Source
Новини з офіційного порталу Києва | Із 5-го числа і до кінця березня киянам необхідно передати показання ...
8 Views/Reach
2025-03-05 13:43
Message №28503
Із 5-го числа і до кінця березня киянам необхідно передати показання квартирних лічильників води і теплаКомунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС) нагадує, що з 5 і до 31 березня включно розпочинається період передачі показань вузлів розподільного обліку води і тепла (квартирних лічильників). Окрім обсягів споживання гарячого і холодного водопостачання, споживачам, квартири яких облаштовані лічильниками тепла, необхідно передавати дані за теплову енергію. Якщо у квартирі встановлено бойлер, і споживачі не користуються послугою з постачання гарячої води, вони обов’язково мають щомісяця подавати показання приладів обліку, навіть якщо вони не відрізняються від попередніх. Передавати показання можна дистанційно через: — особистий кабінет споживача на платформі ЦКС; — особистий кабінет на сайті «Київтеплоенерго»; — мобільний застосунок «Комуналка»; — телефони Call-центру: (044) 247-40-40, 099-247-40-40 (Vodafone), 093-247-40-40 (Lifecell), 096-247-40-40 (Kyivstar); — безкоштовну телефонну лінію – 0-800-404-407 (з моб.); — чат-бот Viber та Telegram для передачі показань квартирних лічильників; — додаткові стаціонарні телефони та скриньки для прийому показань у сервісних центрах. Як нагадують у Центрі комунального сервісу, окрім передачі показань лічильників, кияни можуть подавати пакет документів про проведену повірку, заміну чи встановлення лічильника для його подальшого взяття на абонентський облік. У разі додаткових питань чи необхідності детальнішої консультації, споживачі можуть скористатися дистанційними каналами комунікації або звернутись до одного із сервісних центрів. Інформація про них розміщена за посиланням: https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/iz_5-go_chisla_i_do_kintsya_bereznya_kiyanam_neobkhidno_peredati_pokazannya_kvartirnikh_lichilnikiv_vodi_i_tepla/#Київ_та_міська_влада