непомітна, повсякденна, але цікава подія.➡️ У позаминулу п’ятницю очікувалось засідання Генерального директорату судноплавства Індії, на якому розглядалось питання продовження ліцензій чотирьом московським компаніям: страхова компанія «Согласие», Група страхових компаній "Угория", СБЕРБАНК Страхування і АСТК, яким дозволялось надавати послуги страхування танкерам, що заходять в індійські порти.Для Кремля страхування є чутливою темою на тлі заблокованих можливостей користуватись найбільшими та найдешевшими страховими ринками Великої Британії та Канади. Індійський ринок страхування став хоч і більш дорогою, але все ж таки альтернативою.Для уникнення спекуляцій: відмова Індії надати ліцензії 4 московським компаніям НЕ позбавила б можливості московії страхувати власні судна для заходу в Індію, оскільки як мінімум ще 4 московські компанії мають ліцензії до 2027 та 2030 року. Але на вартість страхування це б вплинуло. Але нас цікавить інше. Так чим цікава ця новина?Цікава вона тим, що за характером поведінки індійських урядових структур у таких моментах можна зчитувати напрямок руху уряду Індії загалом щодо московської нафти. Наскільки Нью-Делі «відповідально» та «довгостроково» ставиться до угод зі США щодо скорочення споживання московської нафти. Наскільки Нью-Делі мотивують відносини з ЄС, особливо після торгової угоди з Брюсселем.Особливо цікаво на тлі того, що рішення Верховного Суду США ставить на паузу фіналізацію угоди між США та Індією, де хоч перемовини знову відновились, але тепер потребують узгодження нових параметрів.Тобто цікаво, наскільки Індія буде «обережною» між комерційною привабливістю та політичними наслідками/реакціями. Тож що вирішили в Індії? Почекати: чим завершаться події з тарифами, загалом чим завершиться зараз активна діяльність США на міжнародній арені. Зазвичай продовження ліцензії відбувається на строк від 1 року і більше (середній період 3-5 років). Генеральний директорат судноплавства Індіїнадав тимчасовий дозвіл московським компаніям терміном до 20 березня 2026 року, тим самим не задовольнивши повністю запит московських страхових компаній на ліцензію, але й не відмовивши остаточно. Дали час розважити ще. Тобто взяли паузу. Така поведінка Директорату підкреслює, ймовірно, і стратегію індійського уряду намагатись поки зберігати «квартирку» для московської нафти, але при цьому обмежено, щоб у разі чого продемонструвати Білому дому, що вони віддані угоді. Дуже цікаво буде простежити, що буде 20 березня, бо це маленький, але знаковий індикатор, чи змінюється під тиском ставлення Індії до московської нафти та суміжного саме в основі.🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
👁 2,010 26-02-28 12:26
Фінансовий аспект: Згорання «чорної каси»Іранська банківська система, попри ізоляцію, була інтегрована з російською через систему передачі фінансових повідомлень (аналог SWIFT). Це дозволяло проводити платежі за зброю та паралельний імпорт поза контролем США.Блокування транзакцій: Під час атаки та зміни режиму банківська система Ірану неминуче ляже. Мільярди російських доларів і юанів, що зависли в іранських банках як оплата за майбутні поставки, просто випаруються.Чим більше крилатих ракет США та Ізраїль всадять у підземні заводи Ісфахана, тим менше заліза впаде на Київ чи Харків. Вісь зла "Москва-Тегеран-Пекін" просто зараз, у прямому ефірі, втрачає одну зі своїх головних опор.Ця операція показує всьому світу фундаментальну істину - з відбитими диктатурами неможливо домовитися. Авторитарні режими сприймають компроміс виключно як слабкість і паузу для перезарядки. Вони розуміють лише мову грубої, переважаючої сили та ударів по зубах. Чи є ризик, що глобальні гравці, відчувши свою всемогутність, спробують так само силоміць примусити Україну до невигідного миру? Теоретично - так, якби ми були ізольованим режимом-ізгоєм. Але ми не Іран. Україна зберігає демократію і тримає на собі безпековий контур Європи. Для ЄС злив України означає війну вже на їхній території, тому європейська стратегічна підтримка є нашою головною бронею від будь-яких кулуарних "договорняків". Геополітична шахівниця щойно перекинулася, і ці зміни грають нам на руку.(Сергій Іванов)