Source
Новини з офіційного порталу Києва | Віталій Кличко зустрівся з ветеранами-спортсменами, учасниками націон...
6 Views/Reach
2025-03-06 15:03
Message №28509
Віталій Кличко зустрівся з ветеранами-спортсменами, учасниками національної збірної Ігор Нескорених-2025 та вручив їм нагороди від столиціМер Києва Віталій Кличко у столичній мерії зустрівся з ветеранами-спортсменами, киянами-учасниками національної збірної Ігор Нескорених, які відбулися у лютому в Канаді. Та вручив спортсменам відзнаки від столиці – 9 медалей «Честь. Слава. Держава» та Подяку Київського міського голови. «Україна вже вп’яте брала участь в Іграх. Цього року до Ванкувера та Вістлера вирушили 35 учасників національної збірної – військовослужбовців, які отримали різні поранення під час російсько-української війни з 2014 року. Серед них – 10 киян. Загалом у різних видах спорту змагалися 550 учасників із 25 країн. І українські спортсмени довели свою міць, виборовши 30 медалей (12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових). 16 із них здобули кияни (6 золотих, 6 срібних, 4 бронзові)», – зазначив Віталій Кличко. Київські ветерани виступали у змаганнях зі сноубордингу, бігових лиж, волейболу, біатлону, баскетболу, плавання, веслування. «І кожен зробив свій внесок у спільний результат – Україна посіла 3-є місце в медальному заліку. Ми пишаємося нашими ветеранами-спортсменами. Не кожна людина може повернутися після поранення до звичного життя. А вони змогли навіть більше – знайшли себе в спорті. І своїми досягненнями показують приклад мужності та сили волі для всіх українців!» – підкреслив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zustrivsya_z_veteranami-sportsmenami_uchasnikami_natsionalno_zbirno_igor_neskorenikh-2025_ta_vruchiv_m_nagorodi_vid_stolitsi/#Захисникам