Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини з офіційного порталу Києва
Added 18 Aug 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Number of subscribers: 27
Photos: 6,780
Links: 25,800
Description:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Number of subscribers

27
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

4
Average/Day:: 4
Average/Week:: 5
ERR: 14.81%

📊 Messages per Day

6.5
Last day: 12
Week average: 7.3
Average per day: 6.5

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Валентин Мондриївський: У Києві цього року додатково забезпечать новими укриттями чотири заклади освітиЦього року додатково забезпечать новими укриттями чотири заклади освіти. На будівництво планується витратити 61 млн грн. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. Укриття побудують у двох дошкільних закладах Дарницького району – орієнтовно на 290 та 250 місць. В одній зі шкіл Оболонського району зведуть укриття орієнтовно на 250 місць. Окрім того, в одній зі шкіл Солом’янського району реконструюють нежитлове приміщення з прибудовою укриття орієнтовно на 390 людей. Замовником робіт є КП «Житлоінвестбуд-УКБ», яке має визначити генеральну проєктну та підрядну організацію. «У минулому навчальному році ми забезпечили роботу максимальної кількості освітніх закладів завдяки оперативній роботі всіх наших служб, які працювали в надстислі терміни. І якщо в садочках нам вдалося максимально забезпечити місцями маленьких киян завдяки використанню вільних місць у дошкільних закладах із наявним укриттям, то шкіл, забезпечених укриттями, підготували 410 з 420. Цьогоріч головним завданням було покращити умови перебування в укриттях дітлахів, а додаткова перевірка, яка проводиться зараз міськими службами, покаже реальні результати роботи», – зауважив Валентин Мондриївський. Також заступник голови КМДА повідомив, що підрядник має надати гарантію якості виконаних робіт щонайменше на 10 років. Окрім того, у разі виявлення завищення об’ємів чи вартості робіт підрядник має повернути кошти в сумі завищення. Фінансування робіт здійснюється з бюджету міста Києва.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/valentin_mondrivskiy_u_kiyevi_tsogo_roku_dodatkovo_zabezpechat_novimi_ukrittyami_chotiri_zakladi_osviti/#Керівництво
Віталій Кличко: Ініціюю розірвання договору оренди на вул. Ярославській, 13-Б, де власник зніс 200-річний будинок, та звернення до правоохоронних органівМіська влада не давала жодних дозволів чи погоджень на знесення понад 200-річного будинку на Подолі та ініціює розірвання договору оренди й звернення до правоохоронних органів щодо законності дій власника. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Щодо кричущого випадку знесення понад 200-річного будинку на Подолі. На що міська влада не давала жодних дозволів чи погоджень. По-перше: я ініціюю розірвання Київрадою договору оренди (від 2009 року) на вул. Ярославській, 13-Б. Оскільки приватний власник, всупереч усім нормам і здоровому глузду, прикрившись листом Мінкульту, вирішив, що може паплюжити історичну спадщину нашого міста. По-друге: міська влада готує звернення до правоохоронних органів щодо перевірки законності дій власника. По-третє: ініціюю ухвалення Київрадою рішення щодо заборони реконструкції та інших дій із будівлями міста, яким більше 100 років (незалежно від того, внесений цей будинок у реєстр чи ні), – без висновків містобудівної ради», – наголосив Віталій Кличко. Він зазначив, що Верховна Рада в січні цього року остаточно скасувала заборону на містобудівні, архітектурні чи ландшафтні перетворення, будівельні, меліоративні, шляхові, земляні роботи без дозволу відповідного органу охорони культурної спадщини на охоронюваних археологічних територіях, у межах зон охорони пам’яток, історичних ареалів населених місць, занесених до Списку історичних населених місць України. «І наступне й більш глобально: Київ вимагає від Верховної Ради нарешті ухвалити в другому читанні законопроєкт № 0895 (від 2019 року), який дозволить місцевій владі примусово викупати у безвідповідальних приватних власників, повертати у власність громади пам’ятки архітектури, старовинні приміщення, які власники належно не утримують, що призводить до їх руйнування. А потім на місці памʼяток з’являються торгові центри та багатоповерхівки. Цей законопроєкт стосується охорони культурної спадщини всієї країни», – підкреслив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_initsiyuyu_rozirvannya_dogovoru_orendi_na_vul_yaroslavskiy_13-b_de_vlasnik_znis_200-richniy_budinok_ta_zvernennya_do_pravookhoronnikh_organiv/#Пам'ятки_культурної_спадщини
У Деснянському районі перевірили підготовку до зими (+фото)У Деснянському районі столиці провели інспекцію підготовки до наступного опалювального сезону. Як і попередні рази, перевірили пункти обігріву, пункти незламності та трансформаторну підстанцію. Зараз район готується до гідравлічних випробувань. Гаряче водопостачання тут є, проте окреме обладнання ставитимуть на ремонт і проводитимуть гідравлічні випробування тепломереж. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. «Місто готується до складної зими, і це потрібно розуміти кожному відповідальному підрозділу та посадовцю. На рівні міста, району, керівники ЖЕКів, енергетичних організацій, а також громадяни, у яких має бути альтернативний запас енергетичних приладів», – зауважив Петро Пантелеєв. За його словами, підготовка в районі до зими проводиться досить непогано. Приємно відвідати один із будинків ОСББ, де жителі спільно вирішили покращити процес теплопостачання і збільшити економію на опаленні, а також влаштували гарне укриття з необхідними умовами. Це третій район, де провели інспекцію. До цього вже оглядали обʼєкти в Оболонському та Голосіївському районах. «Райони мають свою специфіку та проблемні питання, бо кожен із них – це фактично еквівалент обласного центру, міста з кількістю населення в 200-300 тисяч людей. Тому підходи в організації інфраструктури мають бути індивідуальними і враховувати потреби й пріоритети кожної території. Підготовка укриттів, пунктів незламності, житлових будинків, зокрема електрощитових, внутрішньобудинкового обладнання тощо – це обовʼязкові пункти для служб», – зазначив Петро Пантелеєв.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_desnyanskomu_rayoni_perevirili_pidgotovku_do_zimi_foto/#Керівництво
Віталій Кличко поспілкувався онлайн з Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Матьє МоріМер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко провів онлайн зустріч з Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Матьє Морі. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Поспілкувався онлайн з Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Матьє Морі. Говорили, зокрема, про подальшу підтримку України – і в боротьбі проти російського агресора, і у втіленні необхідних реформ та повоєнній відбудові нашої держави. Також визначили наступні кроки у співпраці Асоціації міст України з Конгресом місцевих і регіональних влад РЄ задля розвитку та посилення місцевого самоврядування в Україні. Я подякував пану Морі за системну підтримку Радою Європи демократичних перетворень в Україні, в тому числі, реформи з децентралізації», – написав Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_pospilkuvavsya_onlayn_z_generalnim_sekretarem_kongresu_mistsevikh_i_regionalnikh_vlad_radi_yevropi_matye_mori/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко: Зима буде дуже складною, бо ворог не полишає планів заморозити столицюВлада столиці розглядає всі можливі сценарії та критичні ситуації, які можуть статися під час наступного опалювального сезону. Тому готується до нього ретельно. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу «Київ». «Буде дуже непроста зима. Агресор постійно намагається зруйнувати нашу критичну інфраструктуру. І плани в нього не змінилися. Росіяни чинять геноцид українського народу. Ми розуміємо що зараз протиповітряна оборона стала потужнішою. Наші захисники збивають майже все, що летить від ворога в бік столиці. Втім, ми повинні бути готовими до різних ситуацій. Місто виділило кошти на підготовку до зими. Комунальники посилено працювали і працюють. І зараз Київ готовий до опалювального сезону десь на 80 відсотків. І ми продовжуємо готуватися», – підкреслив Віталій Кличко. Він повідомив, що в столиці завершили гідравлічні випробування мереж. На аварійних та пошкоджених ділянках тепломереж замінили труби. Місто створює запас палива для ТЕЦ, продовжує закуповувати необхідне обладнання, зокрема, й генератори, та отримує допомогу від іноземних партнерів. «Також закликаю мешканців столиці підготуватися до можливих екстремальних ситуацій. Подбати про автономні джерела живлення, теплий одяг та інше необхідне. Ми і надалі будемо намагатися в найстисліші терміни ліквідовувати наслідки ударів ворога. Готуємо до роботи також і пункти обігріву. Втім, підготуватися потрібно всім. Минула зима нас цьому вже навчила», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zima_bude_duzhe_skladnoyu_bo_vorog_ne_polishaye_planiv_zamoroziti_stolitsyu/#Будинок_та_комунальні_послуги
У найближчу годину з утриманням до кінця доби в Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с - УкргідрометцентрУ найближчу годину з утриманням до кінця доби 6 серпня в Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє Український гідрометцентр. За прогнозом синоптиків, сьогодні у столиці також триватиме суха спекотна погода з температурою вдень 33-35°. Фахівці закликають дотримуватись основних рекомендацій під час сильного вітру: — усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; — на вулиці триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев; — у разі сильного вітру сховатися у найближчому приміщенні або природному укритті; — уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт. Якщо впало дерево чи зламалися гілки, необхідно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: (044) 272-40-18. Також при падінні дерев чи гілок необхідно викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС). При травмуванні людей негайно телефонуйте 103.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_nayblizhchu_godinu_z_utrimannyam_do_kintsya_dobi_v_kiyevi_ochikuyutsya_porivi_vitru_15-20_ms_-_ukrgidromettsentr/#Навколишнє_середовище_міста
Київ долучився до програми озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії (+фото)Київ долучився до програми озеленення міст та територій, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації. В рамках меценатської ініціативи у Києві озеленили першу ділянку у Подільському районі, попереду – відновлення територій в інших районах міста. Про це повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний. «Тиждень тому ми підписали меморандум про партнерство з групою компаній «Октава Капітал», яка ініціювала програму Post War Greening, і ось вже бачимо перші результати. На ділянці, яка використовувалася для розміщення фортифікаційних споруд, сьогодні розбита затишна зелена зона. Її прикрашають понад 600 чудових рослин, зокрема спірея японська, барбарис Тунберга, ялівець скельний та багато інших. Переконаний, таких відновлених ділянок у місті з’являтиметься все більше», – зазначив Олександр Возний. «Нові виклики сьогодення, які поставила перед нами війна, вимагають нових спільних скоординованих рішень і рішучих дій. Саме тому спільно із найбільшим в Україні розплідником зелених насаджень «MegaPlant» ми реалізуємо проєкт повоєнного озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії – Post War Greening. Приємно, що нашу ініціативу підтримали у КМДА та Департаменті захисту довкілля», – зазначила СЕО компанії «Октава Капітал» Тетяна Андріанова. Post War Greening – проєкт, який має на меті зафіксувати випадки знищення зелених зон та надати громадам рослини для відновлення на спеціальних умовах. Залишити заявку на участь у проєкті можна на сайті. Нагадаємо, із початку 2023 року у Києві комунальники висадили понад 3000 дерев, 23 000 кущів та більше 2 мільйонів квітів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_doluchivsya_do_programi_ozelenennya_mist_i_teritoriy_yaki_postrazhdali_vnaslidok_rosiysko_agresi_foto/#Київ_та_міська_влада
Громадськість Кіровоградської та Дніпропетровської областей познайомилася із роботою столичних громадських просторів VcentriHUB (+фото)Департамент суспільних комунікацій КМДА презентував роботу відкритих громадських просторів VcentriHUB найактивнішим представникам громадянського суспільства Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Зустріч відбулася у хабі Оболонського району, де активісти ознайомилися з практикою створення та функціонування столичних відкритих просторів, технічними можливостями та напрямами заходів. «VcentriHUB – флагманський проєкт у налагодженні сталої партнерської взаємодії влади і громади. За три роки функціонування хабів нам вдалося завоювати довіру і прихильність не лише активної громадськості міста Києва, але й інших регіонів. Адже за цей час успішно провели понад 6 тисяч заходів і консультацій, у яких взяли участь близько 116 тисяч осіб. Ми завжди охоче ділимося досвідом та показуємо можливості й потенціал громадських просторів VcentriHUB. Сьогодні радо представили наш проєкт найактивнішим представникам громадянського суспільства Кіровоградщини і Дніпропетровщини. Сподіваюся, що наш досвід буде корисним, і вони реалізують в своїх територіальних громадах такий формат сталої партнерської взаємодії влади і громади», – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. Захід відбувся в рамках програми USAID DOBRE, яка проводить регіональний ОГС Camp для представників локальних організацій громадянського суспільства Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Зауважимо, наразі VcentriHUB функціонують у трьох районах Києва – Шевченківському, Оболонському та Голосіївському. Перший із громадських просторів був відкритий у 2020 році, а третій, попри повномасштабну війну, у серпні минулого року із залученням меценатських коштів. Нагадаємо, що стежити за анонсами подій, які проходять у хабах, можна у Telegram-каналі Центру комунікації: https://t.me/VCENTRI.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/gromadskist_kirovogradsko_ta_dnipropetrovsko_oblastey_poznayomilasya_iz_robotoyu_stolichnikh_gromadskikh_prostoriv_VcentriHUB__foto/#Громадська_активність
Віталій Кличко привітав столичних медиків із професійним святом та вручив нагороди і сертифікати на житло найкращим працівникам медичної галузі (+фото)Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії привітав медиків із професійним святом. Раніше День медичного працівника відзначали 18 червня, але з цього року святкують 27 липня. Віталій Кличко вручив найкращим працівникам медичної галузі Києва подяки, почесні грамоти, медалі та сертифікати на отримання житла. Також присутні вшанували пам’ять медиків, які загинули під час широкомасштабної війни. «Із перших днів повномасштабної війни, яку розв’язала росія, ви рятуєте життя наших захисників та цивільних мешканців столиці. А до війни два роки поспіль долали інший виклик – пандемію корона вірусу. Я завжди говорю, що головна цінність для охорони здоров’я Києва – це ви. Люди, які готові і вдень, і вночі робити свою нелегку справу. Під ракетними обстрілами та вибухами, під час тривог, ризикуючи власним життям, ви надаєте допомогу тим, хто її потребує», – наголосив Кличко. Він зазначив, що сьогодні у столиці функціонують 104 комунальних заклади охорони здоров’я. У них працює більше 10 тисяч лікарів, понад 14 тисяч молодших спеціалістів із медичною освітою (медсестри, фельдшери, акушерки, лаборанти) та інші фахівці різного профілю (економісти, інженери, юристи). Усього в закладах охорони здоров’я різних типів та підпорядкування, що розташовані на території Києва, працює – 83,5 тис. фахівців. Зокрема, в комунальних закладах – 40 тис. «Шановні наші медики, вітаю вас із професійним святом! Бажаю сил та здоров’я! І всім нам найскорішої Перемоги та миру! Разом ми все подолаємо! Дякую за вашу працю і велику місію! За те, що бережете здоров’я киян та рятуєте їх життя!» – сказав Віталій Кличко. Мер столиці вручив найкращим працівникам медичної галузі столиці 36 подяк Київського міського голови, 10 медалей «Честь. Слава. Держава», 6 почесних грамот Міністерства охорони здоров’я та 3 сертифікати на отримання житла, яке виділило місто.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_privitav_stolichnikh_medikiv_iz_profesiynim_svyatom_ta_vruchiv_nagorodi_i_sertifikati_na_zhitlo_naykraschim_pratsivnikam_medichno_galuzi_foto/#Київський_міський_голова
На Кільцевій дорозі повністю відкрито рух – КиївавтодорФахівці «Київавтодору» завершили влаштування верхнього шару покриття на Кільцевій дорозі (автошлях Т-10-27), рух дорогою повністю відкрито. Про це повідомляють у КК «Київавтодор». Магістраль оновили на ділянці довжиною у 3 км між Одеською площею і вулицею Територіальної оборони в обидва напрямки. Загальна площа влаштованого покриття на основному проїзді складає близько 110 тис. кв. м. Найближчим часом на нове покриття нанесуть розмітку із двокомпонентного холодного пластику, завершать облаштування виїздів із прилеглих територій, ремонт тротуарів, облаштування велодоріжок і виконають благоустрій території. Нагадаємо, що цю ділянку Кільцевої дороги було передано на баланс міста у 2020 році. Протягом 2020 року КК «Київавтодор» розробив проєктно-кошторисну документацію і навесні 2021 року на магістралі було розпочато капітальний ремонт. Торік, через повномасштабне вторгнення рф, роботи було призупено. У 2023 році ремонт було відновлено, наразі виконують завершальні роботи, аби недопустити руйнування нижніх шарів покриття.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/na_kiltseviy_dorozi_povnistyu_vidkrito_rukh__kivavtodor/#Про_Київ