🇩🇰 На HLTV вийшло інтерв'ю з 🇺🇦B1ad3 після поразки на мажорі, ось найцікавіші цитати:З тими помилками, які ми зробили, ми не заслуговуємо на те, щоб бути у вісімці найкращих. Це очевидно, тому що ми грали проти всіх хороших команд, у нас були всі шанси проти "Соколів", всі шанси проти "G2", але якщо ви не завершуєте раунди з перевагою, це означає, що ви не готові
Тут по факту, кількість відданих раундів в більшості на турнірі була занадто високою 😭Коли я розчарований, це зазвичай тому, що ми не робимо щось, що ми обговорювали кілька разів. Зазвичай саме тому я розчарований. Наприклад, під час тайм-ауту я можу сказати щось на кшталт: «В Інферно, хлопці, зосередьтеся на B, будь ласка, зосередьтеся на B, захистіть B, не думайте ні про що інше», і ми без причини стакаємо чотири A
В цей момент крісло під Алексі захиталося 😂Я думаю, що ми точно станемо сильнішими наступного сезону, але я ще не знаю або не можу сказати як. Я майже впевнений, що ми будемо набагато сильнішими наступного сезону. Я подумаю про стратегію загалом на наступний сезон. Хто знає, можливо, нам потрібні зміни. Зараз трансферний сезон, агенти звертатимуться до нас і робитимуть пропозиції, і я поговорю з організацією та спробую розробити план, щоб бути сильнішими наступного сезону.
Цікавий вкид, мені здається перспектива замін в цих словах проглядається доволі чітко 🤔🤔Пишіть в коментарях чи потрібні на вашу думку заміни в 🇺🇦?
🇩🇪 Вирішальний день третьої стадії, а ми все ще не розуміємо чи потраплять 🇺🇦 та 🇹🇷 у плейофф стадію. Також наче пощастило що вони взагалі не потрапили один на одного, але тепер є ризи що і ті і ті пролетять 😬🇲🇳 vs 🇺🇾 | BO3, початок 15:00🇺🇾 дуже швидко пройшли шлях від команди яка на рівних грає проти 🇪🇺/🇷🇸 до команди яка на своєму піку набирає один раунд 😬 Стеля можливості цього ростеру доволі висока, але одночасно з цим і підлога скілу знаходиться доволі низько Начебто 🇺🇾 ВЖЕ награли на те що б мати можливість вийти на велику сцену, а начебто і робити їм там немає чого. Хоча, чесно кажучи, є відчуття що і у 🇲🇳 в плейоффі шансів буде не багато Ймовірний сценарій: скіп💩 vs 🇹🇷 | BO3, початок 17:30Доволі цікава пара з точки зору мап пулу:Важливий момент полягає в тому що обидва колективи не грають Inferno. Думаю в першій стадії ніхто цю мапу не забанить і головна інтрига полягатиме в тому хто перший "дать задню" і прибере Inferno. Тим самим у іншої команди буде можливість спокійно обрати третю вирішальну мапуДавайте прикинемо можливий мап пул і шанси колективів🇹🇷 мінус Anubis, вони його майже не грають💩 мінус Mirage, у них на ньому відчутні проблеми🇹🇷 пік Ancient, але це в цілому буде влаштовувати обидві команди 💩 пік Nuke, у них перевага Десайдер або слабкий для обох Overpass, або доволі зручний для 💩 Dust. Виходить 🇹🇷 треба зводити на Овер. Ось тут буде важливо хто перший забанить Inferno ____У підсумку виходить що всі можливі мапи влаштовують 💩 і 🇹🇷 чекатиме дуже важкий матчЙмовірний сценарій: 💩 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs 🇪🇺 | BO3, початок 20:00Ну що, давайте розбиратися чи зможуть 🇺🇦 застрибнути в останній вагон цього потягу плейофф стадії. Пропоную піти по мапам:Nuke/Overpass — бани команд без варіантів. Доречі саме бан мапи Overpass повинен дуже сильно допомогти 🇺🇦 в цій серії Ancient — на мою думку єдиний логічний пік для 🇺🇦, головне що б 🇽🇰makazee влучав Dust/Inferno — два можливих вибори для 🇪🇺, але зважаючи на останні результати 🇺🇦 думаю треба пікати Dust. Хоча не можу сказати що ця мапа супер готова у 🇪🇺Anubis — потенційна територія 🇺🇦, але думаю ця мапа відлетить в бан під час другої стадії від 🇪🇺Mirage — скоріше за все залишиться на десайдер ____Загалом вимальовується пул Ancient/Dust/Mirage. Дві мапи номінально є "домашніми" для 🇺🇦, так що сьогодні головне не "залити". Проблемою як завжди може стати психологічна складова і точкові просадки по аїму, але статистично 🇺🇦 мають всі шанси вигравати серію Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇺🇦/🇹🇷 пройти у плейофф?
🇩🇪 Вчора (сьогодні вночі) до останнього не було зрозуміло які конкретно пари будуть сформовані на наступний ігровий день. Давайте розбиратися з тим що вийшло:🇩🇪 vs 🇹🇷 | BO3, початок 15:00Гра на вилітОбидві команди вже встигли виграти мапу у 🇪🇺 і обидві зараз балансують на межі вильоту з мажоруПо серії думаю 🇹🇷 виграють Ancient, програють Overpass і залишать на лесайдер доволі рівний Dust або Mirage У 🇹🇷 буде перевага по зіграності складу, але більше 60 відстотків на їх пересогу я не дамЙмовірний сценарій: розмін піками 🇲🇳 vs 🇺🇦 | BO3, початок 15:00Гра на виліт Доволі цікава пара. Загалом у 🇲🇳 набагато більше досвіду виступів на такому рівні, але по факту у команди зараз дуже нестабільний КС (особливо за напад). Думаю вони всеодно зможуть виграти Mirage, але глобально результат цієї зустрічі доволі як на мене непередбачуванийЯ дав 2:1 за 🇲🇳, але без вирішальної перевагиЙмовірний сценарій: 🇲🇳 виграють мінімум одну мапу 🇪🇺 vs 💩 | BO3, початок 17:30Гра за вихід у плейофф Цікавий факт: на IEM Atlanta саме 💩 виграли у 🇫🇷 в груповій стадії
Щось обидві команди зараз в доволі незрозумілому стані. 💩 набирали-набирали форму, а вчора проти 🇧🇷 відлетіли без шансів. По останнім результатам 🇪🇺 думаю ви і так в курсіЦікаво чи будуть сьогодні 💩 пікати Anubis в першій стадії і з іншого боку маючи доволі багато варіантів – яку саме мапу оберуть 🇪🇺 🤔🤔Глобально 🇪🇺 йдуть фаворитом будь-якої пари, але при цьому в будь-якій грі можуть залити мапу, або і всю серію. Дам предікт 2:1 на їх користь Ймовірний сценарій: скіп 🇹🇷 vs 🇺🇾 | BO3, початок 17:30Гра за вихід у плейоффТурки в цілому грають ОК, навіть трішки вище за мої очікування. Але з іншого боку на сервері буде присутня команда яка за останні два дні закрила 🇪🇺 і 100 раундів боролася проти 🇷🇸 😬😬😬Історично 🇹🇷 на голову сильніше, а по факту на цьому турнірі результати 🇺🇾 куди яскравіше. Ось і думайте хто виграє 😂Ймовірний сценарій: скіп 🇺🇦 vs 🇫🇷 | BO3, початок 20:00Гра за вихід у плейоффЄ відчуття що обидві команди приїхали на турнір з серйозними амбіціями, але зараз не можуть підтвердити ці амбіції своїм рівнем гриДумаю у 🇺🇦 максимальні шанси будуть на мапі Mirage, але в цілому для перемоги дуже треба що б Косовар почав настрілювати. Наразі у нього найгірший турнір за останні декілька місяцівЩо стосується 🇫🇷, то тут думаю для них є сенс спробувати обрати Dust або Nuke. На обох мапах у 🇺🇦 є доволі відчутні проблеми. На десайдер у підсумку залишається ходовий для обох команд Ancient або Mirage Схоже що без третьої мапи команди нас не залишать і виділити однозначного фаворита цієї пари доволі складно Ймовірний сценарій: розмін піками
🇪🇺 vs 🇧🇷 | BO3, початок 20:00Гра на вилітБразильці на мажорі знаходяться явно не в своїй найкращій формі, ще й будуть грати без тренера. Теоретично 🇧🇷 можуть обирати будь-яку мапу з пулу Dust/Mirage/Inferno, але всеодно дати їм рахунок карще ніж 1:2 я не можу 🤷♂️Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇺🇦 перемогти?
🇩🇪 Цей мейджер продовжує генерувати нові і нові сюжетні повороти! Давайте спробуємо розібратися з тим що нас чекатиме сьогодні:🇺🇦 vs 🇲🇳 | BO3, початок 12:00Кошик 1:1Вчора 🇺🇦 змогли перемогти 🇧🇷 без серйозного імпакту з боку 🇽🇰makazee, але далеко в такому форматі вони не зайдуть. Обов'язково треба що б грала вся п'ятірка (або хоча б всі окрім кепа), особливо якщо вони і далі планують обирати Ancient у якості своєї мапиЩо стосується 🇲🇳, то цей ростер також зараз знаходиться не на піку ігрової форми. Особливо цікаво яку мапу вони сьогодні збираються обирати:Mirage — сильний у 🇺🇦, але 🇲🇳 явно готували його під мажорDust — 🇲🇳 позавчора виграли у 💩, а ось у 🇺🇦 там лузстрік вже 4 мапи поспіль 🤔Загалом є відчуття що 🇺🇦 в середньому сильніше, але не очікую побачити "ізі катку". Дам шанси 62/38 на користь 🇺🇦Ймовірний сценарій: 🇺🇦 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs 🇹🇷 | BO3, початок 12:00Гра на вилітМоже скластись враження що 🇹🇷 повинні бути фаворитом пари, але я не можу сказати на якій конкретно мапі вони повинні виграти 🤔🤔🤔 Так, результати по сезону у 🇹🇷 були краще, але на мажорі це абсолютно нічого не гарантує. Також варто пам'ятати що команди вже зустрічалися на початку другої фази і зіграли 13:11 на мапі Ancient Думаю сьогодні все буде обертатися навколо мап Dust/Mirage/Ancient і насправді статистика каже що всі три мапи можуть бути супер конкурентнимиРеальні шанси на перемогу є у кожної команди Ймовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах 🇹🇷 vs 🇪🇺 | BO3, початок 14:30Кошик 1:1Цікава пара. З одного боку я думаю що 🇪🇺 зараз сильніше як команда, але з іншого — 🏴☠️ майже бездоганно контрять їх по мап пулуAncient одразу відлітає в бан, а на виборі 🏴☠️ (думаю це буде Anubis) у 🇪🇺 дуже мало практики. Єдиним реально робочим варіантом по мапі для 🇪🇺 я вбачаю Overpass Якщо все піде за таким сценарієм — висока вірогідність того що ми у підсумку побачмо десайдер в цій серії Ймовірний сценарій: 🇪🇺 виграють Overpass 🇫🇷 vs 🇺🇦 | BO3, початок 14:30Кошик 1:1Вчора 🇫🇷 доволі неочікувно відлетіли від 💩 з рахунком 0:2. Що стосується 🇺🇦, то вони грають неочікувно "ціпко" і явно не будуть здаватися без боюДумаю 🇺🇦 сьогодні очікує "виделка мап пулу". З однієї сторони дуже заманливо виглядає пік Anubis на якому 🇫🇷 взагалі не грали з новим капітаном, а з іншого — 🇺🇦 весь турнір пікають Mirage/Dust 🤔🤔По ростеру, рейтингу і амбіціям — 🇫🇷 фаворит, але по грі на мажорі я б не віддавав їм надто серйозну перевагуЙмовірний сценарій: скіп🇪🇺 vs 🇩🇪 | BO3, початок 17:00Кошик 1:1🇩🇪 на турнірі грають непогано, але на мою думку доля цього БО3 буде вирішуватися в головах 🇪🇺. Поразка проти 🇺🇾 могла як похитнути їх впевненість, так і навпаки підштовхнути їх до постійної гри на фул фокусіЗрозуміло що 🇪🇺 по всім статистичним показникам будуть йти фаворитом будь-якої пари, але тут вже справа не в цифрахЙмовірний сценарій: перемога 🇪🇺 🏴☠️ vs 🇧🇷 | BO3, початок 17:00Гра на вилітЄ відчуття що 🏴☠️ знаходяться в занадто нестабільному ментальному стані. Для того що б бодай на щось претендувати їм треба для початку розібратися між собою в середині команди. Не кажу що 🏴☠️ на 100% сьогодні програють, але мої симпатії на боці 🇧🇷Ймовірний сценарій: перемога 🇧🇷🇧🇷 vs 💩 | BO3, початок 19:30Гра за прохід у плейофф 🇧🇷 дійшли до кошику 2:0 подолавши 🇺🇦 та 🇩🇪 і схоже тільки сьогодні вони зустрічаються з ростером який реально на щось претендуєОсобливо цікаво як 🇧🇷 зіграють на мапі Ancient. Наразі невідомо на якому рівні у них ця мапа взагалі 🤔 Що стосується можливого піку для 🇧🇷, то думаю найкращим варіантом буде обрати мапу Overpass. Таким чином схоже що без трьох мап тут не розібратися, а шанси або рівні, або навіть трохи на боці 💩Ймовірний сценарій: 💩 виграють мінімум одну мапу 🇷🇸 vs 🇺🇾 | BO3, початок 19:30Гра за прохід у плейофф Теоретично після перемоги над 🇪🇺 команді 🇺🇾 нічого не заважає виграти і у 🇷🇸, але вірогідність такого сценарію 10% 😂Ймовірний сценарій: перемога 🇷🇸Пишіть в коментарях хто з пари 🇺🇦 vs 🇹🇷на вашу думку сьогодні поїде додому?
🇩🇪 Якщо в другій стадії все складалося більш-менш добре, то зараз з кошику 0:1 починають абсолютно всі команди за які ми вболівали. Висока ймовірність що в подальшому їм взагалі доведеться грати один проти одного 🤔🇧🇷 vs 🇩🇪 | BO3, початок 12:00Доволі неочікувно, але 🇸🇪Brollan в першій грі набив дуже серйозну статистику. Зараз коли не треба капітанити йому стало легше просто стріляти по головам 😬🇧🇷 в свою чергу виграли 🇺🇦, але за своїм статусом вони і повинні проходити таких суперніківКонкретно по грі, думаю 🇧🇷 матимуть максимальні шанси на мапі Inferno, а 🇩🇪 спробують зачепитися за якийсь Dust/Nuke. Якщо відштовхуватись від того що 🇧🇷 дуже вірогідно заберуть свій пік, то і серії шансів у них побільше 🧠Ймовірний сценарій: 🇧🇷 заберуть Inferno 🇺🇦 vs 🇲🇳 | BO3, початок 12:00Доволі кумедна ситуація: 🇲🇳 вчора пікнули Mirage і набрали на ньому 6 раундів, а після цього ще й поступилися 💩 на мапі Ancient. По чудовому співпадінню — саме ці мапи є "домашніми" для 🇺🇦 🎉Думаю 🇺🇦 можуть вивести серію на зручні для себе мапи, а далі все буде залежати лише від того наскільки якісно вони зіграють. Загалом 🇲🇳 зараз не в супер тонусі, але і цього може вистачити для перемоги над виснаженими 🇺🇦 🤔Ймовірний сценарій: скіп🇹🇷 vs 🇪🇺 | BO3, початок 14:30З огляду на суперників — обидві команди вчора грали дуже добре і насправді шкода що вони потрапили одна на одну в кошику 0:1. Далі для когось це гарантовані 0:2, а звідти можна вже і не повернутися 😭Також не варто забувати що ці команди нещодавно вже грали між собою в другій стадії. Зазвичай в таких випадках команди або повністю повторюють мап пул з надією краще зіграти на тих самих мапах або ризикую і кардинально міняють свій пікЗважаючи що 🇹🇷 буквально вчора виграли Anubis у 🇪🇺 — думаю сьогоднішній мап пул сьогоднішньої гри залишиться без змінДумаю шанси на серію +- рівніЙмовірний сценарій: 🇹🇷 виграють мінімум одну мапу 🏴☠️ vs 🇺🇦 | BO3, початок 14:30🏴☠️ на початку сезону стрибнули набагато вище голови і зараз переживають відчутний спад результатів. Тим не менш, 🏴☠️ сьогодні забанять сильну мапу суперника (Nuke) + будуть готові до протистояння на DustРезультат зустрічі дуже сильно буде залежати від того чи знайдуть 🇺🇦 комфортний для себе пік і того хто конкретно виграє Dust. Теоретично може вийти 2:0 в будь-який бікЙмовірний сценарій: скіп 🇫🇷 vs 💩 | BO3, початок 17:00Є відчуття що 💩 доволі складно грати проти суперників вищого рівня, але вони можуть ризикнути обравши мапу Anubis на якій у 🇫🇷 одна офіційна гра за останні три місяці 🤔Думаю 🇫🇷 після вчорашньої перемоги є сенс обрати Ancient і залишити на десайдер Dust. В цілому думаю у них більше шансів на перемогу, але багато буде залежати від їх готовності або не готовності грати AnubisЙмовірний сценарій: 🇫🇷 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO3, початок 17:00Місяць тому під час IEM Atlanta сильніше були 🇧🇷, але на цьому мажорі ми вже багато разів впевнелися що бразильці знаходяться не в оптимальному стані. Що стосується 🇺🇦 — вчора вони доволі сильно поступилися 🇷🇸, але думаю їх форму і близько не можна порівнювати з 🇧🇷Сподіваюсь 🇺🇦 сьогодні оберуть і заберуть Ancient, а далі вже якось доїдуть до перемоги в серії. Починати мажор з кошику 0:2 суворо заборонено!Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦 🇹🇷 vs 🇷🇸 | BO3, початок 19:30З того що я бачив на турнірі — 🇷🇸 продемонстрували доволі серйозний рівень як тактичної так і механічної підготовки. Сильно здивуюсь якщо 🇹🇷 сьогодні виграють цю серіюЙмовірний сценарій: перемога 🇷🇸🇪🇺 vs 🇺🇾 | BO3, початок 19:30Для 🇫🇷 ця зустріч виглядає як безкоштовний квиток в кошик 2:0Ймовірний сценарій: перемога 🇫🇷Пишіть в коментарях чи вірите що 🇺🇦 сьогодні "зберуть кабіну"?
🇩🇪 Підсумки другої стадії Cologne MajorЯк і очікувалося від змагання такого рівня — ми побачили багато неочевидних результатів і отримали шалену кількість яскравих емоцій! Далі по командам:🇷🇸 — не відчули стадію, команду такого рівня треба порівнювати з суперниками геть іншого рівня🇹🇷 — продемонстрували що останній невдалий турік був звичайним "флюком". Зараз вони повернулися в стан команди яка може стати головним відкриттям мажору🇩🇪🇩🇰 — повністю провалили другу стадію. Потенційно сильні ростери які так і не змогли розкрити свій потенціал на головному туріні. Звинувачувати можуть лише самих себе💩 — доволі жваво набрали тонус перед мажором, думаю вони ще знатно "попортять кров" суперникам в наступній стадії🇪🇺🇺🇾 — поки незрозуміло чи зможуть претендувати на плейофф, думаю далі опиняться десь біля кошику 2:2🇺🇦 — зловили вайбік мажору, грають на своєму максимумі але цього все ж таки вистачило для проходу в 3 стадію🇺🇦 — демонструють дуже "холодний" КС, до третього етапу це давало їм буст під час важких зустрічей. На мою думку далі їм буде супер важко, але свою мету на цей мажор вони вже перевиконали 🇨🇳 — продемонстрували неочікувно гарний КМ, але вище голови не стрибнули🇧🇷 — до третьої стадії дійшли, але я очікував побачити набагато більш впевнений КС. У команди все ще є час виправитись, але з таким рівнем в плейофф потрапити буде важко. Треба робити step upПишіть в коментарях які враження у вас залишились після другої стадії мажору!
🇩🇪 Вирішальний день другої фази мажору. Команди вже подолали великий шлях, але головне випробовування чекає їх попереду. Давайте розбиратися у кого які шанси на прохід далі:🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO3, початок 15:00От би якось 🇺🇦 відправити мапу Nuke в бан на першій стадії, але є відчуття що Overpass там взагалі ніякий 😬Думаю 🇧🇷 оберуть і виграють Nuke, а 🇺🇦 знову треба розраховувати на пік Dust/Mirage. В ідеалі ми повинні отримати розмін піками і рівний десайдер на Inferno/AnubisПо такому сценарію гра повинна бути 50 на 50Ймовірний сценарій: розмін піками🇧🇷 vs 🇨🇳 | BO3, початок 17:30Команди зовсім нещодавно зустрічалися на CS Asia Championship і тоді ми отримали дві мапи з рахунками 16:12 + 19:16 на користь 🇧🇷. Сьогодні очікую побачити приблизно такий самий сценарійПо букам 🇧🇷 фаворит, але думаю їм всеодно буде важко Ймовірний сценарій: багато раундів на всіх мапах🇺🇦 vs 🇩🇪 | BO3, початок 20:00Дві команди як відверто виграли своє "місце під сонцем" на цьому мажорі. Головна перевага для 🇩🇪 полягає в тому що вони грають всі 7 мап і спокійно можуть прибрати Mirage або Ancient в першій фазі піків. В цілому обидві мапи у 🇺🇦 на гарному рівні але що конкретно їм готувати до цієї зустрічі невідомо 🇩🇪 в свою чергу майже гарантовано заберуть Overpass і таким чином доволі сильно наблизять себе до наступної фази мажоруЯкщо матч буде розвиватися саме за таким сценарієм, то 🇺🇦 необхідно буде тягнути чергове БО3 "на нервах" Ймовірний сценарій: 🇩🇪 виграють мінімум одну мапу Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку 🇺🇦 та 🇺🇦 пробитись в третю стадію?
🇩🇪 Для таких команд як 🇺🇦 та 🇺🇦 лише зараз починаються справжні випробовування! Давайте розбиратися з тим що для нас готує сьогоднішній ігровий день: 🇩🇰 vs 🇧🇷 | BO3, початок 15:00Гра на виліт"Данці" на цьому турнірі демонструють далеко не найкращу ігрову форму. Багато нервів, багато тільту і багато помилок. Зважаючи що у 🇧🇷 буде можливість обрати мапу Nuke — думаю вони матимуть гарні шанси залишитися на мажорі Ймовірний сценарій: 🇧🇷 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO3, початок 15:00Гра на виліт Друга стадія для 🇺🇦 почалася супер складно, але вчорашня вольова перемога над 🇩🇪 може доволі сильно забустити їх бойовий дух!Сьогодні думаю зі сторони 🇺🇦 буде максимально логічно спробувати зробити "паніш пік" мапи Overpass. Далі на будь-яких наступних мапах шанси на перемогу 🇺🇦 будуть непогані. Суперник робочій, так що є реальна можливість пройти в кошик 2:2 Ймовірний сценарій: 🇺🇦 виграють мінімум одну мапу 🇺🇦 vs 💩 | BO3, початок 17:30Гра за прохід в третю стадію З одного боку 🇺🇦 останні два дні демонстрували доволі рівну гру проти таких суперників як 🇪🇺 та 🇧🇷, а з іншого — 💩 на цьому турнірі дуууууже сильно пруться і виглядають як команда яка готова грати третю стадію 🤔 Шанси по мапам:Dust — умовно праймова для обох команд, хз чи є сенс комусь його пікати в першій стадіїMirage — 🇺🇦 дуже класно грали на цій мапі проти 🇪🇺. Розглядаю як потенційний пік. У 💩 там три поразки поспільNuke/Overpass — територія 💩Ancient/Anubis — потенційно мапи з рівними шансами___У підсумку все виглядає як розмін піками і близький десайдер, але по факту 💩 можуть знову банально перестріляти суперника 🤷♂️Ймовірний сценарій: скіп, думайте самі 🇨🇳 vs 🇺🇾 | BO3, початок 17:30Гра за прохід в третю стадіюТрохи неочікувана пара команд для кошика 2:1, але маємо те що маємо 😬🇨🇳 на мажорі демонструють неочікувно гарний КС на доволі ширококму спектрі мап! Сьогодні очікую від них піку і перемоги на мапі Mirage У 🇺🇾 на перший погляд немає відверто сильної мапи для того що б "закрити" суперників. Виходить що шансів на потрапляння в наступну стадію більше у команди 🇨🇳Ймовірний сценарій: 🇨🇳 виграють мінімум одну мапу 🇪🇺 vs 🇩🇪 | BO3, початок 20:00Гра за прохід в третю стадію🇩🇪 непогано виглядали на фоні Т2 суперників, але думаю сьогодні вони не зможуть нав'язати серйозну конкуренцію. На умовному Оверпасі ще може бути боротьа, але на дистанції БО3 фаворит доволі чіткий Ймовірний сценарій: перемога 🇪🇺🇺🇸 vs 🇧🇷 | BO3, початок 20:00Гра на виліт Нещодавно в Атланті 🇧🇷 доволі спокійно закрили 🇺🇸 з рахунком 2:0, але на мажорі бразильці поки що виглядають доволі посередньо. Номінально вони фаоврит, але особисто у мене взагалі немає відчуття що вони заберуть цей матч 🤔🇧🇷 треба доказувати що вони не просто так приїхали в КельнЙмовірний сценарій: скіпПишіть в коментарях які у вас очікування від сьогоднішнього дня?
🇩🇪 Кожен наступний день мажору дарує нам все нові і нові сенсації! Подивимось що цікавого відбудеться сьогодні: 🇺🇦 vs 🇧🇷 | BO1, початок 15:30Кошик 1:1Перший день для 🇺🇦 вийшов доволі вдалим, так що думаю з таким рівнем гри у них є всі шанси. Зрозуміло що досягнення по сезону у 🇧🇷 краще, але БО1 формат все вирівнюєДаю шанси 60/40 на користь 🇧🇷Ймовірний сценарій: багато раундів 🇩🇰 vs 🇨🇳 | BO1, початок 15:30Кошик 1:1Насправді є відчуття що 🇩🇰 приїхали на мажор не в оптимальному стані. Якось дуже вони тільтують 🤔🤔🤔🇨🇳 загалом грають доволі "рівно" , так що думаю в гарний день можуть і вигратиЙмовірний сценарій: скіп💩 vs 🇺🇸 | BO1, початок 16:30Кошик 1:1Окрім гри проти 🇷🇸 команда 💩 весь мажор демонструє доволі впевнені результати. По моїм відчуттям вони трохи краще, але в БО1 шанси будуть +- рівніЙмовірний сценарій: багато раундів🇧🇷 vs 🇩🇪 | BO1, початок 16:30Кошик 1:1На мою думку у 🇩🇪 трішки глибший мап пул, так що очікую побачити на сервері комфортний для них майданчикГлобально команди +- рівні, але є чуйка на 🇩🇪Ймовірний сценарій: перемога 🇩🇪
🇺🇦 vs 🇩🇪 | BO3, початок 17:30Гра на вилітОсь так від предиктів 3:0 в першій стадії ми дійшли до того що ці команди будуть грати на виліт в кошику 0:2 😬На дистанції двох стадій — 🇺🇦 демонстрували набагато більш стабільні результати, так що саме вони сьогодні матимуть більші шанси на перемогу. 🇩🇪 в цілому на турнірі примикають режими "ми не тут" і "у нас все норм". Потенційно вони матимуть шанси зачепитися за мапу Inferno, але 🇺🇦 всеодно повинні тягнути дві з трьох Ймовірний сценарій: перемога 🇺🇦 🇦🇺 vs 🇧🇷 | BO3, початок 17:30Гра на вилітПерший день для 🇧🇷 вийшов суууупер провальним і зараз вони ризикують опинитися в тій самій ситуації що і 🇩🇰 в першій стадії Зрозуміло що 🇧🇷 фаворит, але безкоштовну перемогу їм ніхто не подаруєЙмовірний сценарій: перемога 🇧🇷
🇪🇺 vs 🇹🇷 | BO3, початок 20:00Кошик 2:0Мап пул у команд доволі схожий, так що будемо "танцювати" навколо Dust/Mirage/Overpass/Ancient. У підсумку виходить: мапи для всіх зручні, остання особиста зустріч була близькою, вчорашні результати обох команд "міцні"Парадоксально, але тут може бути як 2:0 в будь-яку сторону з близькими рахунками, так і три мапи з розміном піками 13:5 😬Ймовірний сценарій: 🇹🇷 виграють мінімум одну мапу 🇷🇸 vs 🇺🇾 | BO3, початок 20:00Кошик 2:0Мало того що 🇷🇸 і так супер фаворит другої стадії, так ще і в суперники випала найбільш "солодка" командаЙмовірний сценарій: перемога 🇷🇸Пишіть в коментарях чи зможуть на вашу думку🇹🇷закрити цю стадію 3:0? Чи зможуть 🇺🇦 утриматися на турнірі?
🇩🇪 Вирішальний день першої стадії мажору. Зверніть увагу що паузи не буде і вже завтра починається наступний етап. Не забудьте проставити пікеми!🇨🇳 vs 🇨🇳 | BO3, початок 15:00Дві доволі близькі за рівнем гри команди. В цьому році зустрічались лише один раз і у 🇨🇳 вийшло перемогти на двох мапах з луууууже щільними рахункамТакож цікавий факт що ці команди за замовчуванням банять кращі мапи одна одної (Dust/Mirage), що додає ще більше не визначеності в цю зустріч. Можу зробити припущення що 🇨🇳 оберуть і виграють Inferno, а за яким сценарієм гра піде далі вже сказати важкоЙмовірний сценарій: 🇨🇳 виграють мінімум одну мапу 🇺🇸 vs 🇦🇺 | BO3, початок 17:30Доволі цікава пара з точки зору мап пулу. Думаю 🇺🇸 в першій стадії одращу приберуть Anubis і залишать Over з розрахунком що 🇦🇺 в такій відповідній грі не будуть ризикувати 🇦🇺 в свою чергу матимуть нагоду позбавитися мапи Mirage на якій к них 0% перемог. Далі питання хто перший прибере Over і подарує супернику право обирати десайдер 🤔Загалом якщо давати шанси на цю пару, то я думаю тут 60/40 на користь 🇺🇸 чисто за рухунок того що 🇦🇺 грали доволі близько проти доволі посередніх суперників на мажорі Ймовірний сценарій: 🇺🇸 виграють мінімум одну мапу 🇺🇸 vs 🇩🇪 | BO3, початок 20:00Є відчуття що 🇺🇸 дуже не вистачає глибини мап пулу. Вони більш менш готові грати Mirage/Inferno, але очевидно для БО3 серій цього недостатньо 🇩🇪 скоріше за все просто отримають автовін на мапі Overpass і доведуть серію до перемоги 2:0 або 2:1Ймовірний сценарій: перемога 🇩🇪Пишіть в коментарях чи зможе на вашу думку 🇦🇺jks обіграти свою попередню організацію?