Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини з офіційного порталу Києва
Added 18 Aug 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Number of subscribers: 27
Photos: 6,780
Links: 25,800
Description:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Number of subscribers

27
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

4
Average/Day:: 4
Average/Week:: 5
ERR: 14.81%

📊 Messages per Day

6.7
Last day: 14
Week average: 7.3
Average per day: 6.7

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Над ліквідацією наслідків зливи 6 серпня у столиці працюють понад 90 зеленбудівців та 13 рятувальників столичної служби КАРС (оновлено)У столиці над ліквідацією наслідків зливи 6 серпня працюють 92 фахівці КО «Київзеленбуд» та 13 рятувальників комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку». Загалом у місті наразі зафіксовано 76 повалених та 86 пошкоджених дерев унаслідок сильної зливи. Як повідомили в Департаменті муніципальної безпеки КМДА, рятувальники КАРС оперативно прибирають повалені дерева з доріг, трамвайних колій, проїжджих частин, звільняють лінії електропередачі та деблокують автомобілі. Зокрема, оперативні підрозділи виїжджають на виклики від Поліції Києва та від самих мешканців. Наразі вже звільнили від повалених дерев трамвайні колії в Пущі-Водиці, авто – у Голосіївському, проїжджу частину проспекту в Оболонському. Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають, зокрема, і в Дарницькому районі. До них залучили 3 одиниці техніки. За інформацією «Київзеленбуду», працівники районних підприємств з утримання зелених насаджень укріплюють дерева, розкрижують, прибирають території та вивозять залишки деревини й гілля. До робіт залучили 21 одиницю техніки комунального об’єднання. Також у столиці зафіксовано 8 випадків пошкодження мереж зовнішнього освітлення, зокрема у Дніпровському, Оболонському, Печерському та Шевченківському районах. Фахівці КП «Київміськсвітло» оперативно виконують відновлювальні роботи: натягують і ремонтують самоутримувані ізольовані проводи, відновлюють ізоляцію кабелів, розчищають дерева, що впали на дроти, зокрема у співпраці з лісництвом. Також замінюють пошкоджені лампи зовнішнього освітлення та проводять усі необхідні роботи для повного відновлення функціонування мереж зовнішнього освітлення.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/nad_likvidatsiyeyu_naslidkiv_zlivi_6_serpnya_u_stolitsi_pratsyuyut_ponad_90_zelenbudivtsiv_ta_13_ryatuvalnikiv_stolichno_sluzhbi_kars/#Київ_та_міська_влада
У Києві оголосили тендер на проєкт із реконструкції автомобільного та трамвайного мостів біля станції метро «Берестейська»КК «Київавтодор» оголосила тендер на розробку проєктної документації на реконструкцію автомобільного і трамвайного шляхопроводів біля станції метро «Берестейська» в Шевченківському районі. Про це повідомляють у комунальній корпорації. Проєктом передбачається зведення нових конструкцій шляхопроводу: опор, балок прогонових будов, мостового полотна з новими шарами дорожнього покриття із нанесенням гідроізоляції. Крім того, в межах ремонту мають влаштувати нове покриття тротуарів і сполучень зі шляхопроводом. Також перевлаштувати мережу зовнішнього освітлення із застосуванням енергоощадних LED-світильників. Водночас дорожники планують поновити на шляхопроводі трамвайну колію, що дозволить знизити шум від руху трамваїв. Крім того, влаштують велодоріжки для комфортного та безпечного пересування велосипедистів. У КК «Київавтодор» наголошують, що шляхопровід побудований у 1960 році, та з того часу його жодного разу капітально не ремонтували. Шляхопровід не розрахований під сучасні навантаження. Крім того, на споруді виявлені дефекти, які необхідно усунути. Розробника проєктної документації визначать за результатами процедури закупівлі. Прийом пропозицій триватиме до 22 серпня 2025 року. Детальна інформація про тендер – на електронній платформі публічних закупівель Prozorro: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-08-05-007013-a (ідентифікатор закупівлі UA-2025-08-05-007013-а).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_ogolosili_tender_na_proyekt_iz_rekonstruktsi_avtomobilnogo_ta_tramvaynogo_mostiv_bilya_stantsi_metro_beresteyska/#Київ_та_міська_влада
Юних киян запрошують взяти участь у V Всеукраїнському творчому конкурсі «Що для мене Україна?»Почався V Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України. Взяти участь, яка є безкоштовною, можуть художники, співаки і волонтери віком від 4 до 17 років з України та української діаспори різних країн світу. Охочі можуть подати роботи в категоріях: — малюнок – зображення українських Захисників і Захисниць, рятувальників, лікарів, волонтерів, історичних постатей, рідного краю, традицій чи сюжетів пісень, з якими українці йдуть до Перемоги; — фотографія – відображення дитячих волонтерських ініціатив;  — пісня – виконання українськомовної пісні, яка береже та формує культурну спадщину українського народу. До оцінювання робіт залучать відомих митців, державних і громадських діячів, представників міжнародних організацій та провідних медіа. Переможці конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки. Також заплановано проведення благодійних виставок кращих малюнків для допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Організатори – благодійний фонд «Об’єднання світових культур», UWCF (основний організатор), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея. Конкурсні роботи приймають винятково в електронному форматі до 24 серпня включно за посиланням: https://forms.gle/FDJ1rXwAoYgJq44w9. Детальніше про умови участі та вимоги до конкурсних робіт – на сайті фонду UWCF: https://e.surl.li/nwtkie. Додатково. За 4 попередні роки конкурс зібрав 29 618 робіт від 18 182 учасників – дітей з усіх областей України та української діаспори із 46 іноземних держав. У 2020 році конкурс визнали кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (м. Київ) і переможцем конкурсу «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці». Малюнок однієї з переможниць конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки «Українська мрія», випущеної Укрпоштою у 2022-му.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/yunikh_kiyan_zaproshuyut_vzyati_uchast_u_V_vseukranskomu_tvorchomu_konkursi_scho_dlya_mene_ukrana/#Культура
У столиці оголосили тендер на розробку проєктної документації на капітальний ремонт транспортного вузла на перетині проспекту Повітряних Сил з вулицями Борщагівською та ЖилянськоюКК «Київавтодор» оголосила тендер на розробку проєктної документації на капітальний ремонт транспортного вузла на перетині проспекту Повітряних Сил з вулицями Борщагівською та Жилянською в Солом’янському та Шевченківському районах Києва. Про це повідомляють у комунальній корпорації. Обов’язковою умовою під час розробки проєктної документації є врахування принципів безбар’єрності. Так, для безперешкодного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення на підходах до пішохідних переходів понизять бортові камені в один рівень із проїжджою частиною. Також влаштують елементи тактильної навігації. Проєктом передбачається виконати ремонт чотирьох штучних споруд, а: саме шляхопроводу через залізничні колії, шляхопроводу через вулиці Борщагівську та Жилянську та двох естакад, розташованих на з’їздах з вулиць Борщагівської та Жилянської на проспекті Повітряних Сил. Два перших шляхопроводи побудовані у 1954 та 1955 роках, знаходяться в аварійному стані, не розраховані на сучасні навантаження та потребують капітального ремонту. Естакади з’їздів побудовані у 1978 році й також потребують капітального ремонту, адже їхній залишковий ресурс вичерпаний. Крім того, в межах капітального ремонту замінять аварійні конструкції шляхопроводів, влаштують нове дорожнє покриття та покриття тротуарів, замінять опори контактної мережі тролейбусів. Також перевлаштують мережу зовнішнього освітлення із застосуванням енергоощадних LED-світильників. Розробника проєктної документації визначать за результатами процедури закупівлі. Прийом пропозицій триватиме до 15 серпня 2025 року. Детальна інформація про тендер – на електронній платформі публічних закупівель Prozorro: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-08-01-005944-a (ідентифікатор закупівлі UA-2025-08-01-005944-a).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_ogolosili_tender_na_rozrobku_proyektno_dokumentatsi_na_kapitalniy_remont_transportnogo_vuzla_na_peretini_prospektu_povitryanikh_sil_z_vulitsyami_borschagivskoyu_ta_zhilyanskoyu/#Безбар'єрність
У Деснянському районі демонтували незаконну  конструкцію площею 320 кв. мНа вул. Оноре де Бальзака, 64 в Деснянському районі демонтували самовільно встановлену металеву конструкцію площею 320 кв. м. Роботи виконали фахівці комунального підприємство «Київблагоустрій» на підставі доручень, виданих Департаментом територіального контролю міста Києва. Про це повідомив директор КП «Київблагоустрій» Михайло Бережной. «Це одна з тих локацій, де ситуація розвивається в кілька етапів. Спочатку демонтували огорожу. Сьогодні демонтажні роботи продовжили. Наразі наша бригада завершила демонтаж металевої конструкції», – розповів директор підприємства. Він пояснив, що зазначена земельна ділянка перебуває в комунальній власності столичної громади. Рішення про передачу землі у власність чи користування юридичним або фізичним особам Київська міська рада не приймала. Вперше порушення на цій локації інспектори з благоустрою зафіксували ще в червні. Вони внесли припис та склали протокол про виявлені порушення. Після самовільного встановлення огорожі Департамент надав доручення на її демонтаж, який виконало КП «Київблагоустрій». «Ми працюємо винятково в межах чинного законодавства. Наша мета – навести лад у міському просторі та забезпечити дотримання Правил благоустрою. Жоден обʼєкт не має зʼявлятися у столиці без законних на те підстав», – наголосив Михайло Бережной. Також він додав, що після завершення робіт територію приведуть до належного санітарного стану.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_desnyanskomu_rayoni_demontuvali_nezakonnu_konstruktsiyu_ploscheyu_320_kv_m/#Київ_та_міська_влада
У Києві тривають капремонти в понад 400 індивідуальних теплопунктах у межах спільного проєкту з Північною екологічною фінансовою корпорацієюКиїв продовжує залучати кошти міжнародних партнерів для впровадження енергоефективних заходів і програм. У співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (Nordic Environment Finance Corporation, NEFCO) у столиці реалізують масштабний проєкт – капремонт індивідуальних теплових пунктів та систем опалення у громадських будівлях, зокрема у школах і дитсадках. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко. «За останні 5 років ми досягли значних результатів у реалізації проєкту з енергоефективності: провели роботи у 376 закладах, зокрема вже встановили 354 індивідуальних теплових пункти (ІТП) із 427 запланованих. Решта робіт ще триває. Також модернізували системи опалення разом з ІТП у 13 об’єктах та окремо оновили системи опалення у 6 закладах. Завдяки цим заходам ми вже забезпечуємо щорічну економію теплової енергії на рівні 150 000 Гкал для об’єктів. Надійна співпраця з NEFCO, що триває вже понад 10 років, дає змогу Києву впроваджувати сучасні енергоефективні рішення, що сприяють зниженню енергоспоживання та створюють комфортніші умови для учнів і персоналу. При цьому NEFCO надає пільгові умови кредитування проєкту, тому фінансове навантаження на місто є мінімальним, а результат у вигляді оновленого обладнання та суттєвої економії є беззаперечним», – пояснив Дмитро Науменко. За його словами, пошкодження енергетичної інфраструктури спонукали посилити пріоритетність енергозбереження. «Київ працює над підвищенням енергостійкості на всіх рівнях і напрямах: у житловому секторі, громадських будівлях (школах, дитсадках, медзакладах тощо), об’єктах критичної сфери та ін. Ми залучаємо всі доступні ресурси й можливості для цих цілей, адже йдеться про загальну енергетичну безпеку міста», – зазначив директор Департаменту. Він нагадав, що столиця продемонструвала належний рівень реалізації проєктів NEFCO, досягнула встановлених показників щодо економії енергоресурсів і зниження викидів вуглекислого газу. У 2014–2019 роках термомодернізували 17 дошкільних закладів освіти, у 33 столичних школах замінили неефективне освітлення на LED, відновили 254 старі індивідуальні теплові пункти і встановили нові у 26 закладах освіти. Це дозволило зменшити викиди CO2 на 43 тис. тонн і скоротити споживання енергоресурсів на 124 тис. Гкал. За словами Дмитра Науменка, Київ одним із перших у регіоні успішно відзвітував про результати, продемонструвавши значну економію. Це забезпечило місту довіру партнерів і дало цінний досвід для нових проєктів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_trivayut_kapremonti_v_ponad_400_individualnikh_teplopunktakh_u_mezhakh_spilnogo_proyektu_z_pivnichnoyu_ekologichnoyu_finansovoyu_korporatsiyeyu/#Київ_та_міська_влада
Із 21 до 27 липня у Vcentri HUB заплановані каністерапія, консультації, тренінги, заходи для людей старшого віку та іншеДепартамент суспільних комунікацій КМДА анонсував дайджест подій, які проходитимуть у громадських просторах Vcentri HUB Голосіївського, Дніпровського, Оболонського, Солом’янського та Шевченківського районів із 21 до 27 липня. Зауважимо, під час оголошення повітряної тривоги заходи у Vcentri HUB не проводять. Учасники зможуть пройти в укриття, розташовані неподалік. Громадські простори відновлюють свою роботу за пів години після закінчення тривоги. Vcentri HUB: Голосіїв 1) Консультації з цифрової грамотності для людей старшого віку Вівторок, 22 липня, 11:00–13:00 Організатор: КНП «Центр комунікації» Реєстрація: 093-549-69-85. 2) Мовний клуб «Спілкуємось українською» Вівторок, 22 липня, 13:30–15:00 Організатор: КНП «Центр комунікації» Реєстрація: 093-549-69-85. 3) Консультації кейс-менеджера по роботі з ветеранами та членами їхніх родин Вівторок, 22 липня, 15:00–18:00 Організатор: КНП «Центр комунікації» Реєстрація: 093-549-69-85. Vcentri HUB: Дніпровський 1) Тренінг «Штучний інтелект для соціальної реабілітації людей старшого віку та залучення їх до активної участі в житті міста» Четвер, 24 липня, 10:00–13:00 Організатори: ГО «Дніпровська районна організація ветеранів України» м.Читайте продовження статті за посиланням нижче. Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/iz_21_do_27_lipnya_u_Vcentri_HUB_zaplanovani_kanisterapiya_konsultatsi_treningi_zakhodi_dlya_lyudey_starshogo_viku_ta_inshe/#Захисникам
Віталій Кличко перевірив, як триває демонтаж МАФів на одній із найбільших торговельних локацій ВиноградаряМер Києва Віталій Кличко перевірив, як триває демонтаж тимчасових споруд на одній із найбільших торговельних локацій Виноградаря – проспектах Василя Порика та Свободи. Там вже демонтували 12 споруд, звільнивши майже 200 м² території, на якій облаштують громадський простір. Загалом на ділянці демонтують близько 300 МАФів. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Перевірив, як триває демонтаж тимчасових споруд, який нещодавно розпочали на одній із найбільших торговельних локацій Виноградаря – проспектах Василя Порика та Свободи. Усі власники МАФів заздалегідь отримали офіційні повідомлення від інспекторів благоустрою щодо необхідності демонтажу. Частина підприємців зверталася із заявами про його відтермінування та брала зобов’язання здійснити ці роботи власними силами. На сьогодні працівники КП «Київблагоустрій» вже демонтували 12 споруд, звільнивши майже 200 м² території, яку найближчим часом впорядкують та облаштують громадський простір. Загалом на ділянці демонтують близько 300 МАФів. Більшість із них вже не відповідають вимогам та стоять на території загального користування без належних документів», – повідомив Віталій Кличко. Він зазначив, що за попередніми оцінками, після завершення робіт місто отримає понад 3000 м² вивільненого простору. І це дозволить забезпечити безперешкодний рух пішоходів та комфортний доступ до зупинок громадського транспорту, покращити оглядовість і безпеку на перехрестях, відновити озеленення та благоустрій території.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_pereviriv_yak_trivaye_demontazh_mafiv_na_odniy_iz_naybilshikh_torgovelnikh_lokatsiy_vinogradarya/#Київський_міський_голова
В Оболонському районі відкрили новий майданчик для вигулу собак (+фото)В Оболонському районі Києва, на території парку «Наталка», відкрили новий сучасний майданчик для вигулу та дресирування собак загальною площею 1 250 кв. м. Про це повідомив виконувач обовʼязків директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Сергій Сабуров. «Майданчик облаштовано силами наших комунальних підприємств – КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» спільно з КП УЗН Оболонського району – в межах виконання Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024–2025 роки. На майданчику встановили тренувальні снаряди та спеціалізовані урни для безпечного й активного перебування на ньому як людей, так і тварин», – зазначив Сергій Сабуров. Наразі також у планах облаштувати ще один майданчик для вигулу собак – у парку «Орлятко» в Солом’янському районі, який мають відкрити вже до кінця цього року. У Департаменті закликають відвідувачів дбайливо ставитися до обладнання, прибирати за своїми улюбленцями та поважати інших на майданчику.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/v_obolonskomu_rayoni_vidkrili_noviy_maydanchik_dlya_vigulu_sobak_foto/#Київ_та_міська_влада
Валентин Мондриївський: із майже 25 тисяч батьків, які оцінили освітній процес у Києві, – 96% задоволеніУ 2024–2025 навчальному році 98% батьків вихованців садочків і 96% батьків школярів повністю або частково задоволені організацією роботи закладів освіти, які відвідують їхні діти. Такі результати опитування батьківської спільноти, що провів Департамент освіти і науки КМДА наприкінці навчального року. Загалом у дослідженні взяли участь 24 599 респондентів. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «Це дослідження показало, що столична система освіти лишається гнучкою і оперативно реагує на виклики війни. За цей рік неодноразово чув від батьків, що їм спокійніше, коли дитина в школі. Оскільки там вона точно в безпеці – під час тривоги в укритті. Це підтверджує, що управлінські рішення, які команда мера ухвалювала з 2022 року та протягом попереднього навчального року, були правильними. Вони дали результат – батьки довіряють якісній і безпечній організації навчання та злагодженій роботі освітньої системи столиці. У той же час ми чуємо запит громади на навчання в одну зміну, що напряму залежить від створення додаткових місць в укриттях. Тому влітку активно працюємо над облаштуванням безпечної інфраструктури освітнього середовища. Життя показало, що коли повноцінно працюють садочки й школи, громада відчуває спокій і захищеність. Це сигнал суспільству: попри виклики війни, місто живе, розвивається і рухається вперед», – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. Результати опитування Загальна середня освіта Серед батьків школярів 68% висловили повне задоволення організацією роботи закладу, ще 28% – часткове. Лише 3% дали негативну оцінку. Один із ключових позитивних показників – високий рівень комунікації між батьками та педагогами: 83% опитаних поставили оцінку 4 або 5 за доступність спілкування (середній бал – 4,3). Це свідчить про відкритість вчителів до взаємодії. До основних чинників, які сприяли ефективному навчанню, батьки віднесли: — створені безпекові умови (60%); — очну форму навчання (48%); — навчання в першу зміну (48%); — педагогічний супровід (34%); — ефективну роботу адміністрації (34%). Водночас серед причин зниження ефективності навчання батьки назвали: — дистанційну форму (30%); — зниження зацікавленості дитини (29%); — психологічну напруженість учнів (28%). У відповідь на ці виклики батьки очікують: — систему заохочення та підтримки учнів (63%); — психологічний супровід дітей (44%) і педагогів (37%); — навчання в одну зміну (36%). Дошкільна освіта У межах дослідження також опитали 9 774 батьків вихованців закладів дошкільної освіти. 98% із них загалом задоволені організацією роботи садочка – як повністю, так і частково. Батьки позитивно оцінили: — умови перебування дітей; — рівень взаємодії з адміністрацією та вихователями; — дружню атмосферу – більшість дітей відвідують садочки із задоволенням. Серед чинників, які найбільше впливали на якість перебування дитини в закладі дошкільної освіти, респонденти найчастіше вказували: — ефективну співпрацю між учасниками освітнього процесу, — наявність безпекових умов. Водночас стан майданчиків, матеріально-технічне забезпечення та облаштування укриттів були оцінені стриманіше, що свідчить про напрями подальших змін. Загалом результати опитування демонструють високий рівень довіри до дошкільної освіти в Києві та окреслюють пріоритети подальшого розвитку системи.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/valentin_mondrivskiy_iz_mayzhe_25_tisyach_batkiv_yaki_otsinili_osvitniy_protses_u_kiyevi__96_zadovoleni/#Керівництво