Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини з офіційного порталу Києва
Added 18 Aug 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Number of subscribers: 27
Photos: 6,780
Links: 25,800
Description:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.
Source

Новини з офіційного порталу Києва | Оператори зовнішньої реклами у Києві зменшили споживання електроенергі...

Оператори зовнішньої реклами у Києві зменшили споживання електроенергії майже на 80 %Задля підтримки енергосистеми столиці в умовах воєнного стану оператори зовнішньої реклами зменшили споживання електроенергії на цифрових і фасадних носіях на 78 %. Такого результату досягли завдяки повному вимкненню близько 3 800 білбордів із зовнішнім освітленням та обмеженню яскравості. Крім того, впровадили додаткові графіки добровільного вимкнення рекламних носіїв. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «Ринок зовнішньої реклами показав конкретний результат – навантаження на мережу суттєво зменшене. В умовах атак росії на енергетичну інфраструктуру такі кроки справді мають значення. Це приклад відповідальної позиції бізнесу та конструктивної співпраці міста й ринку», – зазначив Валентин Мондриївський. Додатково, для сприяння виходу з критичної енергетичної ситуації, оператори продовжують роботу графіку добровільного вимкнення для цифрових рекламних носіїв, носіїв із внутрішньою підсвіткою та фасадних рекламних засобів протягом лютого – березня, а саме: — до 15 лютого – з 19:00 до 7:00; — з 16 до 28 лютого – з 20:00 до 7:00; — з 1 до 14 березня – з 21:00 до 7:00. Білборди із зовнішнім освітленням і надалі вимикаються повністю, не використовують освітлення та не споживають електроенергію. Валентин Мондриївський додав, що запроваджені обмеження знижують навантаження на енергосистему та дозволяють зберегти надходження до бюджету міста. А також забезпечити безперервне розміщення соціальної реклами, де до 30 % контенту становлять повідомлення з питань безпеки, мобілізації, роботи служб і державні оголошення. Для міста – це важливий баланс між енергетичною відповідальністю та фінансовою стабільністю.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/operatori_zovnishno_reklami_u_kiyevi_zmenshili_spozhivannya_elektroenergi_mayzhe_na_80/#Київ_та_міська_влада