Source
Новини з офіційного порталу Києва | В Оболонському районі відкрили новий майданчик для вигулу собак (+фот...
7 Views/Reach
2025-07-17 13:27
Message №29692
В Оболонському районі відкрили новий майданчик для вигулу собак (+фото)В Оболонському районі Києва, на території парку «Наталка», відкрили новий сучасний майданчик для вигулу та дресирування собак загальною площею 1 250 кв. м. Про це повідомив виконувач обовʼязків директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Сергій Сабуров. «Майданчик облаштовано силами наших комунальних підприємств – КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» спільно з КП УЗН Оболонського району – в межах виконання Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024–2025 роки. На майданчику встановили тренувальні снаряди та спеціалізовані урни для безпечного й активного перебування на ньому як людей, так і тварин», – зазначив Сергій Сабуров. Наразі також у планах облаштувати ще один майданчик для вигулу собак – у парку «Орлятко» в Солом’янському районі, який мають відкрити вже до кінця цього року. У Департаменті закликають відвідувачів дбайливо ставитися до обладнання, прибирати за своїми улюбленцями та поважати інших на майданчику.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/v_obolonskomu_rayoni_vidkrili_noviy_maydanchik_dlya_vigulu_sobak_foto/#Київ_та_міська_влада