Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини з офіційного порталу Києва
Added 18 Aug 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Number of subscribers: 27
Photos: 6,780
Links: 25,800
Description:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Number of subscribers

27
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

4
Average/Day:: 4
Average/Week:: 5
ERR: 14.81%

📊 Messages per Day

6.5
Last day: 12
Week average: 7.3
Average per day: 6.5

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

19 лютого в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця – УкргідрометцентрЗавтра, 19 лютого, в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр. Також синоптики прогнозують у Києві хмарну погоду, вночі помірний, вдень місцями невеликий сніг, вітер переважно західний, 7-12 м/с, температура вночі 9-11° та вдень 4-6° морозу. Для уникнення травматизму киян закликають дотримуватись порад під час ожеледиці та бути обережними, пересуваючись містом. Поради водіям: — дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які за несприятливих погодних умов можуть призвести до створення аварійних ситуацій; — при наближенні до пішохідних переходів і місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму; — не забувайте вмикати габаритні вогні чи протитуманні ліхтарі; — під час погіршення погодних умов з інтенсивним випадінням снігу та ожеледицею на дорогах не використовуйте автотранспорт із літніми шинами; — не залишайте авто на тротуарах, крайніх смугах доріг і на узбіччях, аби не заважати роботі спецтехніки; — у снігопади віддайте перевагу громадському транспорту. Поради пішоходам: — ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте і трохи зігніть у колінах, ступайте на всю підошву; — не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, а й тяжких травм, особливо переломів і струсів мозку. Розмахуйте руками в такт ходьби – так краще тримати рівновагу; — при порушенні рівноваги під час ходьби в ожеледицю спробуйте швидко присісти – це найбільш реальний шанс утриматися на ногах; — будьте уважні й на тротуарі – автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати; — враховуйте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі збільшується в 4-5 разів. Наголошуємо, що комунальні служби постійно здійснюють прибирання та протиожеледну обробку, однак повністю усунути ожеледицю одночасно на всіх ділянках міста фізично неможливо. Звертаємо увагу, що не лише муніципальні служби, а й підприємства всіх форм власності несуть відповідальність за вчасне та якісне прибирання локацій. Дотримання правил благоустрою в Києві контролюють інспектори благоустрою. У разі невиконання – штраф, що може сягати для фізичних осіб – 340-1360 грн, для посадових осіб і підприємців – 850-1700 грн.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_19_lyutogo_v_kiyevi_ta_oblasti_na_dorogakh_ochikuyetsya_ozheleditsya__ukrgidromettsentr/#Київ_та_міська_влада
Оператори зовнішньої реклами у Києві зменшили споживання електроенергії майже на 80 %Задля підтримки енергосистеми столиці в умовах воєнного стану оператори зовнішньої реклами зменшили споживання електроенергії на цифрових і фасадних носіях на 78 %. Такого результату досягли завдяки повному вимкненню близько 3 800 білбордів із зовнішнім освітленням та обмеженню яскравості. Крім того, впровадили додаткові графіки добровільного вимкнення рекламних носіїв. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «Ринок зовнішньої реклами показав конкретний результат – навантаження на мережу суттєво зменшене. В умовах атак росії на енергетичну інфраструктуру такі кроки справді мають значення. Це приклад відповідальної позиції бізнесу та конструктивної співпраці міста й ринку», – зазначив Валентин Мондриївський. Додатково, для сприяння виходу з критичної енергетичної ситуації, оператори продовжують роботу графіку добровільного вимкнення для цифрових рекламних носіїв, носіїв із внутрішньою підсвіткою та фасадних рекламних засобів протягом лютого – березня, а саме: — до 15 лютого – з 19:00 до 7:00; — з 16 до 28 лютого – з 20:00 до 7:00; — з 1 до 14 березня – з 21:00 до 7:00. Білборди із зовнішнім освітленням і надалі вимикаються повністю, не використовують освітлення та не споживають електроенергію. Валентин Мондриївський додав, що запроваджені обмеження знижують навантаження на енергосистему та дозволяють зберегти надходження до бюджету міста. А також забезпечити безперервне розміщення соціальної реклами, де до 30 % контенту становлять повідомлення з питань безпеки, мобілізації, роботи служб і державні оголошення. Для міста – це важливий баланс між енергетичною відповідальністю та фінансовою стабільністю.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/operatori_zovnishno_reklami_u_kiyevi_zmenshili_spozhivannya_elektroenergi_mayzhe_na_80/#Київ_та_міська_влада
У Києві прогнозують значний сніг і ожеледицю: до роботи готові 570 одиниць спецтехнікиЗа прогнозом Укргідрометцентру, 15 лютого в Києві очікується значний сніг, мокрий сніг. Приріст снігового покриву може становити 20–30 см. На дорогах можлива ожеледиця. У ніч на 16 лютого снігопад збережеться. За інформацією КК «Київавтодор», до роботи у складних погодних умовах підготували 570 одиниць спецтехніки та необхідну кількість посипальних матеріалів. Завчасно, до початку опадів, спецтехніка виїде на вихідні позиції в місто та почне обробку доріг, мостів і тротуарів протиожеледними матеріалами. Під час снігопаду дорожники забезпечуватимуть безперервне очищення вулично-дорожньої мережі від снігу й обробку покриття для запобігання ожеледиці, насамперед на основних магістралях, мостах, шляхопроводах і маршрутах пасажирського транспорту. Просимо водіїв бути особливо уважними на дорогах і, за можливості, утриматися від поїздок власним транспортом без нагальної потреби.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_prognozuyut_znachniy_snig_i_ozheleditsyu_do_roboti_gotovi_570_odinits_spetstekhniki/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко про допомогу міжнародних партнерів під час енергетичної кризи: Київ уже отримав загалом понад 800 генераторів різної потужностіМер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ» розповів, як міжнародні партнери допомагають українській столиці під час надзвичайної ситуації, що склалася в Україні через масовані ворожі обстріли об’єктів критичної інфраструктури. «Щодо гуманітарної допомоги від наших міжнародних партнерів. Від початку року, а саме під час цієї енергетичної кризи, загалом Київ отримав 827 генераторів різної потужності – від 5 кВт до 900 кВт. Їх використовуємо для енергоживлення житлових будинків, теплових пунктів, шкіл, садочків, лікарень, закладів соціальної сфери, об’єктів водоканалу та «Київтеплоенерго». Основними донорами цієї допомоги є Європейський Союз, Польща, Словаччина, Литва, Данія, Німеччина, Франція, благодійники з США», – повідомив Віталій Кличко. Мер столиці подякував усім партнерам за цю вкрай необхідну допомогу в умовах надзвичайної ситуації, яка склалася в Україні та Києві. Віталій Кличко також повідомив, що цього тижня Київрада реорганізувала одне з комунальних підприємств у комунальне некомерційне підприємство «Служба енергетичної безпеки»,  робота якого дозволить оперативно реагувати на енергетичні загрози та посилити енергетичну стійкість столиці. Він підкреслив, що цей єдиний відповідальний оператор формуватиме та утримуватиме маневрений фонд автономних джерел живлення; забезпечуватиме їх облік, збереження та готовність до роботи; оперативно розгортатиме генератори на об’єктах, що залишилися без електропостачання. Нагадаємо, що у січні столиця також домовилася з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ (урядовою установою Німеччини, що надає міжнародну технічну допомогу) про передачу Києву двох додаткових когенераційних установок.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_pro_dopomogu_mizhnarodnikh_partneriv_pid_chas_energetichno_krizi_kiv_uzhe_otrimav_zagalom_ponad_800_generatoriv/#Важливе_під_час_воєнного_стану
У січні в Києві демонтували понад 1 100 незаконних рекламних конструкцій та вивісокПопри складні погодні умови та періодичні вимкнення електроенергії демонтажні бригади КП «Київреклама» у січні продовжували системно очищувати міський простір від незаконно розміщеної реклами. Як повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА, загалом упродовж місяця в столиці демонтували 1 117 рекламних конструкцій та вивісок, розміщених із порушенням вимог чинного законодавства та Правил благоустрою міста Києва. Із них 698 об’єктів демонтували безпосередньо бригади КП «Київреклама», ще 419 конструкцій власники прибрали самостійно після відповідних приписів. КП «Київреклама» працює над впорядкуванням рекламного простору, зменшенням візуального шуму та покращенням міського середовища. «Рік лише розпочався, а ми вже маємо відчутні результати. Зима не стала перешкодою для нашої роботи – попри мороз, сніг і короткий світловий день демонтажні бригади працюють і вдень, і вночі. Кожна демонтована незаконна конструкція – це крок до впорядкованого та безпечного міського простору для киян», – зазначила директорка КП «Київреклама» Марина Декань. Роботи з демонтажу тривають відповідно до затверджених планів, з урахуванням результатів обстеження міського простору та звернень мешканців. Так, у січні прибрали: — 749 – рекламних конструкцій, розміщених на фасадах будівель; — 285 – конструкцій на парканах; — 200 – штендерів; — 64 – наземних рекламних конструкцій; — 12 – конструкцій, розміщених на опорах та об’єктах транспорту; — 7 – конструкцій, розміщених на дахах. Демонтажі незаконних рекламних конструкцій у столиці триватимуть і надалі.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_sichni_v_kiyevi_demontuvali_ponad_1100_nezakonnikh_reklamnikh_konstruktsiy_ta_vivisok/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко повідомив, як виконують його доручення щодо преміювання комунальників, які цілодобово ліквідовують аварії на мережах, забезпечують функціонування столиціМер столиці Віталій Кличко на початку засідання Київради поінформував депутатів про виконання доручення, яке давав міським службам, щодо преміювання столичних комунальників, які цілодобово забезпечують функціонування міста. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «У січні КП «Київтеплоенерго» виплатило 44 млн грн працівникам, які повертають тепло та інші послуги киянам. Транспортники сумарно у всіх ШЕУ отримали 8,3 млн грн. Рятувальникам служби КАРС виплатили 870 тисяч. Керуючі компанії виплатили майже 30 млн грн на премії понад 1100 працівникам, які ліквідовують вдень і вночі аварії на мережах у місті», – повідомив Віталій Кличко. Він також зазначив, що сьогодні депутати мають ухвалити, зокрема, й рішення про наповнення коштами міської цільової програми «Захисник Києва». «Тільки разом, об’єднавши всі зусилля, діючи чітко, підтримуючи одне одного ми не дамо ворогу зламати нас! Тому працюємо, робимо все, що можемо! Ми вистоїмо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_povidomiv_yak_vikonuyut_yogo_doruchennya_schodo_premiyuvannya_komunalnikiv/#Київ_та_міська_влада
Дороги й тротуари столиці обробляють протиожеледними засобами та розчищають від снігу 193 одиниці спецтехніки «Київавтодору»У столиці триває протиожеледна обробка та очищення доріг від снігу: на вулицях працюють 193 одиниці спецтехніки «Київавтодору». Насамперед очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи. Також задіяні 329 працівників у складі 48 бригад із ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка. Прибудинкові території очищають та обробляють 2 830 працівників і 46 одиниць техніки комунальних керуючих компаній. У парках і скверах сніг прибирають працівники КО «Київзеленбуд»: залучено 644 особи та 46 одиниць техніки. За прогнозом синоптиків, сьогодні, 9 лютого, у столиці хмарно з проясненнями, без опадів, вітер переважно північний, 5-10 м/с, температура 8-10° морозу. На дорогах місцями ожеледиця. Закликаємо киян не користуватися власними авто під час негоди, віддавши перевагу громадському транспорту. Це допоможе уникнути заторів у місті та суттєво прискорить роботу комунальних служб і спецтехніки, що забезпечують прибирання й обробку вулично-дорожної мереж. Якщо ж такої можливості немає, просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах і дотримуватись безпечної дистанції. А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/dorogi_y_trotuari_stolitsi_obroblyayut_protiozhelednimi_zasobami_ta_rozchischayut_vid_snigu_193_odinitsi_spetstekhniki_kivavtodoru/#Будинок_та_комунальні_послуги
Віталій Кличко: Мусимо пройти найближчі кілька діб, що будуть дуже складними для Києва. Доручив главам РДА забезпечити належну роботу пунктів обігрівуЗабезпечити належну роботу пунктів обігріву міста та подбати про підключення генераторів у пунктах, пальне до них та інше необхідне доручив мер Києва Віталій Кличко главам райдержадміністрацій столиці. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Мусимо пройти найближчі кілька діб, що будуть дуже складними для Києва. У столиці знову прогнозують сильні морози, зокрема вночі. Через вкрай складну ситуацію в енергосистемі України після чергового масованого обстрілу ворога в більшості регіонів країни тривають аварійні відключення. За повідомленням Міненерго, мешканці столиці отримують електроенергію тільки на півтори-дві години. Доручив главам райдержадміністрацій столиці забезпечити належну роботу пунктів обігріву міста. В них має бути забезпечене тепло, електрика, харчування. Глави районів разом із міськими службами повинні подбати про підключення генераторів у пунктах, пальне до них та інше необхідне. Щоб мешканці Києва могли й прийти погрітися та зарядити пристрої, й попити гарячого чаю та перекусити», – зазначив Віталій Кличко. Він нагадав, що зокрема в Дарницькому, Дніпровському та Деснянському районах столиця раніше облаштувала також опорні пункти, де є можливість для мешканців міста залишитися на ніч. «Ворог продовжує робити все, щоб зламати наш дух і волю, посіяти відчай і паніку. Але не буде цього! Тримаймося! Міські служби роблять все для життєзабезпечення столиці в дуже складних кризових умовах. Київ – серце країни. І не раз доводив свою нескореність!» – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/klichko_doruchiv_glavam_rda_zabezpechiti_nalezhnu_robotu_punktiv_obigrivu/#Навколишнє_середовище_міста
У Києві визначать підрядника для завершення реконструкції транспортної розв’язки на Берестейському проспектіКП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» оголосило тендер на визначення генерального підрядника. Його оберуть для завершення робіт з реконструкції транспортної розв’язки на перетині Берестейського проспекту та вулиці Вадима Гетьмана в Солом’янському і Шевченківському районах столиці. Очікувана вартість будівельних робіт становить 609,8 млн грн з ПДВ. Суму визначили за скоригованим кошторисом з урахуванням зауважень ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція». Після визначення генерального підрядника фахівці завершать комплекс робіт, зокрема: — будівництво двох з’їздів шляхопроводу; — роботи з антикорозійного захисту конструкцій шляхопроводу та систем водовідведення; — дорожні роботи на з’їздах із влаштуванням бар’єрного та перильного огородження; — перевлаштування інженерних мереж; — облаштування благоустрою прилеглої території; — організацію дорожнього руху за постійною схемою; — введення в експлуатацію транспортної розв’язки. Тендерні пропозиції приймаються відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_viznachat_pidryadnika_dlya_zavershennya_rekonstruktsi_transportno_rozvyazki_na_beresteyskomu_prospekti/#Київ_та_міська_влада
У Києві у 2025 році реалізували 314 програм соціальної реклами, спрямованих на підтримку киянУпродовж 2025 року в Києві активно використовували рекламний простір для соціальних повідомлень. Місто реалізувало 314 програм, спрямованих на підтримку та інформування мешканців. Для цього задіяли понад 47 тисяч рекламних площин, що дозволило максимально охопити аудиторію та привернути увагу до важливих суспільних тем. Про це повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА. Соціальні відеоролики також транслювали в метрополітені та швидкісних трамваях. Загальна кількість показів перевищила 239 тисяч, що дало змогу охопити широку аудиторію та донести важливі повідомлення в умовах воєнного часу. «Соціальна реклама – це дієвий інструмент комунікації міста з громадою. У воєнних умовах вона дозволяє швидко доносити важливу інформацію, підтримувати людей і формувати відчуття єдності та відповідальності», – зазначила начальниця Управління Оксана Поліщук. Розміщення соціальної реклами лишається важливим, адже рекламний простір столиці використовується не лише для комерційних цілей, а й для інформування та підтримки громади.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_u_2025_rotsi_realizuvali_314_program_sotsialno_reklami_spryamovanikh_na_pidtrimku_kiyan/#Київ_та_міська_влада