Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини з офіційного порталу Києва
Added 18 Aug 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Number of subscribers: 27
Photos: 6,780
Links: 25,800
Description:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.
Source

Новини з офіційного порталу Києва | ​Київ долучився до програми озеленення міст і територій, які постражда...

Київ долучився до програми озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії (+фото)Київ долучився до програми озеленення міст та територій, які постраждали внаслідок військової агресії російської федерації. В рамках меценатської ініціативи у Києві озеленили першу ділянку у Подільському районі, попереду – відновлення територій в інших районах міста. Про це повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний. «Тиждень тому ми підписали меморандум про партнерство з групою компаній «Октава Капітал», яка ініціювала програму Post War Greening, і ось вже бачимо перші результати. На ділянці, яка використовувалася для розміщення фортифікаційних споруд, сьогодні розбита затишна зелена зона. Її прикрашають понад 600 чудових рослин, зокрема спірея японська, барбарис Тунберга, ялівець скельний та багато інших. Переконаний, таких відновлених ділянок у місті з’являтиметься все більше», – зазначив Олександр Возний. «Нові виклики сьогодення, які поставила перед нами війна, вимагають нових спільних скоординованих рішень і рішучих дій. Саме тому спільно із найбільшим в Україні розплідником зелених насаджень «MegaPlant» ми реалізуємо проєкт повоєнного озеленення міст і територій, які постраждали внаслідок російської агресії – Post War Greening. Приємно, що нашу ініціативу підтримали у КМДА та Департаменті захисту довкілля», – зазначила СЕО компанії «Октава Капітал» Тетяна Андріанова. Post War Greening – проєкт, який має на меті зафіксувати випадки знищення зелених зон та надати громадам рослини для відновлення на спеціальних умовах. Залишити заявку на участь у проєкті можна на сайті. Нагадаємо, із початку 2023 року у Києві комунальники висадили понад 3000 дерев, 23 000 кущів та більше 2 мільйонів квітів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_doluchivsya_do_programi_ozelenennya_mist_i_teritoriy_yaki_postrazhdali_vnaslidok_rosiysko_agresi_foto/#Київ_та_міська_влада